Şimdi Ara

çamaşır makinesi yardımı - bosch V468

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok uzuun bir aradan sonraki mesajı yazmak buraya kısmetmiş...

2.el yeni aldığımız V468 i imkansızlıklardan dolayı 300km taşıdıktan sonra deneyebildik. ve bozuk çıktı:( sorun çalışırken sürtünme tarzı bir ses yapması ve kurutmaya gelince bu sesin dayanılmaz boyutlara ulaşması. bana göre muhtemelen - eğer varsa - tambur bilyası sorunlu. bu bilgiler ışığında yardımcı olabilecek biri var mı?

ayrıca tv.miz de sorunlu çıktı, bit pazarında çalışıyordu, meğersem adamlar uyduya takmış, av sorunsuz çalışıyor ama tunerde sorun var (içini açınca çalıştı, kapatınca durdu) temassızlık olsa gerek ama bilmem kaç bin voltu da göze alamadım... bilen varsa buna da yardım...

• bizimde 98 model bosch wmv 1610 çamaşır makinemiz 20 gün önce aynı sorunu çıkardı.servisi çağırdık,tamburun arkasında bulunan 3 kollu demir parçayı değiştirdiler ve problem düzeldi,makina eski haline döndü.servis ücreti de 100 ytl tuttu.
  • evet tamirciler ve hatta servis ağız birliği etmiş 80 ytl diyor.
    ama 140ytlye aldığımız makineye o parayı vermeyeceğim:)

neyse elinde tambur rulmanı olan var mı?
  • rulman cakmadan anlıyorsan her yerden bulabılırsın nerede oturdugunu bılmıyorum ama yedek parcacılara makıne modelını soyledınmı dırek verırler bıldıgım kadarıyla 6205 ve 6206 rulman kullanacaksın bırde kece degısecek toplam 13 ytl tutuyor rulman grubunu sokerım dersen kolayca yaparsın yetkılı servıs komple barcayı degıstırır 100 ytl normal de tutar
  • Bence yaptrmaya değecek bir makine.Diğer yerleri sağlamsa.Kendiniz tamir ederek ucuza kapatabilirsiniz.
  • göze alamadım gidip değiştirdim
    artık beko2610c var elimde
    bununla ilgili bilgisi olan va mı?
  • Pek iyi bir cihaz değil.Arçelik 2100-2200 alsanız daha iyi olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.