Şimdi Ara

Çamaşır makinası tavsiye Bosch wat24480 mi LG fh4u2vfnp3 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bir kaç gün içinde bir çamaşır makinası alacağım. LG ve Bosch arasında kaldım. Beyaz eşyalarım hem Bosch tur ve çok uzun yıllar memnun kalarak kullandım. Ama artık tr üretimlerinin pek de üst kalite olmadığını okuyunca daha iyiyse biraz fark verip LG alayım dedim ama onunla ilgili de servis vs şikayetler var forumlarda. Bu iki makinadan hangisini önerirsiniz? LG 1400 devir ve 200 tl daha pahalı. O kadar fiyat çok sorun değil tabi servis müşteri ilişkileri ve makina iyiyse. Bosch un bu modeli biraz eski gibi geldi, LG sanki daha teknolojik bir alet hissi verdi ama LG’nin hiç bir ürününü kullanmışlığım yok tereddüt ettim. Hangisini önerirsiniz?
    Bosch 24480tr 2.260tl, LG 2.450 tl

https://www.yukko.com/lg-fh4u2vfnp3-a-30-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-v-50004390

https://www.hepsiburada.com/bosch-wat24480tr-a-9-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-MTBOSCWAT24480TR?magaza=deryaavmm&wt_gl=cpc.elk.beyazesya-hero-sku-mda.pla&gclid=EAIaIQobChMImYfU-ub44AIVBEQYCh0qsgktEAQYASABEgLdovD_BwE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baktığınız LG'nin giriş segment modeli olduğundan Bosch'un ürün kalitesi daha iyidir.

Bence almışken Bosch yerine Profilo CMG140DTR alın. Devir avantajını da kullanın, markaya değil sıkma devri ve daha üsr segment kontrol paneline para ödemiş olun. Bosch-Profilo aynı ürün.
  • Hotpoint Ariston AQ114D A+++ 11 kg 1600 Devir italya üretimi 2350 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Mart 2019; 22:15:15 >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    hocam pek cmg modeli kalmamış onun cms si nasıl dokunmatik led panel herhalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Mart 2019; 22:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hocam pek cmg modeli kalmamış onun cms si nasıl dokunmatik led panel herhalde..
    Aynen, dediğiniz gibi panel farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Aynen, dediğiniz gibi panel farkı var.

Alıntıları Göster
    Hocam kurutmayla ilgili bir sorum

Standart Pamuklu Program Süresi : .... dk/döngü (düşük mü olması iyi yoksa yüksek mi)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.