Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yeni almıştım bugün biraz multiplayera gireyim dedim deathmatch felan adam vurmak battlefielda göre accaip kolay. Oyun güzel herşey iyi , iyi vakit gecirirsin ama battlefielddan sonra oyun accaip basit kaldı bende . Arada dağlar kadar grafik farkı var kim ne derse desin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda dedicated server mı kullanılıyor.Cidden adamlar bariz önce görüyorlar.Bakıyorum kill came adama mermi atmamışım daha.Ne hikmetse bu balon avrupalılar bf1de bir halt yapamıyor .Alışmışlar bağlantı ile indirmeye.Bir daha sledgehammerin yaptığı oyunu almam.Treyarch yaparsa belki bir şeyler yapar.
  • Arkadaşlar error code 32770 hatası alıyorum girmiyor online çözümü varmı bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cr4b

Arkadaşlar error code 32770 hatası alıyorum girmiyor online çözümü varmı bunun

aynen bende dostum mobil veri interneti ps bağlayınca girdi evdeki modemden girmiyor daha doğru psn arkadaşımla birlikte oynamak istiyoruz o giremiyor benim hesabı açınca da benimkinden girebiliyor nasıl iş ben anlamadım çözemedik bende sorunsuz giriyor psn kardeşligi yaptığım arkadaşım giremiyor diğer oyunlardan sorun yok

• Günaydın arkadaşlar bugün cod delux paketini alıcam elimde normali vardı onuda satıcam delux paketi alıcam biliyorsunuz içeriğinde sezon paketide yer alıyor sec ini satıcam presi bende olacak ve kesinlikle kolay kolay 2,3 sene satmam uzun sure satın almak isteyen arkadaşlar benimle irtibatı geçebilir kardeşlik için,digital kardeşlik sayfasındada ilan açıcam ama önceliğim burası olacaktır.

• Hepsiburada da Cod 320' den 205 tl ye düşmüş. Kutunun üstünde Private Beta yazıyor.

Delux paket te ekstra ne oluyor.? Nerden alıyoruz. Sec ini satıcam derken Presi bende kalacak derken ne kastediyorsunuz :) ben 4 -5 senedir yoktumda..:)

Bu black Friday de PS4 proda hiç indirim yokmu ?
  • dbgstudios kullanıcısına yanıt
    Yokmu bilen bir kişi ya en sonunda geri vercem oyunu

• BayburtluCamper-35 B kullanıcısına yanıt
    Var var buyur gel
  • quote:

Yokmu bilen bir kişi ya en sonunda geri vercem oyunu

Arkadasin senin hesabi ana hesap yapacak sorun çözülür umarim 🖒

• Oyun kutulu dijital değil

• ps4 de fps oyunu bir tane alacağım,single player çok onemli değil, o oynanıp bitecektir. ben daha uzun soluklu multi oynamak istiyorum. battlefield 1 veya rainbowsix siege ve bu cod ww2 arasında multisini beğendiniz yada bu 3 ünü veya 2 sini oynayan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

Arkadaşlar error code 32770 hatası alıyorum girmiyor online çözümü varmı bunun

aynen bende dostum mobil veri interneti ps bağlayınca girdi evdeki modemden girmiyor daha doğru psn arkadaşımla birlikte oynamak istiyoruz o giremiyor benim hesabı açınca da benimkinden girebiliyor nasıl iş ben anlamadım çözemedik bende sorunsuz giriyor psn kardeşligi yaptığım arkadaşım giremiyor diğer oyunlardan sorun yok

Bu oyunda değil de black ops 3 vardı bende onda da böyle bir problem vardı hatta airties modem kullananların çoğunda vardı. Modem arayüzünden upnp ayarlarına gir. Orda port yönlendirmeyi devre dışı olarak değiştir. Bazılarında da tam tersi oluyormuş devre dışıyken etkin yapınca düzelmiş. Dene sende işe yarar belki.

Modem arayüzüne girmeyi bilmiyorsan markasını modelini google'a yazar bulursun. Umarım çözülür sorunun.

