Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kardeşlik ile ortaklaşa alacağım. Yalnız Multiplayer modunu bol bol söverek oynayacağımı düşünüyorum. Işık hızında ölmeler filan en nefret ettiğim olaylardan bir tanesi. En azından 254tl’nin tamamını ödememiş olmakla teselli buluyorum.. İnşallah pişman olmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamanki gibi oyunun çıkmasına 10 gün kala pre order i yaptık. Betası güzeldi. Umarım full oyunda güzel olur. Sabahlar olmasın.

• Beyler oyunu şimdi alsak hemen indirme işlemi başlıyor mu acaba ? Yoksa ayın 3 ünü mü bekliyoruz indirmek için ?
  • Kadirizm_TR kullanıcısına yanıt
    Daha baslamadi indirme sali baslar buyuk ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 26 Ekim 2017; 10:32:40 >
  • Kadirizm_TR kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce indirmeye açilir hocam

• Cod WW2 nin O eski Cod MW tadını vermeyeceği kesin.Remastered ı bile aldığım hafta satmıştım.

COD serileri artık Hardcore mod tarzı oynamayı sevenler için birebir.

Cod BF bir yana,

Şuan online ,fps,shoter tarzı oyun dünyasını domine eden bir oyun varsa ,O da PUBG (Player Unknown Battlegraounds) dır.

2.5 milyon anlık online oyuncusu var.Şimdilik tek bir harita ve kısıtlı modları var ancak,yapımcıları yeni harita ve modşar üzerinde çalışıyorlarmış.

Consol oyun sever olarak ,kaç haftadır Twitch de PUBG oynayanları seyrediyorum.Resmen sadece bu oyun için bile oyun PC si toplayasım geliyor.

2017 sonunda Xbox a kesin gelecekmiş ancak PS4 e uyarlanana kadar ölme eşşeğim ölme.

• Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

foreverr cod hard core s&d

• Oyunu indirdim beyler 14 dk vardı postu atarken 12 dk var tema kurdu extra MP harita kurdu hadi bakalım

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Cod WW2 nin O eski Cod MW tadını vermeyeceği kesin.Remastered ı bile aldığım hafta satmıştım.

COD serileri artık Hardcore mod tarzı oynamayı sevenler için birebir.

Cod BF bir yana,

Şuan online ,fps,shoter tarzı oyun dünyasını domine eden bir oyun varsa ,O da PUBG (Player Unknown Battlegraounds) dır.

2.5 milyon anlık online oyuncusu var.Şimdilik tek bir harita ve kısıtlı modları var ancak,yapımcıları yeni harita ve modşar üzerinde çalışıyorlarmış.

Consol oyun sever olarak ,kaç haftadır Twitch de PUBG oynayanları seyrediyorum.Resmen sadece bu oyun için bile oyun PC si toplayasım geliyor.

2017 sonunda Xbox a kesin gelecekmiş ancak PS4 e uyarlanana kadar ölme eşşeğim ölme.

Ne Pugb u hocam ya çoluk çocuk oyunu :))

Nerde sübyan var o oyunda Cod la Bf ile bir tutamazsın.

Yanı şimdi şu konuya gelip pubg mudur nedir ismi övmenin bir manası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Ekim 2017; 8:13:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski tadı yok artık yaş ortalaması da son oyunlarla iyice düştü zaten bence sadece hikaye modunu oynamak yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Eski tadı yok artık yaş ortalaması da son oyunlarla iyice düştü zaten bence sadece hikaye modunu oynamak yeterli.

250 TL hikaye modu için verilmez
  • Twitch de PUPG açıp oyunu izledinmi?Oynayanların yaş ortalamasını,oynayış şeklini klavye ve mouse hakimiyetini hızlarını gördünmü?Kalkıp da Aim asist özelliği var PC de oynamak daha kolay nağmesi kimse yapmasın.PS4 XBox controller larına alışan biri mouse ve klavye ye geçsin de göreyim alışana kadar,K/d yüzdesi yarı yarıya düşer.

Hafta sonları anlık 2-5 milyon online oyuncudan bahsediyoruz.

Şu çoluk çocuk oynuyor argumanından da vazgeçin artık.

