Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar düşman etiketleme hangi tuşla yapılıyor*
  • arkadaşlar bügün oyunu indirdim yükledim 100 gb fakat oyuna girdikten sonra TİME OUT hatası alıyorum 25 megabit türkcelin fiber internetini kullanıyorum bağlantımda hiçbir problem yok kafayı yemek üzereyim 100 gb tı boşa mı indirdik
  • kalamalka* kullanıcısına yanıt
    D-pad yukarı tuşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamalka*

Arkadaşlar düşman etiketleme hangi tuşla yapılıyor*
    Sol alt tuşu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi gördüm, Multiplayer modunda Shipment ve Shoot House haritaları ana ekrana eklenip 7/24 hale getirilmiş sonunda. Hardhat saçmalığından sonra düzeltmişler :) Sayfa altı yorumları hep bunlarla doluydu, iyi oldu. Silah kasmaya devam edebiliriz.
  • FuNNx kullanıcısına yanıt
    Superonline ve turknette packet loss hatası çokmuş buda onlardan biri olabilir.Vpn ile deneyin.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Bende Türknet 100 mbps internet var 2 haftadır paket loss hiç olmadı.Oyundaki pingimde 60 - 75 arası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 27 Mayıs 2020; 16:27:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    Çok şikayet var turknet packet loss ile ilgili.2 arkadaşım sırf bu yüzden başka servis sağlayıcıya geçtiler.
  • Arkadaşlar Warzone için takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. İletişimi DC üzerinden gerçekleştirip keyifli oyunlar çıkarıyor, kendi çapımızda eğleniyoruz.
    Battle.net Nick’im
    LionArmyTR#2677
    Yaş ortalamamız biraz yüksek keyifli oyun oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir 2 kişiyiz, 1 yada 2 kişiye ihtiyacımız var.

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Türknet zaten Türktelekom alt yapısını kullanıyor bildiğiniz gibi. Çoğu sorun müşterinin kendi bina alt yapısının kalitesizliğinden kaynaklanıyor. Bende sorun yaşamıştım zamanında, sorunu Türknetten kaynaklı sanıyordum. Oysaki binadaki kablolar oksitlenip çürümüş. 3 yıl önce bina girişindeki ankastre kutusundan direk modeme basit telefon kablosu çektim 30 metre, sonuç inanılmaz iyi oldu. Kabloyu değiştirmeden önce resimdeki hızın yarısını bile alamıyordum.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 27 Mayıs 2020; 17:11:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Bende Türknet 100 mbps internet var 2 haftadır paket loss hiç olmadı.Oyundaki pingimde 60 - 75 arası oluyor.
    60 70 nasıl oluyor hayret. 100 den aşağı düşmüyor hiç. Frankfurt server 50 60 ping veriyor ama pc de 100 den aşağı düşmüyor. Extra birşeymi yapıyorsunuz? Cmd ping atıyorum önce frankfurt a gidiyor sonra amsterdam sonra madrid. Frankfurttan sonra 100 e fırlıyor ping. Acaba kasıtlımı yapılıyor anlamadım. Bir yöntemi varmı acaba?

• korsan067 K kullanıcısına yanıt
    Battle.nette warzone girmeden önce bölgeniz avrupa şeçili mi kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar Warzone için takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. İletişimi DC üzerinden gerçekleştirip keyifli oyunlar çıkarıyor, kendi çapımızda eğleniyoruz.
    Battle.net Nick’im
    LionArmyTR#2677
    Yaş ortalamamız biraz yüksek keyifli oyun oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir 2 kişiyiz, 1 yada 2 kişiye ihtiyacımız var.
    Hocam selamlar,

Yeni başladım PC'den battle royal'ı oynamaya. Elim yatkın ama detayları bilmiyorum henüz. Kabul ederseniz hem öğrenmem açısından hem de eğlenme açısından güzel olur benim için. Yaş 32 isim Sezer.
  • quote:

Battle.nette warzone girmeden önce bölgeniz avrupa şeçili mi kontrol edin.
    Evet seçili. Kasıtlı yön veriliyor gibi geliyor bana.. Frankfurttan geri gelsin bana. Niye amstwrdam madride yolluyorki? Ben zomguldaktadıym. Burdan ankara ya ankaradan frankfurta ordan amsterdama ordan madride. Anlamadım bir türlü..

• korsan067 K kullanıcısına yanıt
    Statik IP den kaynaklı olabilir. servis sağlayıcınızla görüşün.
  • quote:

Statik IP den kaynaklı olabilir. servis sağlayıcınızla görüşün.
    Nasıl yani?

• SezZzaR S kullanıcısına yanıt
    Tabi Hocam ne demek buyrun sıkıntı yok. Siz ekleyin beni her akşam 21:00-22:00 civarları giriyoruz. Beraber oynarız hem öğrenmiş olursunuz.

• Dev Error 6328 i nasıl çözüyoruz
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
    İletişimi oyun içi mikrofon mu var onunla mı kuruyoruz acaba yoksa discord mu? Ekledim bu arada battle.net'ten
  • SezZzaR S kullanıcısına yanıt
    discourd üzerinden iletişim kuruyoruz. Onu da özelden paylaşırım. Şu an dışardayım akşam dediğim saaatlerde görüşürüz.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.