Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kazazedeli Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
14.930
Cevap
452
Favori
2.680.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam Altus AL 81 IC ile aynı gibi duruyorlar ve aynı markanın sonuçta, fiyat farkı ise az değil, neden onu değil de bunu tercih ettiniz?

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

hocam ben de bunu düşünüyorum, memnun kaldınız mı?

• Toksikoman kullanıcısına yanıt

Hocam o 8kg. Benim ki 9kg.

Şimdilik memnunuz hocam 4-5 defa kullandık biraz uğultulu çalışıyor sürekli hava pompalıyor galiba, banyo kapısı kapalı olunca rahatsız etmiyor tabiki

Benim beğenmediğim tek yanı kapı menteşesinin sert plastik olması. Atık su deposu kapıda okuduğu için kurutma bitince hemen boşaltmak gerek zamanla kapı sarkma yapabilir.
    1 ay sonra taşınacağım yeni evde gidere bağlayacağım için sorun etmedim.

Bunların dışında F/P ürünü olabilir.

Bu fiyata 10kg ısı pompalı alternatif yok hatta az bir farkla 11kg olanı da alınabilir.
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt

Ben de GDH82 aldım bugün kurulum yapıldı bakalım izlenimler nasıl olacak  

Daha önce almış olduğum 7kg lik çamaşır makinesi vardı, servis bunun üzerine kurulum olmaz dedi kurutma 8kg olduğu için, ben de küçük odaya kurdurdum.

Halbuki Arçelik Yetkili Servis telefonda derinlik olarak 10cm'den az fark varsa sıkıntı olmaz demişti. 

• Gunner1905 G kullanıcısına yanıt

ben 6 kg'lık bosch'un üzerine kurdurdum

• Gunner1905 G kullanıcısına yanıt
    Uğraşmak istememiş. Gerçi uğraşacak birşeyi de yok :)
  • Arkadaşlar media markttan cihaz alacaksanız ek garantiyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sözleşmeyi iyi okuyun. Aldığınız cihazın yetkili servisinde yaptırın ek garantinizi.

• Ben de Grundig Gdh 82 alarak yaklaşık 1 yıldır ertelediğim süreci tamamladım. 2800'lere almadığım makinaya 6336 lira vermek zoruma gitse de yapacak birşey yoktu.

Pazartesi Trendyol üzerinden Mediamarkt mağazasından aldım. Salı günü eve teslim edildi aynı gün akşamı yetkili servis gayet düzgün ve ilgili şekilde çamaşır makinasının üstüne ücretsiz kurulumunu yaptı. Açıkcası beklemediğim şekilde hızlı oldu.

@ALBAY hocam yetkili servis 4 yıl garantiye 500 lira istedi. İlk 6 ay içinde bu fiyat geçerliymiş. Bu şekilde garanti uzatmayı düşünüyorum. Siz Mediamarkt uzatılmış garantisinden neden memnun kalmadınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepirlikerem -- 11 Mayıs 2022; 21:26:58 >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt

Ben daha bugün 4 yıl için 500 tlyi verdim yetkili servise ve süreyi uzattım. Mediamarktdan yaptırdığım süre uzatmayı yarın iptal ettirip para iadesi alacağım. Mediamarkt ile ilgili çok şikayet var nette. O yüzden vazgeçtim. Aracıya gerek yok. Direkt grundig servisi ile muhatap olurum uğraşmam.

• ALBAY kullanıcısına yanıt

Mantıklı olmuş. Hayırlı olsun tekrardan.

• benim çamaşır makinesi 9 kg ama hep 9 kg yıkamayız muhtemelen, çoğu program ıslak hali 6 kg yi geçmesin diyor zaten. bu sebeple kaç kg kurutma makinesi almam gerektiği konusunda kararsız kaldım.. 10 kg hoover mı(5.3K), 8 kg altus mu(5.5K) yoksa 9 kg grundig(6.8K) mi?.. kazanı çelik olan sadece hoover. bir de kilonun artması daha iyi bir performans demek midir sizce? @ALBAY @OnLyMoKoKo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toksikoman -- 13 Mayıs 2022; 0:26:3 >
  • hknkula H kullanıcısına yanıt

4 mevsim lastik almak gibi düşünün hocam. Ne yazın tam performans alırsınız ne kışın.

Kilo ile performansın bi alakası olduğunu zannetmiyorum ama kilonun yüksek olmasının avantajı, büyük battaniye ve nevresimler. Yoksa 3-4 kişilik aileniz varsa haftada çıksa çıksa maks. 6kg çamaşırınız çıkar. Ekstrem durumlar hariç tabi 

Hocam o kadar teknik detaya takılmayın biz dolu çalıştırıyoruz yinede kuru çıkıyor, burda dikkat etmeniz gereken aynı tip eşyaları kurutmak.

Mesela bornoz ve t-shirt aynı anda atarsanız olmaz çünkü aynı anda kurutamaz ve süreyi uzatır, makina kurutana kadar çalışır. Bornozu kurutmaya çalışırken diğer eşyalara da zarar verebilir.

9-10 kg model işinizi görür. Hoover alacaksanız 11kg olan modelini inceleyin.
  • Vestel KMI 9701 G kullanıyorum. 

Kumaşlarda yıpranma sorunu olduğunu gözlemliyorum. Kumaşları zamanla inceltiyor sanki. Biriken havlar da ürünlerin kumaşlarının incelmesinden kaynaklı birikiyor gibi. Özellikle zaten yıpranmış incelmiş ürünleri de parçalıyor.

Bu sorunla karşılaşan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi churchy -- 13 Mayıs 2022; 14:17:45 >
  • Vestel KM 7601 i nasıl bilirsiniz arkadaşlar ? Şuan bana fiyat performans gibi geliyor
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Kazan çelik diyor bazı yerlerde
  • Adaletli Türk kullanıcısına yanıt

Valla kaplama duruyor hocam. İç malzemesi çelik olabilir. Foto atarım akşam unutmazsam.

• GDH 82 8 kg alayım diyorum ama çamaşır makinem bosch WAT24480TR (9 kg). Üst üst konumlandırmak istiyorum. Ara aparatı grundig servisi ücretsiz veriyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.