Yaşım 42 ,20 sene önce internet cafe lerde daha cod yokken CSgo lar vardı.

Cod MW dahil Medal Of Honor ,BF istinadız bütün fps shooter tarzı oyunları almışımdır.

Hollanda da Black Ops gece 01:00 de satışa çıkacak diye Gamemania mağazasında sıraya girdiğimi bilirim.

Çokuk çocuk oynuyormuş Lafa bak.Sadece Cod BF oynayanlar yetişkin diğerleri çoluk çocuk işi öylemi?

İşinize gelince,önceki sayfalarda da Cod yetişkin işi BF çoluk çocuk işi yazmak nekadar kolay değilmi.Ama platform söz konusu olunca çoluk çocuk oynuyor oluyor.

Şunu hiçbir zaman unutma oyun dünyası PC de daha gelişmiş bir şekilde ve daha profesyonelce oynayan daha fazladır.

Hem cod hem de Bf nin bütün serilerini oynamış biri olarak,Bu başlıkda platform gözetmeksizin ,bir aşağılama yerme yapmadan normal bir yorum yaptım.
    2.5 milyon anlık oyuncuyu bağlayan bir oyundan bahsediyorum.PUBG oynayan çoluk çocuk dediklerin istese ciCod yada BF de oynayabilir .Bugün Ps4 de benimde severek oynadığım BF1 anlık 150 bin oyuncu oynarken,diğer tarafda beğenseniz de beğenmesenizde 2.5 milyon gibi rekor bir oyuncu sayısına ulaşmakdan bahsediyorum.2.5 milyonun 2 milyonu çoluk çocuk olsun,multiplayer olarak bu tarz shooter fps tarzında piyasayı domine etmesin den söz ediyorum.

Yok ne gereği varmış,yokmuş, yok böyleymiş.Geçin bunları.

PUPG ps4 e yakın zamanda çıkarsa, çıktığı gün nekadar satıyor görürüz.

Pupg nin uzakdan yakından alakası olmayan benzeri Fortnite PS4 de var ancak benim burada anlatmak istediğim şey çok farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 27 Ekim 2017; 10:59:46 >

• MaSSive kullanıcısına yanıt
    Hocam tamam sen Pugd oyna anlık 2.5 milyon oyuncusu varmış hem ne güzel. Cod bitti zaten oynayanda yok oyuncusuda yok.

Ben yaş ve Cod geçmişimi saymayacagim lakin hala mw remastered i deli gibi oynayan biriyim. Oyuzden Pugb mubg hikaye.

• Pubg nedir ya klasik internet cafe kulturlu pccilerin oyunu, cod cop de olsa en azindan markadir.

• Call Of Duty: WWII Limited Edition Console - What's in the box?

• Cod için kardeşlik yapmak isteyen varsa her türlü kardeş olurum. Yalınız Call of Duty serileri için genelde hesabın primary taraflarını alırım. Secondary düşünen arkadaşları beklerim.
  • Playstatio Europe tweet attı az önce, ön indirmeye açılmış oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Cod için kardeşlik yapmak isteyen varsa her türlü kardeş olurum. Yalınız Call of Duty serileri için genelde hesabın primary taraflarını alırım. Secondary düşünen arkadaşları beklerim.

Ooo reyiz sen uğrar mıydın bu konulara

Konuya dönersek DS4 yöntemi olur yine (sec hesabı da pri gibi oynama), önceki oyunlarda vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 27 Ekim 2017; 18:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Cod için kardeşlik yapmak isteyen varsa her türlü kardeş olurum. Yalınız Call of Duty serileri için genelde hesabın primary taraflarını alırım. Secondary düşünen arkadaşları beklerim.

Konuya dönersek DS4 yöntemi olur yine (sec hesabı da pri gibi oynama), önceki oyunlarda vardı.

Her zaman.

DS4 le yöntemle filan uğraşmaya gerek yok. Hani yok mu kimse?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Her zaman.

DS4 le yöntemle filan uğraşmaya gerek yok. Hani yok mu kimse?

S.a fiyatı makul şekilde ben ortak olabilirim isterseniz single merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.