Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.652
Cevap
118
Favori
389.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kanalı hiç sevmiyom 2 dklık şeyi uzata uzata 10 dkda söylüyo boş boş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21.615 GB güncelleme geldi.

Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayara da 26 Gb güncelleme geldi

• 30gb da bana güncelleme geldi pc cod mw ve warzone yüklü bune arkadas devamlı 30 gb güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 19 Mayıs 2020; 10:9:18 >
  • Bana da 30GB gelmiş. İnternet hızlı olmasa s*çtık 8 MB/s çekiyorum
  • bende 5MB/s cekiyorum bakalım neler degişmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

bende 5MB/s cekiyorum bakalım neler degişmiş
    Güncelleme notları;
    https://www.infinityward.com/news/2020-05/MW_Patch_Notes_May_18

Tüm güncellemenin genel warzone özeti;

- Gulag da artık AR ve SMG silahlar gelecek pompalı, 6 patlar kalkmış.

- Mermi kutusu gibi zırh kutusu eklemişler yerden bularak yada satın alarak tüm takım zırhını fulleyebilecek.

- Most wanted görevi geri gelmiş ama geçen sefer ki gibi hunt görevi kalkmamış tüm görevler duruyor.

- Kutulardan düşen AX50, kilo 141, fal, MP7 ve AUG a update gelmiş. Ayrıca Legendary SKS eklemişler kutulardan bulabilecez artık.

- 4 lü plunder girenler için iyi haber geri gelmiş

Edit: yeni görüyorum silah olarak da ciddi düzenlemeler gelmiş.

- Renetti ve RPG nerf yemiş şuan bu ikisini alan #evdekal tayfa ağlıyordur

- Fal ve Scar ADS olarak buff gelmiş.

- VLK Rogue ve Holger 26 için çok ciddi buff gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 19 Mayıs 2020; 10:42:50 >

• Yahu xbox 500 gb lik yarisini cod kapladi zaten 30 gb lik yama eh be 10 saat surecek inmesi simdi 😑😑😑

• hay güncellemesine. 1mb le çekiyoruz bitmiyor. neyse bi kaç sorum olacak.

Birisi bana bu UAV ı anlatabilir mi? br de 3 kişi oynuyoruz diyelim.

bir kişinin bi defa alması yeterli mi? tüm takım faydalanabiliyor mu?

Uavı aldınız diyelim. kendiliğinden mi aktifleşiyor? bizimmi aktifleştirmemiz gerekiyor?

aktif kalma süresi var mı? oyun sonuna kadar çalışıyor mu süre kısıtlaması var mı?

birde bazı videolarda aynı kişi aynı oyunda ölmeden bi kaç sefer arka arkaya alıyordu sanki? bi kaç sefer uav almanın bir faydası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanis07

hay güncellemesine. 1mb le çekiyoruz bitmiyor. neyse bi kaç sorum olacak.

Birisi bana bu UAV ı anlatabilir mi? br de 3 kişi oynuyoruz diyelim.

bir kişinin bi defa alması yeterli mi? tüm takım faydalanabiliyor mu?

Uavı aldınız diyelim. kendiliğinden mi aktifleşiyor? bizimmi aktifleştirmemiz gerekiyor?

aktif kalma süresi var mı? oyun sonuna kadar çalışıyor mu süre kısıtlaması var mı?

birde bazı videolarda aynı kişi aynı oyunda ölmeden bi kaç sefer arka arkaya alıyordu sanki? bi kaç sefer uav almanın bir faydası var mı?
    https://mobile.twitter.com/CouRageJD/status/1237832747785138176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-1862925841031332636.ampproject.net%2F2005151837000%2Fframe.html
    Aldıktan sonra kullanacağın zaman 3 basacaksın ve belirli zamanı var saniyesini bilmiyorum. Satın alma bölgeleri var. Oradan temin edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinanis07 S kullanıcısına yanıt
    Kimin aldığı fark etmez hocam, sizle birlikte yaşaması yeterli.

