Şimdi Ara

çamaşır makinesi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çamaşır makinesi alacağım.istediğim çamaşır makinesi şu şekilde.çamaşırı yırtmaması için en iyi ayarlamaların yapılabileceği çamaşır makinesi lazım.çamaşırı yırtmaması için hangi ayarlar lazım?çamaşırın yırtılmaması için en uygun marka ve bu markanın modeli hangisidir?ne kadar temiz yıkadığı o kadarda önemli değil.önemli olan çamaşırın yırtılmaması.çamaşırın yırtılmaması için gerekli tüm ayarlar hangisidir?bunları soruyorum.özellikle şunu soruyorum.çamaşırın yırtılmaması için hangi ayarlar lazım?sonuç olarak bu özelliği taşıyan çamaşır makinesi marka ve modelini soruyorum. acil yardım.

• Camasirlari yirtan, ozellikle yirtan makine var mi? Makine neden camasiri yirtsin ki? Eski makine camasiri yirtar mi? Yirtmasinin altindakk sebep ne olabilir?

Camasirlari yirtmama gibi bir ayar olmaz? Camasirlari yirtmayan bir ayar olsa o ayar olmadigi zaman camasirlar yirtilir? Bence miele hem camasirlari yirtmaz hem de temiz yikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çamaşırın yıpranmaması için bazı ayarlar vardı.bu ayarlar nedir bunları soruyorum.acil yardım.
  • up acil yardım.
  • bizim evdeki yaklaşık 17 yıldır kullanılan çamaşır makinesi bozuldu 2 gün önce. sanırım bir şeyler yandı yanık kokusu var. işimizi görüyordu her ne kadar gürültülü falan da olsa.
    ben de yeni makine için tavsiye istiyorum. fiyatlar pek ucuz değil bu yüzden gereksiz özelliklere para vermeden iyi bir makine almak istiyorum yeni makine almak gerekirse.
  • up arkadaşlar.çamaşırın yırtılmaması için hangi ayarlar lazım?acil yardım.
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    ayar olması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.