Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir süre o eklentili versiyonla oynayıp, level atlattıkça eklentileri kafana göre değiştirebilirsin.
    bu şekilde olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziondasonisyan kullanıcısına yanıt

Oyun zaten öyle değil mi? Silahı açamayan veya yükseltemeyen basıyor parayı alıyor. Biz de plunder modunda silah kasmaya uğraşıyoruz. Iron sight'lar bile blueprint'e göre değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün güncelleme gelecekti geldi mi acaba?

• Sdk.JK S kullanıcısına yanıt

Dün geldi 3-4 gb mi neydi. Büyük güncelleme ile karıştırmayın o gelecek ay :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 4 Kasım 2021; 16:31:30 >
  • https://charlieintel.com/warzone-pacific-caldera-map-revealed/145872/

Yeni harita

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben eklentili bir versiyonu satın aldım. Fakat silahın yanında “gunsmith” yok. Sadece “store” var. Dolayısıyla eklenti değiştirme hakkı yok

Siz yine de biraz oynarsam, gunsmith bölümünü koyacaklar mı diyorsunuz?

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 5 Kasım 2021; 1:12:7 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    anladım hocam, böyle olacağını tahmin etmemiştim. o zaman ne yazık ki emek verip açmak zorundasın silahı.
    bu hafta clash var şansına, elindeki smg’yi kullanarak seri kill alabilirsin o modda biraz şans ile.
    kolay gelsin artık, ne diyeyim. :)

• Merhaba

Aim Asist konusunda bir kaç gündür araştırma yaptım. Belki bilmeyenlerin işine yarar. Bildiğiniz gibi 3 farklı aim asist var. Standart, presicion, focusing.

Standart --> hip fire kullanıldığında düşman üzerine imleci getirdiğinizse hem yavaşlama hem de hareket ederken karakterinizin düşmana hafif bir şekilde dönmesini sağlıyor. Ads kullanıldığında ise aynı şekilde yardımcı oluyor.

Presicion --> çok araştırmadım ancak izlediğim videolarda hip fire konusunda bir yardımı bulunmadığını ayrıca karakterinizin düşmana dönmesi sağlamadığını gördüm.

Focusing --> hip fire ve karakterinizin düşmana dönmesi konusunda herhangi bir yardımı bulunmuyor. Ancak ads ile ateş edeceğiniz zaman diğerlerine göre bariz bir yavaşlama sunuyor. Bu yavaşlama diğerlerinden daha fazla. Genelde sniper veya uzak mesafe oynayanlar tercih ediyor.

Çoğu yayıncı ve oyuncu hem hip fire kullanıldığında yardımı hem de hareket ederken karakterinizin düşmana doğru hafif bir şekilde dönmesi sebebiyle standart tercih ediyor. Ancak nişan almakta zorlanıyor ve genelde uzak mesafe oynuyorsanız focusing de tercih edebilirsiniz. Çünkü focusing standart'a göre daha fazla yavaşlatma uyguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 6 Kasım 2021; 11:41:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen sene bu vakitler bırakmıştım oyunu, cold war silahları vs yok.

şu aralar op silahlar hangisi ?

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    smg olarak tartışmasız ots 9. geri kalan türler arasında bu derece ahım şahım bir fark görmüyorum ben.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler

• Arkadaşler merhaba,

Daha öncede göndermiştim gene göndereyim. Warzone global'de en çok kullanılan silahları aşağıda paylaştığım adreste yayınlıyorlar.

Güncel

Swiss K31

Pick Ratio

9.80%

Kar98k

Pick Ratio

8.84%

OTs 9

Pick Ratio

8.82%

AK-47

Pick Ratio

7.70%

EM2

Pick Ratio

5.88%

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]www.wzranked.com
    The Most In-Depth Warzone Stats - WZ Ranked
    https://www.wzranked.com

Ben Ak47-Swiss Kullanıyorum, 2.Loadout'ta ghost perkim ile ots-swiss ile devam ediyorum.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler 👍

• Sözde yeni nesil update getireceklerdi. Hile ile uğraşmaktan başka iş yapamıyorlar.

• TsubasaXP kullanıcısına yanıt
    Hocam şu oyunı paralı yapsalar keşke de bı nebze azalsa hileciler.

• ar olarak su an en iyisi em2 ancak recoili zorluyorlarsa c58 tavsiye ederim.

agency suppressor, task force, 45 rnd mag, field agent grip, axial arms 3x

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • son bir kaç gündür, uçaktayken atlamadan önce haritayı açtığımda buy station'ları göstermiyor. bu neden böyle oldu? bozukluk mu var. yere atladıktan sonra da haritada bazen gösteriyor

• nxplay kullanıcısına yanıt

Evet bozukluk var.Geçen hafta gelen güncellemeden sonra buylar görünmüyor,görevler üst üste bazı yerlerde de hiç görev yok vs... Her update de oyunu bozmayı nasıl beceriyorlar anlamıyorum.Call of Duty: Warzone [ANA KONU] 

• arkadaşlar merhaba,

ryzen5 5600x işlemci, 3060ti ekran kartı ve 16gb ram var pcde.

buna göre tavsiye edeceğiniz grafik ayarlarını paylaşabilir misiniz benimle? Özelden de olur.

tşk

• buy stationlarin ana haritada gorunmemesi buy back modu icin yapilmis mantikli bir guncelleme aslinda. cunku takimlar direk loadout cekmek icin buy stationlara atliyordu. 10 takim ayni buy station etrafina atliyordu hemen.

su an mini mapte gorene kadar buy stationari goremiyoruz. diger modlar icin can siksa da buy back icin bence olmasi gereken buydu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.