Sağ altta görseli çıkıyor, yanında 3,4 kısayolu hangi tuşsa yazıyor ona basınca aktifleşiyor belli süreliğine haritada düşmanlar kırmızı olarak beliriyor. Tüm takım görebiliyor.

Örneğin çapraz ateşte kaldınız elinizde 1 UAV var o an açmak zorunda kaldınız oradan sağ çıktınız ve ilk 5'e geldiniz tekrar lazım olacak. Yine almanız yararınıza olacaktır.
  • RPG keşke araçlara da tek atamasa, disable etsin çok az canını bıraksın ama patlatmasın abi. 10 oyuncudan 8inde rpg vardı warzoneda, nerf yemesi iyi olmuş.
  • yüzlerce gb update geliyor ama hala dev 6068 hatası. gerizekalı geliştiriciler önce şunu çözün
  • quote:

Orijinalden alıntı: altmisbirbucuk

Kimin aldığı fark etmez hocam, sizle birlikte yaşaması yeterli.

Sağ altta görseli çıkıyor, yanında 3,4 kısayolu hangi tuşsa yazıyor ona basınca aktifleşiyor belli süreliğine haritada düşmanlar kırmızı olarak beliriyor. Tüm takım görebiliyor.

Örneğin çapraz ateşte kaldınız elinizde 1 UAV var o an açmak zorunda kaldınız oradan sağ çıktınız ve ilk 5'e geldiniz tekrar lazım olacak. Yine almanız yararınıza olacaktır.
    çok tşkler cvplar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://mobile.twitter.com/CouRageJD/status/1237832747785138176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-1862925841031332636.ampproject.net%2F2005151837000%2Fframe.html
    Aldıktan sonra kullanacağın zaman 3 basacaksın ve belirli zamanı var saniyesini bilmiyorum. Satın alma bölgeleri var. Oradan temin edebilirsiniz

Alıntıları Göster
    çok tşkler cvp için

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    15 20 saniye civarında, ayrıca ghost olan kişiler UAV açtığınızda gözükmez

• Yine 30GB guncelleme gelmis noluo yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

RPG keşke araçlara da tek atamasa, disable etsin çok az canını bıraksın ama patlatmasın abi. 10 oyuncudan 8inde rpg vardı warzoneda, nerf yemesi iyi olmuş.
    Herkeste neden RPG var. Kamyoncular yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Güncelleme notları;
    https://www.infinityward.com/news/2020-05/MW_Patch_Notes_May_18

Tüm güncellemenin genel warzone özeti;

- Gulag da artık AR ve SMG silahlar gelecek pompalı, 6 patlar kalkmış.

- Mermi kutusu gibi zırh kutusu eklemişler yerden bularak yada satın alarak tüm takım zırhını fulleyebilecek.

- Most wanted görevi geri gelmiş ama geçen sefer ki gibi hunt görevi kalkmamış tüm görevler duruyor.

- Kutulardan düşen AX50, kilo 141, fal, MP7 ve AUG a update gelmiş. Ayrıca Legendary SKS eklemişler kutulardan bulabilecez artık.

- 4 lü plunder girenler için iyi haber geri gelmiş

Edit: yeni görüyorum silah olarak da ciddi düzenlemeler gelmiş.

- Renetti ve RPG nerf yemiş şuan bu ikisini alan #evdekal tayfa ağlıyordur

- Fal ve Scar ADS olarak buff gelmiş.

- VLK Rogue ve Holger 26 için çok ciddi buff gelmiş.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım edit'lediğin kısımda ne anlatıyorsun Allah aşkına yeni bir dil mi keşfettin nerf yemiş puff lar muff lar gelmiş ne demeye çalışıyorsun düzgün anlat ki herkes anlasın bune arkadaş gerilim filmi gibi . Türkçeyi katletmeyin kardeşim .

Ayrıca ilk mesajdaki bilgiler için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.