Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.940
Cevap
452
Favori
2.681.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. Umarım memnun kalırsınız.
    Bu tamburlar forumda ağızdan ağıza yayılan galvaniz değil galvalum kaplama. Bu konu daha önce tartışıldı. Dayanıklılık konusunda bir endişeniz olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese iyi forumlar. ben de siemens wt45w410tr ve bosch wtw85410tr arasında kaldım. ikisi de birbirinin muadili deniyor. ancak bosch un fiyatları bir tık daha ucuz piyasada. buna rağmen siemens alanlarin sayisi forumda daha fazla gibi. bosch un neredeyse hic adi gecmemis. siemens tercih etmek icin ozel bir sebep var mi? simdiden teşekkürler 

• css2005 C kullanıcısına yanıt

Merhaba, hangi çamaşır ve kurutma makinesini aldınız indirimli kampanyadan, memnun musunuz?

• Ben 1 aydır kullanıyorum, gayet memnunum. Daha önce alsaymisim keşke diyorum. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasgun -- 24 Ekim 2020; 19:59:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Grundig 92 yi aldik. 2 kasimda kurulum icin gelecekler. Makine geldi horozla gayet saglam paketlemis mediamarkt.. bakalim servis kurunca yorumlarimi yazarim :)

• Ben de uzun araştırmalar sonunda Siemens WTW85420TR modelini forumdaki Siemens yetkili satıcısı Serdar Bey'den aldım.
    Aslında evdeki tüm beyaz eşyaların Bosch olması nedeniyle aynı modelin Bosch olanını alacaktım ama arkadaşın ilgisi ve efendiliği, sunduğu fiyat ve taksit seçenekleri beni siemense yöneltti. Bu arada kendisine çok teşekkür ederim. Her mesajıma cevap verdi, her konuşmamızda her sorumu yanıtladı.
    Aslında bu modelin sonu 10 ile bitenini alacaktım ama hem 8 kg olması hem de hem de suyun her kullanımdan sonra kullanıcı tarafından boşaltılması nedeniyle vazgeçtik.
    WTW85420TR modelinin 9 kg olması ve su tahliye hortumunun bulunması büyük avantaj.
    Umarım araştırma sürecindeki arkadaşlara faydalı olmuştur.

• 1 yıl kadar önce yeğenimin bosch çamaşır makinasının direk üzerine arçelik servisi grundıg gdh 80 makinayı kurdu hiç sorun çıkartmadı.

• Gdh 82 ile gdh 92 arasında bariz fark var mıdır arkadaşlar kg dışında.

• Bende grundig gdh 92 ile hoover 9 kg arasinda kaldım. Varni yorumu olan?

• Grundig GDH 92 aldım 2 hafta önce geldi. Renklileri sentetik dolap kuruluğuna attığımızda kotların cep kısımları hafif nemli çıkıyor gerisi kuru çıkıyor. Diğer kullananlarda da durum aynı mı?

• albaywolf kullanıcısına yanıt
    Ben şuna dikkat ettim, hep aynı tür çamaşır koymak gerekiyor yoksa bazılarını nemli bırakabiliyor. Özellikle havluları sadece havlular ile atmak lazım. Genel anlamda çok memnunuz.

Kotları kot programında denediniz mi? Sentetik programı kotlar için çok uygun olmasa gerek, ayrıca farklı cins kumaşların farklı karakteristiği nedeni ile karışık kumaşlar atıldığında farklı kuruluklarda çıkması gayet doğal.

• kir-pi K kullanıcısına yanıt

Hocam her çamaşır tipini ayrı bir programda kurutmaya kalkarsak 1 yıkamaya karşılık 4 ayrı kurutma yapmak gerekir. Ama kot ağırlıklı yıkama yaptığımda kotları kendi programına atmayı deneyeceğim.

• veli_03 V kullanıcısına yanıt

Hoover hakkında bilgi sahibi değilim. Servis konusunda Arçelik grubu başarılı. 250₺'ye ek 4 yıl garanti olayı da güzel bir şey bence.

Kotlar ile yıkayabileceğiniz her şeyi kot programında kurutabilirsiniz, bizim evde en çok günlük program kullanılıyor cinsine bakmadan. Makine Altus 80 IC. Biz kot programını çok az kullandık dediğiniz gibi karışık atıldığı için, günlük programda gayet iyi kuruyor.

• Beko D 90HP almayı düşünüyorum ama merak ettiğim kurutma makinelerindeki buharlı kurutma buharlı günlük havalandırma özelliği gerçekten işe yarıyor mu?

Buharlı günlük havalandırma özelliği giysilere sinen ter, sigara kokusunu tamamen gideriyor mu?

Buharlı kurutma özelliği kırışıklığı önemli ölçüde azaltıyor mu?

Yakın zamanda kurutma makinesi alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba grundig gdh 92 aldim bende. Beyazlar icin pamuklu dolap kurulugu renkliler icin sentetik dolap kurulugu kullanabilirsiniz dedi arkadas.

Beyazlar daha iyi ama renkliler duzgun kurumuyordu. Renklileri de pamuklu ile yapmaya basladik. Sententige gore daha iyi ama yine de hafif nemli cikiyor. Ne yapmak lazim? Programi da uzatiyor aslinda 1 dakika gosteriyor sonra 5 dakikaya cikiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt

Nemli kalınca 30 yada 45 dk ekstra yapıyorum daha iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadyr

Nemli kalınca 30 yada 45 dk ekstra yapıyorum daha iyi oluyor

Aman aman farketmiyor gibi. Direk dolaba koyabiliyor musunuz?

• volkantipi V kullanıcısına yanıt

Aslında genelde hanım evde olmuyor bende yatağın üstüne atıyorum havalanıyor sonra katlıyor ama bariz bazıları ıslak oluyor onlar konmaz. Bende elbiseler zarar görmesin diye dolap kuruluğu kullanmıyorum hiç

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.