• evet mantıklı dostum modem airties dmz falan açtım olmamıştı birde senin söylediğini yapayım bakalım umarım olur bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

ps4 de fps oyunu bir tane alacağım,single player çok onemli değil, o oynanıp bitecektir. ben daha uzun soluklu multi oynamak istiyorum. battlefield 1 veya rainbowsix siege ve bu cod ww2 arasında multisini beğendiniz yada bu 3 ünü veya 2 sini oynayan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum

Hocam merhaba öncelikle. 3 oyunu da oynamış biri olarak rainbowsix siege harikaydı bana kalırsa. Battlefield 1 hayal kırıklığı oldu. Cod ww2 nin ise bende yeri çok başka. Daha doğrusu cod oyunları bana daha çok hitap ediyor daha çok zevk alıyorum. Gerek multiplayer oyun modları zenginliği,gerek içerik zenginliği bakımından eğer bir tane fps alacağım derseniz cod ww2 derim ben. Singleplayerı güzel, multiplayerı aldığımdan beri soluksuz oynuyorum prestige 3 olacağım nerdeyse oyun modları zengin dediğm gibi, hele de war modu eklenmiş bu sene cod tarihinde bir ilk ve harika olmuş. Onun haricinde mükemmel bir zombie modu var ki 2 senedir çıkan cod oyunlarını sırf zombie modu için alıyordu, bana kalırsa zombie modu ayrı bir oyun. Gelecek ek paketleride düşünecek olursak. Cod ww2 derim eğer cod serisini çok sevmiyorsanız rainbow alınabilir. Ama dediğim gibi battlefield 1 bende büyük hayal kırıklığı yarattı. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer sormak istediğiniz bir şey olursa özelden mesaj atabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. İyi günler. :)

• Arkadaşlar günaydın bir sorum olacak bu cod daki prestige mantığını anlamadım dün silahımı prestige atlattım daha doğrusu airborn olan yeri mp40 verdi ama hiçbirşeyi sıfırlamadı bana artısı mp40 oldu ama eksi olarak ne oldu anlayamadım şu prestige mantığını birisi anlatırsa cok sevinirim

Hergün akşam 9 gece 1,2 e kadar soluksuz oynuyorum oyunu cok beğendim dün sıfırdan delux paketlisini aldımaldm sec hesabını güvenilir uzun sure kullanacak arkadaşa satıcam almak isteyenler vars pm atabilir bana şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_AST3CH_xX -- 25 Kasım 2017; 11:7:0 >
  • quote:

ps4 de fps oyunu bir tane alacağım,single player çok onemli değil, o oynanıp bitecektir. ben daha uzun soluklu multi oynamak istiyorum. battlefield 1 veya rainbowsix siege ve bu cod ww2 arasında multisini beğendiniz yada bu 3 ünü veya 2 sini oynayan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum

Senin oyun tarzına göre değişik 3 oyun var.

Koştur koştur vur öl, taktik yok bambambam istiyorsan cod al.
    Rekabetçi takım oyunu istiyorsan rainbow al.
    Büyük haritalarda araç kullanma dahil nispeten gerçekçilik istiyorum dersen bf al.
  • quote:

Hocam bf1 bildiğin ismini değişip sniper 1 olasa daha iyi olur ben bf 3 ten beri soluksuz oynadım oyunu bf1 çok büyük haritalara sahip biryerden biryere araçla gitmen lazım ve tek başına saran bir oyun değil tdm oynamayacaksan şayet tek oyunda 120 sniper kilim var :) sniper kullanmak çok keyifli ama oda sıkıyor birzamandan sonra, rainbow u hiç oynamadım twich den izlediğim kadarıyla takım oyunu ve devamlı biryere scop bakıyolar hiç tarzım değildir, cod u normal aldım okadar cok bana hitab ettiki dün delux paketini aldım arkadaşın dediği gibi taktik maktik yok bam bam bam kimseye bağlı değilsin gir oyna keyfine bak hızlı oyun seviyorum diyorsan cod tavsiye ederim bf yide yabana atmam oda güzel ama cod beni daha çok cezbetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_AST3CH_xX -- 25 Kasım 2017; 11:30:5 >

• cevaplar için teşekkürler. cod yeni çıktığı içinde biraz sıcak bakıyorum onu alacagım galiba.rainbow six de biraz daha takım oyunu var gibi onu da ileride bakabilirim.
  • llAkabell kullanıcısına yanıt
    hocam her oyun takım oyunu aslında ama bunda tek iken sıkılmazsın

bol aksiyon hareket seviyorsan bu tam bire bir

ilk başlarda zorlancaksın hemen isyan etme alışırsın
  • quote:

cevaplar için teşekkürler. cod yeni çıktığı içinde biraz sıcak bakıyorum onu alacagım galiba.rainbow six de biraz daha takım oyunu var gibi onu da ileride bakabilirim.

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Rainbow daha taktiksel bir oyun grup halinde iyi oynanırsa daha zevkli oluyor. Ama burda tek başına sıkılmadan oynayabilirsiniz. Eğer konsolda ilk defa cod oynayacaksanız baya zorlar ama zamanla alışıyorsunuz. :)
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.