Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmuratsal

Shipment oyanayan oldu mu hiç bana denk gelmedi
    henuz gelmedi.

-shipmente gerek yoktu zaten onun gibi kucuk harita var zaten Shot House
  • Battle pass yapmak isteyen varsa bo3 veya ww2 üstünden cp alın 1100cp 38₺ mw’da 69₺’di sanırım her oyun birbirindeki cp’leri kabul ediyor sanırım Benim gibi us psn’den alan varsa oyunu tr hesap bi cod alıp o oyundan cp alıp ana hesabına cp tanımlayabiliyor sanırım benim durumumda olanlar için bilgilendirmek istedim. Eski cod inince deneyip güncelleyecem mesajımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Battle pass yapmak isteyen varsa bo3 veya ww2 üstünden cp alın 1100cp 38₺ mw’da 69₺’di sanırım her oyun birbirindeki cp’leri kabul ediyor sanırım Benim gibi us psn’den alan varsa oyunu tr hesap bi cod alıp o oyundan cp alıp ana hesabına cp tanımlayabiliyor sanırım benim durumumda olanlar için bilgilendirmek istedim. Eski cod inince deneyip güncelleyecem mesajımı
    benim oyunda USA.. cod point alabilmem icin oyuna avrupa versiyonundan girip almam gerekiyor:

WW2 de cod point alinca MW de gorunuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 8 Aralık 2019; 23:23:30 >

• Ecnebi forumlarında yabancılarla tartışıyordum us psn’den oyunu aldığım için cp nasıl alabiliriz falan aynı dertten muzdarip insanlar olduğunu gördüm biri de bende BO3 var aynı bölge onla bi deneyeyim size dönerim demişti denemiş BO3’ten alıp MW’da kullandım işledi yazmış ben de şimdi sabaha WW2 üstünden deneyecem. Olursa yazarım buraya.

EDIT: Vallaha oldu iş us psn’den alanlar bu taktikle alabilir döşedim battlepass’ı 2500cp aldım 90₺ tuttu sanırım mw üstünden cp almayın 2500cp mw üstünden 200₺ falan tutuyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 9 Aralık 2019; 6:38:38 >
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Oyun icinden mi aliyoruz mesela WW2'de CP'leri?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Oyun icinden mi aliyoruz mesela WW2'de CP'leri?
    Evet oyun içinden alırsanız mw’da da gözüküyor puanlarınız. BO3’ten sonraki bütün oyunlarda gözüküyormuş bu oyun içi para birimi illa ww olmasına gerek yok.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Bu sekilde daha mi ucuza geliyor yani? Euro fiyatini oyunu acmadan ögrenebilirmiyim? Suan isyerindeyim o yüzden. Zaten Store'da bir tane CP satisi var. Yani her oyuna ayri CP satisi yok. Suan isyerindeyim o yüzden.

• TR PSN Black Ops 3 üzerinden 1,100CP aldım 40TL ve US Modern Warfare'da gördü hepsini, cillop gibi çalışıyor. @Gorkem.IX buldu yolunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Bu sekilde daha mi ucuza geliyor yani? Euro fiyatini oyunu acmadan ögrenebilirmiyim? Suan isyerindeyim o yüzden. Zaten Store'da bir tane CP satisi var. Yani her oyuna ayri CP satisi yok. Suan isyerindeyim o yüzden.
    Ucuz oldugu icin degil oyunu USA'dan alanlar TR psn den Cd point alamiyordu bölge kilidi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Anladim. Tesekkürler

• Arkadaslar 1000cp denilen seyi alinca eksta haritami geliyor ?
    Yani oyundaki bazi haritalar ücretlimi olacak ?

• Battle Pass Bundle Pack mi yoksa normal Battle Pass mi daha mantikli?

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Haritalar ücretsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tr hesabımda mw de 1400 cp gözüküyor geçen seneden kalan bu cp yi ,oyunu aldığım brezilya ya hesabına aktarmanın bir yolu yok mu?

• 1400 cp li tr hesabımla 1000 cp ye sezon pass aldım oyuna yeniden başladım😁

• son 2 gündür oyun bulmak için baya bekliyorum. sadece bende mi var bu sorun? aşırı sinir bozucu

mesela filtreden sadece deatmatch, kill confirmed ve free for all'i sectim. 5 dk 10 dk oyun bulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 9 Aralık 2019; 16:4:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Ecnebi forumlarında yabancılarla tartışıyordum us psn’den oyunu aldığım için cp nasıl alabiliriz falan aynı dertten muzdarip insanlar olduğunu gördüm biri de bende BO3 var aynı bölge onla bi deneyeyim size dönerim demişti denemiş BO3’ten alıp MW’da kullandım işledi yazmış ben de şimdi sabaha WW2 üstünden deneyecem. Olursa yazarım buraya.

EDIT: Vallaha oldu iş us psn’den alanlar bu taktikle alabilir döşedim battlepass’ı 2500cp aldım 90₺ tuttu sanırım mw üstünden cp almayın 2500cp mw üstünden 200₺ falan tutuyor sanırım
    Ben tam anlayamadım bunu.
    Şimdi benim hesap US psn ve orada oynuyorum (ana heabım). Oyunum disk formatında, yani dijital sürüm değil.
    US PSN de 1100 cp 9.99 USD.

TR PSN hesabım da var ama oyunu o hesapta oynamayacağım. TR PSN den Black Ops 3 için 1100 cp 38 TL.
    TR PSN den TR hesabımla 38 TL ye 1100 Black Ops 3 cp aldığımda bunu US PSN MW hesabımda kullanabiliyor muyum ?
    TR hesabımda ya da disk formatında BO3 veya MW2 oyunum yok.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Tüm modlarda 30 saniyede oyun buluyor sorun sizde olabilir forumda bir arkadaş oyunu silip yüklemişti düzelmişti

• beyler bu c4 ü direk atarak patlatma hangisi ya iki kere kareye basıp atılıyor diyorlar ama yapıyorum atmıyor yanlış mı yapıyorum çözemedim daha :D
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.