Şimdi Ara

CAN AKSOY İKİNCİ KEDİ OLAYI FAKE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hemen gaza gelmeyin beyler, resim internete 2012 yılında yüklenmiş haberlerde yer alan görseli aratırsanız google görsel aramada 2012 de yüklendiğini görebilirsiniz.

Kanıt aşağıda;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyyah -- 13 Şubat 2014; 21:28:55 >

• Kanıt geldi.
  • öyle panka. yalnız şu fake'i kim neden hazırlamış merak ediyorum. onun tam kaynağını bulamadım. markafem'den daha derin bir kaynak arıyorum. varsa donanımhaber'de çıkartmışlardır diye girdim bir baktım bir sen yazmışsın sadece.
  • Nedeni belli. Gelip o psikopati savunmak istemiyorum ama aldigi cezayi az bulan (ki bence de az) insanlarin bu manyagi hastalikli gibi gostermeye calismislar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyyah

Hemen gaza gelmeyin beyler, resim internete 2012 yılında yüklenmiş haberlerde yer alan görseli aratırsanız google görsel aramada 2012 de yüklendiğini görebilirsiniz.

Kanıt aşağıda;

Bir resmi google da aratmayı nasıl yapıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal Milita

Nedeni belli. Gelip o psikopati savunmak istemiyorum ama aldigi cezayi az bulan (ki bence de az) insanlarin bu manyagi hastalikli gibi gostermeye calismislar..

muhtemelen.

Osmbeko chrome kullanıyorsan sağ tıkla resme google'da arat var. diğer tarayıcılar varsa özellik olmaması yüksek şunu yapcan.

google-görseller arama çubuğunun yanında fotoğraf makinesi butonu var görselle ara diye. ister oradan link yapıştır ister dosyayı yükle, basit bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmbeko

quote:

Orijinalden alıntı: Seyyah

Hemen gaza gelmeyin beyler, resim internete 2012 yılında yüklenmiş haberlerde yer alan görseli aratırsanız google görsel aramada 2012 de yüklendiğini görebilirsiniz.

Kanıt aşağıda;

Bir resmi google da aratmayı nasıl yapıyorsunuz ?

görselleri seçip resmi arama çubuğuna götür ve bırak.

• 2 nizde sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.