Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.021
Cevap
452
Favori
2.687.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yoğuşturmalı-ısı pompalı ile ısı pompalı farkına baktım. Doğru anladıysam çıkan suyu tekrar mı ısıtıp buharlaştırıyor. Çok önemli midir.

Arçelik grubu ile vestele baktım. Siemens grubu düşünüyorum.

Kondenser filtresi olması önemli olduğunu geçmiş yazılarda okudum. Arçelik Dp91 e dp80 in filtresini takmış birisi. Tüylenme sorununu unuttum yazmış.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar.

Siemens düşünenlere ürün bilgili ve fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Forumda bir çok arkadaşla alışverişimiz oldu. Kurutma konusunda cidden biraz maliyetli olsa da başta hayat kurtaran bir konforu var bu işin.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • yaptığım fiyat araştırmasından sonra Altus Al 82 Ic 8 kg ısı pompalı kurutma makinası almayı düşünüyoruz. umarım sorun yaşamayız. grup içi aramada bu modeli araştırdım ama sanırım forum konu içi arama arızalı bir sonuç göstermedi. Bu cihaz ile ilgili sıkıntısı olan var mı yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

bir diğer sorumda evde bosh çamaşır makinesi ver 7kg üzerine kurulum yaptırmak istiyorum. dolap almadım henüz. 2 makinae arası bağlantı aparatları var internette 250 tl civarında. gelen serviste satıyor mu bu ürünü yoksa bizim önceden almamız mı lazım?

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

AL80IC 3 yıldır kullanyoruz, biz memnunuz, 82 IC ile arada herhangi bir görsel farkı yok, özellik farkı yok gibi görünüyor neden 2 model var anlamadım, grundig gdh 82 de olduğu gibi belki tamburu çelik olabilir kendini görmeden kesin birle söylemek zor, grundig gdh 82 ye bakmışmıydınız, fiyatına göre güzel makina, oğlum kullanıyor bizim AL80 IC ye göre daha sessiz, görüntüsü daha güzel ve çelik tamburlu.

Arçelik servisleri başka makinalar üzerine de kurulum yapıyor, oğlumun makinası electrolüx sorun çıkarmadan aparat ile kurdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 28 Temmuz 2021; 16:35:46 >
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    dün altus alacak iken ani bir kararla grunding gdh82 aldım. Gg üzerinden 2850 tl ye aldım ve 50 tl de bonus geliyor. arada ki fark 190 tl idi gdh 82 a++ olması sebebiyle tercih ettim 2-3 yılda kendini amorti ediyor aradaki farkı. Eşimin çok kullanacağını düşündüğüm için a++ yı tercih ettim. Bazı yorumlarda Eğer çamaşır makinesi Arçelik grubuna ait ise aparat için ücret alınmıyor Arçelik grubundan başka bir marka ise aradaki aparat için ücret alınıyor diye okudum umarım ücret alınmıyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın, doğru tercih yapmışsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • besthecix B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, acaba neye karar verdiniz aldınız mı? Bizimde yer problemimiz var hesap yapıyoruz bir türlü içinden çıkamıyoruz bayilerde farklı konuşuyor

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Merhaba yakın zamanda makina alan biri olarak ben cevap vereyim, bizde de yer sıkıntısı vardı, çamaşır makinamız 7 kg ama 8 kilogramlık kurutma makinası aldık. servis geldi iki farklı marka olmasısına rağmen üstüste sorunsuzca kurdu, arada ki aparat içinde ücret almadı.

• Yer derinliğimiz çok az o yüzden her marka olmuyor. Sadece candy, hower, seg oluyor gibi. Bu markaları tavsiye eder misiniz, çok sorun çıkarır mı bize.

• Merhaba arkadaşlar. Ben de kurutmalı bir çamaşır makinası almak istiyorum. Yorumlarını okuyarak şu modele yöneliyorum ancak oldukça eski bir model sanırım. Ebatlarının küçük olması gerekiyor çünkü banyo dolabının içinde kullanıyorum çamaşır makinasını. Hangisini önerirsiniz? Teşekkürler. Bahsettiğim makina ise şu: https://www.hepsiburada.com/hoover-wdxoa-595ahc5-s-a-9-kg-yikama-5-kg-kurutma-nfc-baglantili-1500-devir-camasir-makinesi-p-HBV00000L8003

• memomur M kullanıcısına yanıt
    Evinizde 2 ayrı makineyi de koyacak yer var ise kurutma özellikli çamaşır makinesi almanızı önermem. Özetle; kurutma performansı büyük ölçüde düşmekte ve elektrik tüketimi artmaktadır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • regalin 7-8-9 kg.luk modelleri var. cok farkedermi kapasite. yorgan felan kurutmak icin 9kg. kurtarirmi

• Bir çok marka kullandım.

En çok samsung , bosch ve profilo dan memnun kaldım.

Malesef kalanları ile anılar pek iyi değil :)

https://www.hepsiburada.com/samsung-ww10t754dbh1ah-1400-devir-10-5-kg-camasir-makinasi-p-HBCV00000ARU4E?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/samsung-dv8000t-dv90t8240se-ah-kurutma-makinesi-p-HBCV000006BZGA?magaza=Fixk%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1beyaz

Böyle bir kombinasyon düşünüyorum.

Varmıdır kullanan baba yiğit

• Gdh 82 modelini 2775 TL ye aldık bakalım. Gdh 92 fiyatı düşmedi bir türlü. Yorgan falan kurutur mu 8 kg lik bu model?

• İyi günler iki ürün arasında kaldım avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Electrolux EW8H3966IB 

Electrolux EDH3897SDE

• altan0348 A kullanıcısına yanıt

Nerden aldınız 3200 çıkıyor en ucuzu İnternette.

• Grundig GDH 80 Y

Altus Al 82 Ic

arasında ki fark nedir ? kullanan arkadaşlar yorumlaya bilirler mi

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

İki hafta önce GittiGidiyor dan 2850 ye aldım. 75 TL Maxi puan geldi.

• Arkadaşlar 2500 bandında iyi bir çamaşır makinesi arıyorum varmı tavsiyeniz 7 kg ve 1000 devir yeterli diye düşünüyorum. Vestel alınır mı örneğin şu model veya Vestfrost

https://www.hepsiburada.com/vestfrost-vf-cm-1042-te-10-kg-1400-devir-camasir-makinesi-pm-HB00000TOXRS

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Burayatrendyol.com
    VESTEL CMI 7610 A+++ 1000 Devir 7 Kg Çamaşır Makinası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/vestel/cmi-7610-a-1000-devir-7-kg-camasir-makinasi-p-34777276?boutiqueId=573996&merchantId=420017

• Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. Yerden ziyade önceliğim pratik olması yani ugrastirmamasi daha çok. Tek yaşıyorum ve çamaşır makinasini bazen başlatıyorum unutuyorum vs. Kurutma modu ile beraber baslatirim. Sonra hatırlayınca da çamaşırları kuru şekilde alırım diye düşündüm. Ne gibi handikaplari olabilir başka. Enerji sarfiyatı çok onemli değil ama iyi kurutmuyor mu bir de? Tekrar teşekkürler 🙏

• 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.