Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cold War da adaptif triger nasıl aktif ediliyor,sırf onu denemek için indirdim,ama aktif olmuyor oyunda titreşim aktif,kolda da açık ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

selamlar, genelde soloda öyle ping geliyor evet ama trio veya quads da pingler nedense artıyor. misal biz duo attığımızda örnek veriyorum 70ms ortalama ile oynuyorsak trio veya quads da bu ping e bi 10-15ms ekleniyor.

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt

playstation 5 veya ds5 var mı? sadece ps5te oluyor diye biliyorum misal ps4 sahibi olup ds5 kolunda da oluyor mu bi bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Az zahmet, biraz google, youtube falan...

Bak bakalım konsol koluna neler takılıyor, neler yapılıyor.

Hocam bende kendimi yıllardır ps4'te hile olmuyor, yapılmıyor sanıyordum. Cronousmax  cihazından bir habermişim, aslında bu cihazı kullananları oyunun direkt engellemesi gerekiyor ama nerde... Artık saçma sapan öldüğümde sövebilirim.

• Aynı şey bende de oluyor. Oyun oynarken latency 80 civarları iken esc basıp accounta ki latency e baktığımda 120 civarları oluyor. Yakın mesafede atış yaptığımda sanki duraksama oluyor ve okadar ağırlaşıyorki silah muhtemelen aradaki ping farkından oluyor. Ama ikisi ne kadar bir birine yakın ise oyun okadar dengeli oluyor. Yeni gelen 100 kişilik harita daha dengeli mesela. Kişi sayısı harita büyüklüğü etki ediyor galiba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Hocam bende kendimi yıllardır ps4'te hile olmuyor, yapılmıyor sanıyordum. Cronousmax  cihazından bir habermişim, aslında bu cihazı kullananları oyunun direkt engellemesi gerekiyor ama nerde... Artık saçma sapan öldüğümde sövebilirim.

Alıntıları Göster

O cihazı kullananları, oyunlar fark edemiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Respect*** -- 27 Nisan 2021; 0:42:47 >
  • Çok fazla çevirici aparat var. Oyunlarda tespit edilemiyor maalesef. (Bende xim alacağım sırf borderlands tarzı oyunları bitirmek için. Online'da hile yapmak benlik değil.)

• Şu Roze skini ne zaman silecekler. ?

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5 de warzone aparatsız klavye mouse kullanıyor mu ?

• Artık şu fov ayarı gelsin konsollara warzoneda yok cold war da var oyun hem iç içe girmiş durumda hemde warzone da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 28 Nisan 2021; 12:20:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun görüntüsüne ne olmuş bayadır girmiyodum bi değişik geldi alışamadım

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

silemezler insanlar para verip aldı

• Crossplay' i nasıl disable yapabilirim? Yapınca oyuna girerken bunu diyor ve enable demeden oyun aramıyor.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
  • Oyun son yamadan sonra, zaten her açılışta saçma bir şekilde yaptığı, shader loading kısmı iyicene yavaşladı (bunu aslında her açılışta yapmaması lazım, uzun süredir çözülemeyen bir bug). Ben de scan ve repair yaptım, yapmaz olaydım burada takıldı.

Sonsuz bir scanning now ve devamında update fail döngüsüne takıldı, ne yaptıysam düzelmedi. Dosyaların bir kısmını saklayıp, uninstall ve devamında locate install numarası da hiç işe yaramadı, scaning now döngüsü devam ediyor. Mecburen uninstall yaptım ve tekrar indiriyorum. Tam bir saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

bu oyunun görüntüsüne ne olmuş bayadır girmiyodum bi değişik geldi alışamadım
    Renk paletini biraz maviye doğru kayırmışlar. Ekran kartınızın renk ayarları bölümünden kendinize uygun renkleri ayarlayabilirsiniz.

• Çükütüs kullanıcısına yanıt
    Xbox ta crossplay kapatılmıyor maalesef. Ps te kapatılıyor sadece

• Gece gece hileci ye denk geldik böylesini ilkkez gördüm sonuna kadar izledim. Birde dalga geçiyor insanlarla.

https://www.youtube.com/watch?v=PpfBg8YSWjg&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Gece gece hileci ye denk geldik böylesini ilkkez gördüm sonuna kadar izledim. Birde dalga geçiyor insanlarla.

https://www.youtube.com/watch?v=PpfBg8YSWjg&feature=youtu.be

Adam mars'taki adamı vuruyor neredeyse 04:00'da. Ama bunlarda suç yok, bu oyunlardan milyon dolarlık vurgun yapıp hilecileri cronous'cuları vs vs engelliyemeyenlerde suç var.

• beyler warzone indirdim play'e basıyorum oyun açılmıyor nasıl çözerim?

• Plunder, battleroyale oynayan aktif arkadaşlar ekleyebilir. KD: 3.40 W: 225, Discord kanalımız mevcut. ekip toplam 4 kişi, yaş ortalaması +28, dostluk arkadaşlık ön plandadır. iv4nsi#2823

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.