Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thebaboli

https://urun.n11.com/kurutma-makinesi/profilo-km8351ctr-8-kg-a-kurutma-makinasi-P291077189?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=0.91.8

Çek ile banka puanı ile 2400 e mal olmuştur.

Alıntıları Göster
    Aynen;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet çek banka puanı ile kurutma makinesi 2400 e , çamaşır makinesi ise 1600 e geldi, bayiler özellikle makinede 1000 Tl, kurutmada ise 800 Tl fazla istediler, bulunduğum yerdeki bayi peşinde hiç inmemisti

• merhaba arkadaşlar acil yardım ısı pompalı kurutma makinesi alacagım,

kurulacak yerde su hortumu yok sadece gider var, olur mu?
  • ejmet kullanıcısına yanıt
    Kurutma için sadece elektrik prizi yeterli..

• ejmet kullanıcısına yanıt
    Marka modele dair yorum yapamamakla birlikte GDH 80 A+ 297 kwh GDH 82 A++ 230 kwh ve kendi sitesindeki fiyatlara göre sadece 100 TL fark var. İndirimli bulabiliyorsanız A++ almanız uzun vadede daha kazançlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurordek -- 15 Kasım 2018; 15:35:22 >
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    hangi site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Düşündüm düşündüm ama Profilo aldım :) Kullananı memnun eder bence...

Alıntıları Göster
    Kargo ile papaz olduk, ürünü 1.kattaki eve asansörle çıkarmadılar, bende evde değildim eşim evdeydi, çıkarmazsanız geri götürün dedim. Onlarda böyle zorunluluğumuz yok deyip geri götürdüler. Kendileri bilirler. İade gerçekleşince senin modeli alayım diyorum. Ürün geldi mi? Gelince yorumlarını merak ediyorum.

• quote:

Kargo ile papaz olduk, ürünü 1.kattaki eve asansörle çıkarmadılar, bende evde değildim eşim evdeydi, çıkarmazsanız geri götürün dedim. Onlarda böyle zorunluluğumuz yok deyip geri götürdüler. Kendileri bilirler. İade gerçekleşince senin modeli alayım diyorum. Ürün geldi mi? Gelince yorumlarını merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam kargo firmaların birçogu cıkarmıyor binanın girişine koyup gidiyor onu aldığınız firma ile konuşun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: buraknisa1903

Hocam kargo firmaların birçogu cıkarmıyor binanın girişine koyup gidiyor onu aldığınız firma ile konuşun hocam

Alıntıları Göster
    Hocam aradım firmayı, abi bizim anlaşmamız kata ama yasal zorunlulukları yok, tamamen taşıyanın insiyatifine bağlı dedi. Bende neden horoz lojistik ile çalışmıyorsun onlarda böyle sorun yok dedim, onlarda geç kargoya veriyor dedi. Bir müşteri olarak tercihim geç olsun güç olmasın dedim. Sürat kargonun tavır berbattı mecburen iade oldu. Profilo alacak gibiyim bu durumda.

• quote:

Hocam aradım firmayı, abi bizim anlaşmamız kata ama yasal zorunlulukları yok, tamamen taşıyanın insiyatifine bağlı dedi. Bende neden horoz lojistik ile çalışmıyorsun onlarda böyle sorun yok dedim, onlarda geç kargoya veriyor dedi. Bir müşteri olarak tercihim geç olsun güç olmasın dedim. Sürat kargonun tavır berbattı mecburen iade oldu. Profilo alacak gibiyim bu durumda.

Alıntıları Göster
    Peki direk cıkarıyormu eve kadar profilo?
  • quote:

Peki direk cıkarıyormu eve kadar profilo?

Alıntıları Göster
    Satıcının verdiği bilgiye göre horoz lojistik ile kata teslim yazıyor. Çıkarmazsa onu da almam ki horoz lojistik sorun yapmıyor.
  • quote:

Satıcının verdiği bilgiye göre horoz lojistik ile kata teslim yazıyor. Çıkarmazsa onu da almam ki horoz lojistik sorun yapmıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam alınca banada bilgi versene cıkaracakmı cıkarmıyacakmı bakalım
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam alınca yazarım. @sarpuli hocam aldı benden ondan bilgi bekliyorum.
  • quote:

Tamamdır hocam alınca yazarım. @sarpuli hocam aldı benden ondan bilgi bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam saolsın görüşürz
  • Merhabalar. Grundig gdh 82 modelini aldım. Birşey merak ediyorum. Bu modelin içinde aydınlatma var mı acaba. Sanki içinde bir ampül yeri gibi bir yer var ama yanmıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim aldigim profilo cmg 120 dtr camasir ve km8351ctr kurutma makinesi bugun geldi ve ikisi de horoz lojistik ile kata teslim edildi. Bulundugum kat sitede 3. katti ve asansorsuz merdivenlerden cikilarak kata ulasildi. 4 kat uzerine horoz lojistik asansorsuz cikarak teslim yapmiyor ama 4 kat ve altina asansorsuz merdivenlerden cikarak teslim yapiliyor.

Kurutma makinesi polonya uretimi, bunu da ayrica belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discrepancy -- 17 Kasım 2018; 20:51:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profilo km8351ctr aldım. 2 kez kullandik sonuc muazzam. Cikan tozlar tiftikler vs simdiye kadar neden almamisiz dedirtti

• Ben de n11 den cekle beraber 2800 e siemens WT45H20STR modeini aldim.
    İlk kez horoz lojistik harici surat kargo ile elektronik esya aldim ancak korktugum olmadi makineyi asansore kadar kargocu arkadas ile tasidik sonradini kendim hallettim zaten makineler camasir mak gibi agir degil.

Gelen makine polonya uretimi ve self cleaning condenser bulunmuyor , diger evimdeki yaklasik 4 sene evvel aldigim almanya uretimi Bosch home profesional serisi makineden daha sessiz. Self cleaning in cikarttigi temizlik esnasinda gelen rahatsiz edici sesler yok. Malzeme ve iscilik kalitesi guzel kusur gorunmuyor, bosvh filtreleriyle ayni kalitede. Kurutma derecesi ve suresinde bir sorun yok. İlk kullanimlarda dahi yanik kokusu vb sorun olusmadi.Tamburlari hala kurutma sirasinda cift tarafa donmuyor ancak kurutma sonunda kirisikligi onlemek adina sol yonde araliklarla donmeye basliyor.

Urunun kurutma sirasinda durdugu odanin kapisini kapatip denedigimde diger odada nem orani %39 iken makinenin odasinda %44 e cikmisti isiyi da 22c den 24 c ‘ye cikardi normal olarak goruyorum.
    Mecburen herseye bu aralar ederinin cok cok uzerinde sahipolsak da bu makine Hoover macerasindan sonra bu fiyat araliginda alinabilecek makineler arasinda ilac gibi geldi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.