Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 gb sezon 6 icin gelmisti indirdik tekrarmi var ps4 icin bilem biri aciklarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

20 gb sezon 6 icin gelmisti indirdik tekrarmi var ps4 icin bilem biri aciklarsa sevinirim
    Oynunu mu acamadin, tam sorun nedir ,dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Oynunu mu acamadin, tam sorun nedir ,dostum

Alıntıları Göster
    Oyunda sorun yok isteyken guncelle gelmis 50 kusut gb dediler ama eve gelince baktik sezon 6 yuklenmis indirmistim 20 gb onun haricinde bisey yokmus

• Asus gtx 1060 6gb
    16 GB ram 2133
    i5 6400

Görüntü konusunda sıkıntı yaşıyorum net değil çorba gibi monitör 75hz o yüzden mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    bende i5 6600 + 1060 6gb var
    net görüntü var, bende sorun yok.

-Experience girip warzone ayrıntılar tıkla optimize et eğer olmadıysa oyun ayarlarda varsayılan yap.
    -Ndivia denetim masasında 3d ayarlarının yönetilmesi bişi yaptıysan geri al de.
    Olmadıysa bilmem belki monitor alakası vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Asus gtx 1060 6gb
    16 GB ram 2133
    i5 6400

Görüntü konusunda sıkıntı yaşıyorum net değil çorba gibi monitör 75hz o yüzden mi acaba?
    Adjust desktop color setting / Girip Digital Vibrance kendinize göre ayarlayın.

Ayrıca oyun her açılışta borderless açılmakta fullscreen deneyin bug var görüntüyü bozuyor bazı sistemlerde dikkat etmek lazım.
  • Hacılar ben ps4 e yeni sezonu indirdim fakat plus yok hatası veriyor daha 351 günlük plus var.
  • Şu multiplayer satın almak istiyorum da rus girip almak lazım ama ülke değiştiremiyorum ticket atacaktım kanıt için kimlik foto istiyormuş bu ne ya.
    Acaba yeni hesabı rus açsam bocw mu alsam yoksa multiplayer mi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 30 Eylül 2020; 20:50:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakaaaa

Şu multiplayer satın almak istiyorum da rus girip almak lazım ama ülke değiştiremiyorum ticket atacaktım kanıt için kimlik foto istiyormuş bu ne ya.
    Acaba yeni hesabı rus açsam bocw mu alsam yoksa multiplayer mi bilemedim.
    Vpn ile oyunu satın al rusyadan
    Buna bağlı olan cod hesabın ile battlenet ilişkisini kes.

Hali hazırda oynadığın cod hesabının bağlantısını satın aldığın battlenet hesabına bağla. İlerlemelerinle devam etmen lazim

Bu ilişki kesme eklemeleri Callofduty sitesinden yapıyorsun

Ardından istersen Cold War da al. Hesabında ilerlemelerini kaybetmedigin mw olur ve ek olarak Cold war. Ama Cold War ı bu ilişki kesme ekleme sonrasında satın al karışmasın kafan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 30 Eylül 2020; 23:16:58 >
  • Stadyum tepesinden sahanın ortasındaki adamı HDR ile göğüsten vuruyorum 1 kalkanı gidiyor,daha 2. Mermiyi silaha süremeden adam Mp5 ile düşürüyor beni adam mı hile yoksa oyundaki bir saçmalık mı bu?

• millet her sezon başlangıcında multiplayer geliyordu bu sezon gelmedi, bir bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutc28

millet her sezon başlangıcında multiplayer geliyordu bu sezon gelmedi, bir bilgisi olan var mı
    Bunu ben de merak ediyorum, guzel oluyordu multiplayer. Var mi bilen ?

• updateden sonra kaplamalar çamur gibi gözüküyor sizde de öyle mi ?
  • Herkez 20 30 ping şak diye silah çekiyo. Karşıkarşıya zaten hiç şans yok. Resmen silaha kal geliyo

• son 2 haftadır pingler ucuyor 60-70 alırdım , simdi 90-100 80 olursa iyi diyorum
    yeni guncellemede serverlar duzelir dedim oda olmadi tek ben mi yasiyorum bu sorunu ?

• Sabah oyuna giremiyordum ddos saldırısı var diye Bi türlü baglanmadi oyuna

• kakuç kullanıcısına yanıt
    Aga iğrenç ötesi hiç oynanmıyor. Arkadan vuruyorum dönüp beni vuruyor. M2 ssd den normal harddiske yükleyip öğle denicem birde. Olmadı Cod a by by diyecem. Gereksiz sinir yapmanın anlamıda yok.

• korsan067 K kullanıcısına yanıt
    M2 den değil ama normal ssd den hdd ye çektim oyunu daha oynanabilir seviyeye geldi bence. Redditte de görmüştüm biri tavsiye etmişti.

• Oyunun en büyük sıkıntısı mallarla oynamak zorunda kalman. Bu oyun arkadaş ortamın varsa oynanır benim gibi teksen oynamak saçmalıktan başka bir şey değil. 10 oyun giriyorum 9 unda gerçekten mal diyebileceğiniz adamlar geliyor. Bilmiyorsan oynamak zorunda değilsiniz ya gerçekten git becerebildiğin oyunu oyna Call of Duty: Warzone [ANA KONU] 

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Oyunun en büyük sıkıntısı mallarla oynamak zorunda kalman. Bu oyun arkadaş ortamın varsa oynanır benim gibi teksen oynamak saçmalıktan başka bir şey değil. 10 oyun giriyorum 9 unda gerçekten mal diyebileceğiniz adamlar geliyor. Bilmiyorsan oynamak zorunda değilsiniz ya gerçekten git becerebildiğin oyunu oyna  

Aga haklısında bizim durumda olanlar ne yapabilir bu konuda bilemiyorum gerçekten.Kolay vurulup zor düşürüyorum killcam a bakıyorum hareketleri jet gibi. Biz kağnı gibi kalıyoruz yanında. Sanki kasıt var gibi yayıncı tarafından yada hileli gibi oluyor bize karşı taraf. Resmen duraklama oluyor oyunda adam vururken sonra dönüp vuruyor. Bilmiyorum bu durumu yaşadınmı ama sürekli böyle olunca çok can sıkıyor. Sonuçda para veriyosun keyif almak için. Evet söylediğin adamlarda çok var. Adamın ping 20 30, fare gibi saklanıyor üstelik yardımda etmiyor. Hareketli bir oyun, çok zevkli ama bir ayarı yok işte. Her telden denk geliyo.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.