Şimdi Ara

CAM FİLMİ NASIL SÖKÜLÜR ? YARDIM ACİL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
95.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: m_kucukaksoy

bulunduğum ilde cam filmini sıkı takip ediyorlar bir arkadaşın eline tebligatı verdiler 115 ytl cezası var diye yine söktürmezsen arabayı bağlıyorlar bir cam filmi için aman dileyip yalvaracağıma bende söktürdüm işin ehli diye araba yıkamacısına 40 ytl karşılığında söktürdüm tertemiz yapmışlar ama arka camın residantanslarınada zarar vermişler şimdi hiç biri calışmıyor

SÖKTÜRMEYE BIDE PARAMI VERDİNİZ ODA İYİYMİŞ
  • ilk arabamın başına böyle işler gelmişti : ) 6 sene geçmiş aradan , yaşlanıyoruz be DH : )
  • bi köşesinden kaldır hafif su püskürt fön makinesiyle dibini ısıta ısıta usul usul çek çıkar herkes yapablir ama arka camı dikkatli sökmek lazım rezistanslar kopar
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    hocam 6 yıl geçmiş aradan, sonrasında ne yaptın. tövbe edip film olmadan mı geçtin, yoksa risk almaya devam mı?
  • valla 7 senedir sahip olduğum her aracı filmli kullandıım, şuankini de kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

valla 7 senedir sahip olduğum her aracı filmli kullandıım, şuankini de kullanıyorum.

FİLMLİ KULANIYSN SIKINTI OLMUYORMU?FİLM KAÇA YAPTIRIYRSNUZ?
  • Arkadaslar bir sorum olacak.Benim aracin sofor tarafindaki flim atti.Flimi cekeli 3 sene olacak.
    Flimciye götürdüm abi tek cama flim olmaz siritir ton farkindan dolayı hepsini söküp cekelim dedi.Benim aklima yatti fakat o an nedense vazgectim.Flim sarkan kismi bantladim cama.

Simdi sorum şu; Ben flimi sokturdugumde camlarin alt koselerinde camin markasi, arac logosu bulunuyor. Flimle birlikte o logolarda gider mi?

Arka cam yeni degistigi icin onda flim yoktu o yuzden rezidanslarla ilgili bir sorunum yok.Sadece cam logolarini merak ediyorum cok onemli degil aklima takildi iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gündüz06

Arkadaslar bir sorum olacak.Benim aracin sofor tarafindaki flim atti.Flimi cekeli 3 sene olacak.
    Flimciye götürdüm abi tek cama flim olmaz siritir ton farkindan dolayı hepsini söküp cekelim dedi.Benim aklima yatti fakat o an nedense vazgectim.Flim sarkan kismi bantladim cama.

Simdi sorum şu; Ben flimi sokturdugumde camlarin alt koselerinde camin markasi, arac logosu bulunuyor. Flimle birlikte o logolarda gider mi?

Arka cam yeni degistigi icin onda flim yoktu o yuzden rezidanslarla ilgili bir sorunum yok.Sadece cam logolarini merak ediyorum cok onemli degil aklima takildi iste

Logoların gitceğini sanmıyorum, Ben camdaki filmleri sökerken sinirlenip camları iyice ısıtmıştım film eridi ama logolar duruyodu. Ama arka cam rezistanları hassas iki tanesini zedelemişim çalışmıyor.

• escape__06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sagolun.

Peki sizin arizali rezidanslara birsey yapılamıyor mu ? Tek care cami degistirmek mi?

• Gündüz06 kullanıcısına yanıt
    Bikac uygulama gordum ama acikcasi ugrasmadim, rezistansin tam neresinde kopukluk oldugu belli degil, arka camda iki cizgi rezistans eksik calisiyor

• Resistans tamir setleri var kopuk yerlere sürülüyor devre kendini tamamlayınca ısıtma sağlanıyor tam hatırlamıyorum ama marka würth olabilir.

• https://www.youtube.com/watch?v=DL6v8RjH_Eg

araç cam filmi cezası iptal
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.