Şimdi Ara

Cam filmi yenileme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4 yıl önce yaptırdığım cam filmini yenilemek,bi ton koyusunu yaptırmak istedim fakat arka camdaki filmde kabarcıklar oluştuğu için sökerken cam rezistansına zarar gelebilir haberiniz olsun dediler bende yaptırmadım.bazıları 350-400 e söküp yenileriz diyor,bazıları da aynı işlem için 1100 fiyat veriyor.ne yapsam bilemedim.tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.

• Hiç mi film değiştiren yok?

• Arkadaşın cruze aracındaki filmleri daha yeni değiştirdik llumar da ek ücret almadan ve zarar vermeden söküp yenisini taktılar hatta bugün 2 camda çok ufak pislik olduğundan götürdük söküp yeniden taktılar işçilik ve malzeme çok güzel 1000₺ mal oldu.
  • Önceki aracımdaki filmleri ben kendim söktüm. Yaz sıcağında güneş altına çektim. Sonra da saç kurutma makinesi ile çok yavaş yavaş söktüm.

• Hocam aynı durumdayım.. yenilemek istiyorum ama rezistans işi sakat diyorlar.. kararsızım..
  • rezistans mutlaka kopar yapacak çok bir şey yok. onarma kitleri var onlarla onarılabilir.
  • Başta paraya kıyıp iyi bir cam filmi yaptırmış olsaydınız 4 yıl sonra değiştirmek zorunda kalmazdınız. Bir aracımdaki filmler 13 yıllık. Evet 13. Hiçbir solma vb yok. Markasını dahi hatırlamıyorum. 3M olabilir.

Hatırladım: Johnson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 18 Temmuz 2021; 1:15:17 >
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt

Amonyak kullanarak söküyorlardı bir ara.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.