Şimdi Ara

Calvin Klein One - Chopard Wish ve Joop Man Parfümleri 19 Aralık'da Bim'de! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

quote:

gidin jil sander sun men alın kullanın bana dua edin. bilmiyorum kaç kız sordu parfümün ne diye ;)

Genel beğeniye uygun bir koku değil hocam rastgele öneriyorsun ama alıp beddua eden çıkabilir

biraz araştırırsan genel bir beğenisi var hocam bu parfümün rastgele önermedim . Beddua edecek olan varsa önce denesin o halde :) 75 liğini 84 e aldım n11 den fiyat soran arkadaşım.

Şu anda da aynı fiyatta olan var mı, varsa link verebilir misiniz acaba? Ürünler orijinal midir bir de?

• sekodemo kullanıcısına yanıt
    O işin içinde olanlar sıkıyor bu yalanları zaten hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

quote:

gidin jil sander sun men alın kullanın bana dua edin. bilmiyorum kaç kız sordu parfümün ne diye ;)

Genel beğeniye uygun bir koku değil hocam rastgele öneriyorsun ama alıp beddua eden çıkabilir

biraz araştırırsan genel bir beğenisi var hocam bu parfümün rastgele önermedim . Beddua edecek olan varsa önce denesin o halde :) 75 liğini 84 e aldım n11 den fiyat soran arkadaşım.

Şu anda da aynı fiyatta olan var mı, varsa link verebilir misiniz acaba? Ürünler orijinal midir bir de?

hocam n11 kampanyasından almıştım 84 e şimdi 129 maalesef

Alkolden dolayı bozulur yani. Verdiğiniz örnekten anlamamız gereken şarapta alkol olmadığı o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

ck one kerimcanların kokusudur ona göre

Ne alaka ?

tam size cevap yazmıştım ki vericektim ki profil fotoğrafınızı gördükten sonra sildim ve vaz geçtim

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 6 Aralık 2017; 2:1:9 >
    Hocam parfümler hakkında çok Bilgi sahibi gibi yazmışsınız ama cidden komik geldi .arap yarımadasında Arap yarımadası odaklı üretilen tüm parfümlerin oranları çok yüksek olur eau de parfüm vs olur zaten kendi memleketlerindeki yerel niche parfüm üreticileri parfüm konsantrasyonundan çok daha yüksek esans oranlarında parfüm de üretiyorlar . Yani iklim filan muhabbetleri oldukça yersiz . Zaten Dubai de c.dior ,ck filan bunların bir ürün ürettirdiği de yok.

2. Si ise parfümler doğru saklanırsa 3 yıl değil 133 yıl bile bayatlamaz . Dünyada 2007 versiyon dior homme vintage versiyonlar için insanlar 500-1000 dolar ödemeye dünden razı .

Kısacası sıradan bir parfüm kullanıcısı olarak hiçbir bilgi sahibi olmadan sadece duyumlara göre birşeyler söylüyorsunuz bir de bunda ısrar ediyorsunuz .

• quote:

Orijinalden alıntı: latiff1903

Katalogdaki 3 parfümüde kulanan biri olarak;

Joop homme ; Mükemmel kalıcı bir kokudur burnunuzun direği kırılır geçtiğiniz yerde geçtiğiniz belli olur, 2 gün kalır min üzerinizde
    ama 75ml için fiyat çok pahalı. 125ml 100tlye alabiliyorsunuz.

Brut; Genç kesim için gitmez eskilerin kokusu. Ağırdır biraz.

CK One; Hafif sportif bir kokudur. 1 gün kalmaz üzerinizde ama ölede avon gibi uçup gitmez. Fiyat bununda pahalı.

Kısacası bu fiyatlara hiçbiri alınmaz.

İlla parfüm arayışınızdaysanız , Versace Blue Jeans tavsiye ederim, kızların
    çok hoşuna giden:) , ortalama 1 gün kalıcılıgı olan güzel ve uygun fiyatlı bir kokudur.

Bilmeyenlere CK parfüm aldım diyip kaktıracaklar akılları sıra işte.

CK One 200ml 100TL ye satıldı hepsiburada'da zamanında, zaten kalıcılıkla alakası yok.

https://www.1v1y.com/marka/tekin-acar-cosmetics-26?cinsiyet=4&kategori3=158&marka=291

O kadar parayı one a verecek arkadaşlar gidin şu siteden 125 lik obsession alın bari paranız çöpe gitmesin.

• Watsons ta indirim var. Bunları alacağınza watsonsa gidin alttaki link verdiklerimden birini alın. Dün Nikos Sculpture aldım. Kokusu mükemmel. Kızlarda beğendi

https://www.watsons.com.tr/p/blue-jeans-erkek-sprey-parfum-edt-75-ml-18073

https://www.watsons.com.tr/p/homme-sculpture-erkek-parfumu-edt-100ml-16557

• latiff1903 kullanıcısına yanıt
    latifcigim su forumda senin gibi faydali adamlar artsin insallah önerecegin site var mi.bu versace icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

latifcigim su forumda senin gibi faydali adamlar artsin insallah önerecegin site var mi.bu versace icin

Patriot kardeş bende en son geçen 10 gün önce 1+1 2 şişesini 140tlye aldım markafoniden.

Şuan fiyatlar 100-120tl civarı. N11 den 100tlde 15 tl kupon kullanıp(forumda ücretsiz veren var o kuponu) 85tlye getirebilirsin.
  • hb'den iki tane 200 ml'yi 230 liraya aldim 100 ml'si 57.5'a gelir.bim kazikliyor 100 lira etmez 100 ml'si.koku guzel mi guzel ama kalici mi degil.

http://www.hepsiburada.com/calvin-klein-one-edt-200-ml-unisex-parfum-2li-set-p-HBV000008Q62F?magaza=Hepsiburada&t=product&q=ck%20one
  • Ck one 2 sene önce 200ml 65₺ ye mal etmiştim hala şişenin yarısı dolu. Şimdi 100ml 99₺ hey gidi enflasyon hey

• Gittigidiyor N11 den parfüm alırken nasıl guveniyorsunuz

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Nikos koku çok güzel ama sanki kalıcı değil gibi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.