Şimdi Ara

Çamaşır Makinası Tavsiye---- 1.500 TL civarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
4.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bizde çamaşır makinesi arayışı icindeyiz 20 yıllık Arçelik çamaşır makinemiz bozuldu bozulcak kafayi gözü salliyo ben alman markalarindan dusunuyorum Siemens veya Bosch belki Arçelik veya samsung ta olabilir cok kararsizim ne onerirsiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch düşünmüyordum ama kampanya denk gelince değerlendirdim. "Kampanya" dediğim sadece ÖTV indirimi değil elbet. Ek indirim almış bir model denk geldi ve onu aldım. Makine daha yeni geldi.

Modeli: WAT24480TR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dauntless D kullanıcısına yanıt
    sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    WM12T460TR modelini aldık. Fakat fiyatı verdiğiniz linkte çok yüksek. 1250'ye peşin aldık.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Linkteki ürün 9 kg. Sizin aldığınız 8 kg. Forumda bayi olan bir arkadaş 9 kg olanı sizin aldığınız fiyata satıyordu... Ayrıca linktekiler örnekti. En uygun fiyatlı linkler değildi...

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Evet biz 8 olanını aldık gönlündem geçen 9'du ama kazanları sallanıyor diye 8 aldırttı valide. Tüm markalarda böyleymiş sanırım. Kazan çok büyük olunca sallanıyormuş. 1285'e veriyordu o arkadaş ama bizim istediğimiz 8'likti o da elinde yoktu sanırım. Ayrıca 9 kg olan daha çok sattığından olsa gerek fiyatı daha düşüktü sanırım. Netice itibariyle aldık. Zaten internette en düşük fiyat GG'de 1365₺ N11'de 1425₺.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_24

arkadaşlar bizde çamaşır makinesi arayışı icindeyiz 20 yıllık Arçelik çamaşır makinemiz bozuldu bozulcak kafayi gözü salliyo ben alman markalarindan dusunuyorum Siemens veya Bosch belki Arçelik veya samsung ta olabilir cok kararsizim ne onerirsiniz .

BEKO 8101 EY modelini bayiden nakit 1200 tl ye aldim + 4 yil ucretsiz garantisi hediyesiyle 7 yil olmus oldu bana 1050 tl ye gelmis oldu makine .Sanirim ucretsiz garanti 28 subat sondu tam emin degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: grcim

kendim kullanıyorum 1 ayı geckin süredir onun için gönül rahatlıhı ile tavsiyedir.
    siemens-wm-12t480tr-a-9-kg-1200-devir
    f/p ürünü olduğunu düşünüyorum

Merhaba,bende bu makineyi almayı düşünüyorum.makine 9 kilo ama belli bir kilodan fazla yüklerseniz sıkmıyor gibi bir durum var mı?yıkama esnasında alışık olmadığınız tuhaf sesler geliyor mu?sıcaklık ayarı seçenekleri yeterince geniş mi? Siz makinenin sesinden,temizliğinden,genel kullanımından memnunmusunuz?
    Ek garanti yaptırdınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 5 Mart 2017; 16:30:13 >
  • Hotpoint RDPD 107617 JD TK Yeni Nesil Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    Yıkama 10kg kurutma 7 kg
    Arkadaşlar bu makinadan alıp kullanan varmı ayrıca teknik dokümanı kendi ssitesinde bile yok nereden bulabilirim.
  • Arkadaşlar Vestel Hızlı 9812 TE marka ve model çamaşır makinesinden almış bulunmaktayız. Şuan çok memnunuz . Birçok yıkama seçeneği mevcut . Yıkama süresi olarakda oldukça iyi. Ustelik çamaşır miktarına göre yıkama süresi daha da azalabiliyor. Benim en hoşuma giden yanı ise sessiz olması. Gerçekten makine çalışınca içine bakmasaniz çalıştığını anlamazsınız o derece sessiz. Önceki makine çalışırken evden uçak kalkıyor du sanki. Sonuç olarak kısa vadede çok memnunuz. Uzun vadede durum ne olur kullanıp gorucez...

https://www.vestel.com.tr/vestel-hizli-9812-te--camasir-makinesi

Çamaşır Makinası Tavsiye---- 1.500 TL civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_24 -- 30 Nisan 2017; 21:55:11 >

• gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    ek garnti yaptırdım evet, yeni yatak örtüsü pike vs yıkadım yalpalama sıkmama vs durumlar yaşamadım gayet iyi
  • Fiyat performans ürünü tavsiyeniz varmı arkadaslar?
    1500 tl civarı, nakitte alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustisahin -- 23 Temmuz 2017; 18:13:17 >
  • Beyler bakın şuan BSH grubu bitik vaziyettedir uzun uzadıya anlatmayacağım sakın ama sakın

Samsung Türkiye pazarındaki çamaşır makinelerini Polonya'da imal etmektedir ve biliyorsunuz polonya işçilik kalitesinin üst seviyede olduğu bir ülke ancak 1500 tl civarı samsung dediğinizde kullanılan motorlar standart kayışlı ve gürültülü cihazlardır maalesef. Bunlarda uzun vadeli kompresyon garantisi de verilemiyor.

Şayet 1500 tl'ye bir makine alayım ve 10 yıl kullanayım diyorsanız size iki tavsiyem olur
    Ya Vestfrost/Finlux alın, garantisini uzatın. 7 yıl garantisi bitince atın ve bir tane daha alın ve onu da 7 yıl kullanın. Eder 14 yıl. Evet mantıklı mı mantıklı
    Ama sessizlik, yıkama süresi/performansı, işçilik kalitesi ve enerji verimliliği dediğinizde tavsiyem kesinlikle LG'nin 9 KG'lik modelidir. 1450 tl ye şuan Gittigidiyorda ücretsiz kargo ile satılmaktadır. Evimdeki makine bozulursa tercihim bu olur beyaz eşya işine yıllarını vermiş biri olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VesVas -- 25 Temmuz 2017; 23:18:48 >

• VesVas V kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, yeni bir makine almak istiyorum açıkçası çok da fikrim yoktu ama evdeki eşyalarımızın hepsi Bosch olduğu için yeni ürünlere de Bosch'dan inceleme yaptım açıkçası kalite durumları dediğiniz gibi kötüleşmiş. En son bir bulaşık makinesini almıştım ama o da Alman üretimiydi ve hala taş gibi çalışmakta.

Lg'yi öneriyorsunuz açıkçası ben de araştırmalarımda Lg'nin mantıklı olduğunu gördüm, zira direct drive teknolojisi çok hoşuma gitti. FH296TDWA3 modelini almak istiyorum açıkçası ancak aradaki farka değer derseniz FH4A8FDNK2 modelini düşünülebilir mi? Bir de bu makinelerin üretim yeri neresidir acaba? Samsung'ların Polonya malı olduğunu biliyorum bu ürünler hakkında bilgi bulamadım. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VesVas

Beyler bakın şuan BSH grubu bitik vaziyettedir uzun uzadıya anlatmayacağım sakın ama sakın

Samsung Türkiye pazarındaki çamaşır makinelerini Polonya'da imal etmektedir ve biliyorsunuz polonya işçilik kalitesinin üst seviyede olduğu bir ülke ancak 1500 tl civarı samsung dediğinizde kullanılan motorlar standart kayışlı ve gürültülü cihazlardır maalesef. Bunlarda uzun vadeli kompresyon garantisi de verilemiyor.

Şayet 1500 tl'ye bir makine alayım ve 10 yıl kullanayım diyorsanız size iki tavsiyem olur
    Ya Vestfrost/Finlux alın, garantisini uzatın. 7 yıl garantisi bitince atın ve bir tane daha alın ve onu da 7 yıl kullanın. Eder 14 yıl. Evet mantıklı mı mantıklı
    Ama sessizlik, yıkama süresi/performansı, işçilik kalitesi ve enerji verimliliği dediğinizde tavsiyem kesinlikle LG'nin 9 KG'lik modelidir. 1450 tl ye şuan Gittigidiyorda ücretsiz kargo ile satılmaktadır. Evimdeki makine bozulursa tercihim bu olur beyaz eşya işine yıllarını vermiş biri olarak.

LG 'nin hangi modelini düşünüyorsunuz ?

• kesinlikle bosch almayın . boschun eski kalitesinden eser yok.Çamaşır Makinası Tavsiye---- 1.500 TL civarı

3.3 yıllık bir bosch makinenin hali bu. kullanıcı hatasıymış. Çamaşır Makinası Tavsiye---- 1.500 TL civarı

• trhnglr T kullanıcısına yanıt
    Yerli uretimlerde bu sorun var mlz kalitesinden dolayi Almanyadan gelenlerde yok. Tuketici mahkemesine verin sorun çözülür
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.