Şimdi Ara

cam tavan-sunroof en çok hangi araca yakışıyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: un momento

Hocam takla da bisey olacagini dusunmuyorum zira on cam gibidir dagilmaz pudralasmaz. Govdeyi sag sol direkler sirtlar takladayken. Asil sorun normal bi tas catlama vs durumunda servisin o cama parca iscilik nekadar fatura cikaracagi

Kasko var ve cam muhafiyeti uygulanmamış ise sorun olmaz. Yılda 1 kez cam hasarı kaskoyu bozmuyor.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    opelin elinde bu arac icin hazir da cam bulundurdugunu dusunmuyorum ben. toplam kactane astra gtc sattilar ki kac tanesi cam tavan olsun? bilemiyorum altan
  • un momento kullanıcısına yanıt
    Sunroof camları, ön cam gibi lamine ( filmli çift katlı ) değil. Birebir kapı camları ile aynı yapıda. Darbe anında bütünlüğünü korusun derseniz, üzerine film çektirmeniz gerekir

Edit: sabit cam tavanlar hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 3 Ağustos 2016; 22:30:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Sunroof camları, ön cam gibi lamine ( filmli çift katlı ) değil. Birebir kapı camları ile aynı yapıda. Darbe anında bütünlüğünü korusun derseniz, üzerine film çektirmeniz gerekir

Edit: sabit cam tavanlar hariç.

o dediginiz olmasi icin on cam ile ayrilmasi gerekmiyor mu ? benim gordugum ayrilmadan direk devam ediyor arkaya kadar cam.
    Kaçırdığım birşey mi var ? Sunroof' mu yoksa panoromik ön cam hakkında mı konuşuyoruz ?

• quote:

Kaçırdığım birşey mi var ? Sunroof' mu yoksa panoromik ön cam hakkında mı konuşuyoruz ?

cam tavan-sunroof en çok hangi araca yakışıyor.

cam tavan demisim pardon, panaromic olmaliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 3 Ağustos 2016; 22:53:12 >

GTC' deki panoromik ön cam, yapısı lamine yani bildiğimiz dağılmaz ön cam.

• quote:

GTC' deki panoromik ön cam, yapısı lamine yani bildiğimiz dağılmaz ön cam.

evet simdi ikimizin de dedigi ayni oldu bende onu kastetmistim yukarida arkadasa. takla halinde dagilacagini dusunmuyorum diye.
    Yok, günümüzdeki kullanılan ön camlar ile aynı özellikte. Yalnız muhtemelen, standart ön camlardan kalın olması lazım.

• b8 Passat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 3 Ağustos 2016; 23:13:05 >
  • en çok logana yakışırda , düşünmemiş bu romenler

• quote:

Orijinalden alıntı: un momento

opelin elinde bu arac icin hazir da cam bulundurdugunu dusunmuyorum ben. toplam kactane astra gtc sattilar ki kac tanesi cam tavan olsun? bilemiyorum altan

Önemli değil, sipariş ile gelir. Bayiler deposunda (maliyet açısından) tutmaz, Opel Türkiye deposunda vardır.
    Zaten bayilerin ellerinde her zaman cam olmuyor, Ana depodan en kısa zaman da getirtiyorlar. Getirmek zorundalar, yok diye birşey yok..

Aracın camı tamamen dağılmamış ise beklemek sorun olmaz. Ama tamamen dağılmış ise, o zaman olarak biraz sıkıntılı.
  • Cam tavan araca ayrı bir değer katıyor.
    Özellikle Gümüş gri ve beyaz araçlarda daha çok kendini belli ettiği için, daha yakışıklı duruyor.

*Panoramik ön cama alışmak biraz zaman alır. İnsan kendini Fanus'da gibi hissediyor.
    Panoramik yerine açılır cam tavanı her zaman tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 3 Ağustos 2016; 23:49:15 >
  • Herkes yakışanı söylemiş de poloya panoromik cam tavan hiç gitmiyor be eşeğe altın semer vurmuşlar gibi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.