Şimdi Ara

Call of Duty Vanguard [XBOX ONE-SERİES] ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu ön sipariş etmeyenler için beta bugün başladı, seri x/s için 16,3 GB dosya boyutu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu oynayabilsek deneyeceğiz ama oyunu resmen oynayamıyorsunuz, o kadar bug ve rezillik dolu. Üzerine para verseler oynanmayacak halde şu anda.

• Dun gece oynadim, ilk gunku problemlerin hic biriyle karsilasmadim, update geldi herhalde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • acik beta indirmeye acilmamis

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Cod Twitter sayfasında var link, oradan cod hesabınla giriş yaparsan veriyor açık beta kodunu

• Ben beğenmedim oyunu, bug vs değil oyunda vuruş hissi gitmiş resmen, bu sene pas geçerim cod u, bf beta çıkınca ona bakarım beğenirsem onu alırım fps olarak

• Oyun dun aksam problemsiz oynatti, bugun 1 kere dondu, bir kere makineyi komple kapatti, ben de sildim

• Xbox icin su an indirmeye acilmis, bakalim nasilmis, kimine gore iyi kimine gore kotu olan( albert einstein in gorelilik kavrami gibi valla) birde ben bakayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 18 Eylül 2021; 20:17:9 >
  • Oynamadim ama yorumlara göre xbox sürümünü çöp yapmışlar oyunun. Zaten WW2 ile aynı oyun, hatta multiplayer mapleri bile aynı birkaçı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 18 Eylül 2021; 20:26:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Oynamadim ama yorumlara göre xbox sürümünü çöp yapmışlar oyunun. Zaten WW2 ile aynı oyun, hatta multiplayer mapleri bile aynı birkaçı.
    Sadece xbox tarafi deyil ps tarafinda da begenmeyen cok, ww2 gibi ise sorun yok benim icin, ama deneyimleyip almak daha mantikli.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Oynamadim ama yorumlara göre xbox sürümünü çöp yapmışlar oyunun. Zaten WW2 ile aynı oyun, hatta multiplayer mapleri bile aynı birkaçı.

Zaten ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri önümüze koymaya başladılar artık onlarda ne yapacaklarını şaşırmış vaziyetteler...

Şu 2005 Yılında çıkan Efsane COD 2'nin yarısı kadar olsa kafi benim için alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 18 Eylül 2021; 21:25:30 >
  • Cold War fiyaskosundan sonra biraz umitliydim acikcasi, betayi deneyeyim bakalim.

• Seneye mw nin devam oyunu geliyormuş. Bu sene cod a ara vereceğim. Halo İnfinite imdada yetişiyor Allah'tan.

• Xbox tarafına bugün 114 Mb lik bir yama geldi ve oyun artik oynanabilir oldu almay düşünenler bence denesin

• Denedim, gomuldugu kadar kotu degil. Cold War dan iyi, MW den kotu. MW gibi bir oyun varken gerek yok, ama MW den sıkılanlar degisiklik olmasi icin alabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 19 Eylül 2021; 1:8:39 >
  • https://estnn.com/cod-vanguard-open-beta-extended-to-sept-22/
    Acik beta 22 eylule kadar uzatildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 19 Eylül 2021; 0:15:56 >
  • Son güncellemeden sonra Xbox üzerindeki hatalar giderildi.
    Oyun ne iyi ne kötü şuanlık tam sürümde belirli değişiklikleri olacaktır yeni oyun modu ise güzel düşünülmüş 8 takım halinde sürekli döngü içinde savaşıyoruz oyuna şans verilebilir bence

• Mw de birebir insan boyut olceklemesini ileriye goturerek oyun piyasasinda herkezin begenisini kazanmislardi. Amma bu oyunda uzaklikta ve yakinlikta da birebir boyutlama gercekligini tutturmuslar helal olsun su coda diyorum ve alkisliyorum. Malesef ki bf bunu enson oyununda basaramadi, bf 2042 de basaramazsa benim icin yine cok sey kaybedecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 19 Eylül 2021; 11:49:37 >
  • Oyun tam bir rezalet. Zaten bu CoD’un multisinden nasıl zevk alıyorlar bilmem. Kıç kadar map larda doğar doğmaz ölmeler, 10dk bile sürmeyen savaşlar, zayıf vuruş hissi, artık .oku çıkan WWII teması, cross play ile hileci PC tayfası ile eşleşmeler, BF göre çağ dışı fizikler, yerinde sayan grafikler vs. uzar gider bu çöpü yerden yere vurmam. Adamlar resmen otomatiğe bağlamış her yılın birbirinin aynısı vasat oyunlar çıkartmaya. Single player modu oynar geçerim. Ha bu yıl BF den de bir beklentim yok o da beni hayal kırıklığına uğratacak eminim ama bu oyundan her türlü üstün olduğu için zamanımın çok daha fazlasını ona ayırırım. Asıl multinin kralı Halo dur o varken ne CoD ne de BF oynarım. Bu tıraş oyunu oynayacak tayfayada iyi sabırlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surekli hareket eden capture modu super olmus, bu mod cok tutar fps oyunlarinda insani bezdiren camperlik bu modla sona erecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 19 Eylül 2021; 15:8:34 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.