Şimdi Ara

Çamaşır makinesi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir makine almanın vakti geldi.aradığım özellik 9kg, sağlam özelllikle sessiz olacak.fiyatını hakedecek bir ürün olmalı. Kurutma makinesine ihtiyaç yok zaten Adana gayet sıcak. Simens 9kg 1200 devir olanı 1400 lira civarında fakat yikarken cok ses çıkartıyor sikayetleri var.tavsiyelerinozi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde çok acil ihtiyacım var. Tavsiyesi olan yok mu? Özellikle sessiz çalışan.
  • Vau arkadaş eskiden olsa forumdan elli tane fikir veren çıkardı. Kaç gün oldu1 kişi bile yazmamış.

Kısaca

Dh forum bitmiş
  • 1200-2000tl arası alınacak cihazlar aeg-elektrolux grubudur. Yurtdışı üretimdir. Kazanlari 66-69litre arasıdır ve Bosh siemenste daha büyüktür. O fiyattan Siemens Bosch yerli üretimdir. Ondan ziyade kullanım esneklikleri kolaylıkları sınırlıdır. Fiyatlarımızı net ortaya koyarsaniz tavsiyeler daha net olabilir

• bgmeu B kullanıcısına yanıt
    hocam 10 yıl önce aldığım 5kg arçelik makinem artık çok yetersiz geliyor.9kg kapasiteli bir makine düşünüyorum.
    fiyat olarak da en fazla 2500 lira verebilirim. ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
  • Benim kullandığım Elektrolux 1408wdl yi tavsiye ederim büyük hacim ve yük ölçümü filan isterseniz. Yük tartmasi deterjan miktarı önermesi önemli değil derseniz 1497 cdw modelinden her alan çok memnun oda 2000tl civarı. Senin çok sessiz olduğunu iddia ettiği 87495xfl idi sanırım adı oda 2000tlye alınabiliyor ki o da çok iyi. Bendeki bilgiler bunlar. Ürünleri araştırın kafamızda yatanı söyleyin satın alabileceğiniz en ucuz fiyatlar konusunda site tavsiye edebilirim..

• bgmeu B kullanıcısına yanıt
    aslında siemensin veya boschun 9kg 1200 devir yerli üretim olanını 1500 lira civarına almak mümkün ama hiç aklımda yokken eletroluxe
    de bakmaya başladım.bir de bu siemens ve boschun ithal olanları var onlarda 2250-2500 civarlarında. bir süre daha araştırıp bunlardan birini alacağım.arçelik beko samsung bunları eledim.bunlardan her türlü iyidir siemens bosch elektrolux araştırdığım kadarıyla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.