Şimdi Ara

Call Of Duty Warzone 2.0 PS4-5/X-BOX ANA KONU ( 16.11.2022 21:00) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
30
Favori
18.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok arkadaş verdanks tan başkası hikaye. Haritayı sevemedim çok büyük alisiriz ama beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar,Xbox series x'de connection failed hatası alıyorum nasıl çözebilirim warzone 1.0 da da alıyodum giremiyorum oyuna

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • steam den giriş yapamayınca silip battle dan yükliyim dedim battle net sunucusu da çok yoğun sanırım indirimiyor oyunu :) bi fps test edip çıkacaktım

• dmz diye bi kelime geçiyor sürekli. nedir bu dmz modu bilen var mı kısaca açıklayabilir mi.

• liang kullanıcısına yanıt

kisaca tarkov modu

• Mubarek_66 kullanıcısına yanıt

aynı olayı bende yaşadım

oyuna girdim arkadaşlarımla birlikte 1 tur battle royal oynadım hatta.

oyundan çıkış yaptım sonra tekrar girdiğimde connection failed ile karşılaşıyorum.

yarın bi güncelleme gelir muhtemelen

• Pc de ne kadar yer kaplıyor şu an

• Oyun çok güzel gözüküyor ben beğendim. Tam akşam akarım diyordum mesai çıktı sabaha kadar yardırıyorum şansıma tüküreyim, yarın akşama kaldı artık.

• Optimizasyon güzel olmuş diyen bendim. Oynayan varsa.

Yalnız botlar mi var ne var anlamadım. Eski arayüz daha iyiydi ya. BK etmişler bence oyunu.

• bero 20 kullanıcısına yanıt

battle.net üzerinden kurdum ben, 23gb şuan için

• Acilen plunder gibi silah kasabileceğimiz bir mod gelmeli

DMZ ile olacak iş değil. Yada ben daha DMZ'nin silah kasma mantığını anlamadım.

Oyun genel manada çok daha dengeli gibi, önceki oyuna göre

• Ben şahsen oyunun şu halini beğenmedim. Grafik ve Textureler bi garip , animasyonlar ham duruyor. Oyunun genelinde bir hamlık var. Bir yönünü beğendim , Warzone 1 'deki uçan kaçan bir oyun sistemi yerine daha strateji kasmamız gereken bir yapısı var.

• şaka gibi ama oyun bende hala oyuncu bulmuyor.

konsolda oynadığım cod hesabımı girmiştim steam'e de. fakat konsolda oynarken cross play kapalı oynuyordum.

PC'de cross play seçeneği yok sanırım ama aynı Cod hesabını girdiğim için etkiler mi?

• İlk değerlendirmem, serverler ve optimizasyon çöp. Harita çok büyük, baya koşturuyorsun boş boş. Bazı grafiksel hatalar ve buglar var. Zamanla düzelir umarım ancak haritanın kesinlikle küçülmesi gerekiyor bence.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Dün akşam saat 8'den 12'ye kadar sorunsuz maç buldu. Gece 12'den sonra maç bulamıyor hatası verdi, 3 denemeden sonra kapattım.

• Şu beyaz sivil araçlara binince hemen arac kendini geri kaydiriyor ya çok hosuma gidiyor keyifli olmuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • adam olmadığı zaman bot denk gelmiyor kolay kolay fakat fighta girersen doluşuyorlar o hengamede. rakip kaç kişi kaldı ölen bot muydu değil miydi belli olmuyor tam bir fiyasko

• Bütün oyun eklerini yüklememiz mi gerek acaba çözemedim hala

• Mubarek_66 kullanıcısına yanıt

ben ana oyun ile warzone 2.0 ı yükledim. şuan oynayabiliyorum güncelleme falan gelmedi ama girdim oyuna

• sinirlendim sildim oyunu az önce steamden. hala oyun bulmuyor 200ms'e kadar arattım yok. battle.net'den indiriyorum. bakalım bir şey değişecek mi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.