Şimdi Ara

CALL OF DUTY : MW3 (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) 'NEREDE KALMISTIK' (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.782
Cevap
15
Favori
305.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turko3333

Arkadaşlar Black Ops yada MW2 ikisinden birini alıcam ama Hangisi kararsızım , Black Ops'u yeni update'lerle falan iyice öldürmüşler PS3'te , Siz ne dersiniz ?

Hmm... Mw2 multi en son oynadıgimda hile yapmayan yoktu... Black ops multi pek tatmin edici değil.. ılla ikisi olmak zorunda mı... Mw3 al bitsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-awesome

quote:

Arkadaşlar Black Ops yada MW2 ikisinden birini alıcam ama Hangisi kararsızım , Black Ops'u yeni update'lerle falan iyice öldürmüşler 'te , Siz ne dersiniz ?

Hmm... Mw2 multi en son oynadıgimda hile yapmayan yoktu... Black ops multi pek tatmin edici değil.. ılla ikisi olmak zorunda mı... Mw3 al bitsin...

MW3'ü 80-90'dan aşağı satan yok üstad , İyice Ucuzlaması lazım ben alabilmem için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-awesome

quote:

Arkadaşlar Black Ops yada MW2 ikisinden birini alıcam ama Hangisi kararsızım , Black Ops'u yeni update'lerle falan iyice öldürmüşler PS3'te , Siz ne dersiniz ?

black opsun multısı bence gayet iyi ama zevkler tartışılmaz tabi o yüzden sen deneyip karar verecem deyip her ikisinide oyna
  • bu gece gelmek isteyen Barça - Real macından sonra beni eklesin 12 kisi olursak çok daha rahat hallederiz.
  • Kalkanlı kişiye karşı tüm şarjörü boşaltsak açılır mı acaba? Veya helikoptere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

Kalkanlı kişiye karşı tüm şarjörü boşaltsak açılır mı acaba? Veya helikoptere?

Kalkanı şanışer hocamla denedik olmadı.
  • Kalkan ise yaramıyor maalesef.
  • MW3'ÜN 3D desteği var mı ,
  • Hayır yok bildiğim kadarıyla
  • ratiom 1.90 su anda bısey sorucam bu prestıge ın bı anlamı warmı gercı daha 3 teyım ama her dakka bastan baslamak ıstemıyorum butun perklerı pro yapmak falan kasıo artık her oyun 20 30 kill yapıyorum sıkıldım artık yenı harıta gelsın acr ve pm9 akımboyla akarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost-riley -- 25 Ocak 2012; 22:43:20 >
  • arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum online oyunuyorum şuan M4A1 silah kullanıyorum hem nişangah hem susturucu takamıyorum neden acaba level 17 M4A1 silah levelim ise 11
  • Mactan sonra online olucam adam olursa tdm yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum online oyunuyorum şuan M4A1 silah kullanıyorum hem nişangah hem susturucu takamıyorum neden acaba level 17 M4A1 silah levelim ise 11

2 attachment kullanamadığın için takamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prenskaan -- 26 Ocak 2012; 0:27:03 >
  • yaptınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum online oyunuyorum şuan M4A1 silah kullanıyorum hem nişangah hem susturucu takamıyorum neden acaba level 17 M4A1 silah levelim ise 11

Nasıl yani 2 attachment ne oluyor tam olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

Nasıl yani 2 attachment ne oluyor tam olarak

attachment ı seçersen silaha 2 aparat takabiliyorsun yani hem reddot hem susturucuyu bu şekilde takabilirsin. Eğer attachment seçmessen yalnızca 1 aparat takabilirsin

• hangi menüden değiştiricem bu ayarı
  • quote:

hangi menüden değiştiricem bu ayarı

Menüden degil, silah özelliklerinde aciliyor. Bu resimdekini sececeksiniz ;

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

quote:

bende daha çıkmadı bu özellik galiba kaçıncı levelde çıkıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

quote:

bende daha çıkmadı bu özellik galiba kaçıncı levelde çıkıyo

takacağın silaha gel orda yazar

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.