Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.909
Cevap
451
Favori
2.680.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu rakamlar nedir böyle 3-4.000 tl rakamlar dönüyor ne var bu makinelerin hammaddesinde? konuya girerken normal fiyatı 1.500tldir diye düşünüyordum kampanya vs 1-1.250tl civarına kapatırım diyordum. Şu an için vazgeçtim almaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

arkadaslar bir sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim. ilk kez kurutma makinasi kullandik. beko d82 aldik 3 sefer calistirdik kurutma süresi azaliyor 3 dakika kaldi diyor daha sonra tekrar yukseliyor. soyleki 3 saatlik bebek programinda bile mesela 11 dakika kalmis gosteriyor. yarim saat sonra gidiyoruk tekrar 5 dakika kaldi gösteriyor. ekspres yikama modunda da denk geldi 30 dakikalik programda çalıştırdım 3 dakika kalmisken tekrar 6 dakika kalan gösteriyor bu sekilde 1 daatten fazla çalıştı ve kapattim. ve çamaşırlar kurumadan cikmisti. normal bir durum mu bu? yoksa makina arizali mi çıktı?
    Hocam makinelerde nem sensörü var, saate göre değilde sensöre göre programı bitiyorlar... Sürenin artması oluyormu bilmiyorum ama eksilmesi çoğu zaman oluyor... Yazan zamanlar daha tahmini yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

Arkadaşlar bu rakamlar nedir böyle 3-4.000 tl rakamlar dönüyor ne var bu makinelerin hammaddesinde? konuya girerken normal fiyatı 1.500tldir diye düşünüyordum kampanya vs 1-1.250tl civarına kapatırım diyordum. Şu an için vazgeçtim almaktan
  • Arçelik 3883 KT aldık. Umarım pişman olmayız Daha kurulmaya gelmedi; denemedik yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Arçelik 3883 KT aldık. Umarım pişman olmayız Daha kurulmaya gelmedi; denemedik yani.
    Deneğince yorum yapın hocam:)
  • N11 den bir şey alamıyorum, ödeme yap ekranında donup kalıyor :(

Edit: Firefox ile olmuyor chrome ile profilo km8351 aldım, doğrumu yaptım bilemiyorum ama konuma özel indirim ile 2400/3 (Axses) e geldi...

Umarım siemens almadık diye pişman olmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 11 Kasım 2018; 14:1:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

N11 den bir şey alamıyorum, ödeme yap ekranında donup kalıyor :(

Edit: Firefox ile olmuyor chrome ile profilo km8351 aldım, doğrumu yaptım bilemiyorum ama konuma özel indirim ile 2400/3 (Axses) e geldi...

Umarım siemens almadık diye pişman olmam...
    Birazdan acılır hocam birazdan tekrar deneğin.
  • n11 den grundig gdh82 aldık bakalım, 200 tl kupona 25 bonus flaş bonus + 75 de n11 bonusu ile 2250 tl/ 3 taksit oldu.

inş sıkıntı çıkmaz sakaryada çamaşırları bi türlü kurutamadım ev çamaşırdan küfe vurdu. çocukta olunca cam fln açamıyorum şart olmuştu. Gelince yorumlarım inş.

Bu arada evde siemens makine var üzerine kurulum yaparlarmı, arçelik servisi ara aparat için para alıyormu bilen varmı ?
  • Hayirli olsun hocam. Ustune montaj konusunu ben de merak ediyorum. Bir de size sorum gdh82 mi hoover h9a2de-s mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbsb S kullanıcısına yanıt
    Ürün yorumlarında kata kadar çıkarıldığından bahsedilmiş.

• caracas39 C kullanıcısına yanıt
    Tercihinize etki etmek istemem ama burada hoover malzeme kalitesi yönünden beğenilmedi hal böyle olunca onu düşünen ben profilo ile gdh 82 arasında kalıp gdh 82 yi aldım. Başka bir arkadaş profilo aldı. Size önerim de bu ikisinden birini almanız yönünde olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

n11 den grundig gdh82 aldık bakalım, 200 tl kupona 25 bonus flaş bonus + 75 de n11 bonusu ile 2250 tl/ 3 taksit oldu.

inş sıkıntı çıkmaz sakaryada çamaşırları bi türlü kurutamadım ev çamaşırdan küfe vurdu. çocukta olunca cam fln açamıyorum şart olmuştu. Gelince yorumlarım inş.

Bu arada evde siemens makine var üzerine kurulum yaparlarmı, arçelik servisi ara aparat için para alıyormu bilen varmı ?
    Son bilgilere göre arçelik grubu kurulum sorunu çıkarmıyordu ama buda servisten servise değişiyormuş... Kurulum yaparlar ise aparat ücretsiz yapmazlar ise aparatı size bırakmıyorlar. En kesin bilgi için arayıp bilgi alın size yakın servisten...

• quote:

Orijinalden alıntı: caracas39

Hayirli olsun hocam. Ustune montaj konusunu ben de merak ediyorum. Bir de size sorum gdh82 mi hoover h9a2de-s mi?
    Hoover bana göre teneke :)

aynı sebepten bende gdh82 aldım.. aslında benim tercih farklı idi.. ilk 3880 arçelik için bayileri gezdim oturduğum yerde. hepsi 1 kuruş indirmedi peşine 9 taksit yapın dedim bonusa oda yok vade koyarız dediler.

bende 11.11 i bekledim ya gdh82yi 3 taksite alacaktım. yada 9 taksite siemens iq300 alacaktım. aradaki farkı daha sonra servise yada parçya veririm dedim grundig aldım. kullanan bir çok kişi memnun. öyle teferruatlı şeylere ihtiyacımda yok . birde ilerde bozulursa kendimde içini açmalıyım az biraz el yatkın tamire.

tüm bunlar sonunda gdh82 yi aldım.

hoover sıkıntılı imiş denilenler öyle...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arçelik 3870 kt aldım 3 hafta önce. Bugün pamuklu dolap kuruluğu programını seçip bornozları attık. Kurutma bittikten sonra kötü bir koku kaldı.(ayak kokusu gibi) kurutma yaparken de bu koku yayılmıştı. Yanında attığım küçük havlularda bu koku yok gibi. Programı mı yanlış seçtim? Aynısını yaşayan var mı?

• Cevaplar için teşekkürler. Yarın montaj işini servislere sorup ona göre ben de bir grundig gdh 82 alacagim gibi gorunuyor

21. de 2500 için 250 lik kupon var bence fırsat varken düşünmeyi öneçekin.. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kupon bende de var ama

Hem kartım müsait degil hem de servise sormadan almak cok mantikli gelmiyor. Tesekkurler hatirlatma icin

• mustiki212 kullanıcısına yanıt
    mustiki212 hocam ben de sakaryadayım. aynı dertten muzdarip biri olarak bugün ben de grundig gdh 82 aldım. banyoda tezgahın altına, LG camaşır makinasının yanına koyacağım. bakalım şu küften kurtuluruz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slbn -- 11 Kasım 2018; 20:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slbn

mustiki212 hocam ben de sakaryadayım. aynı dertten muzdarip biri olarak bugün ben de grundig gdh 82 aldım. banyoda tezgahın altına, LG camaşır makinasının yanına koyacağım. bakalım şu küften kurtuluruz umarım.
    Hocam bu lg makineyi neden yıkama kurutma almadınız???
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.