Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu parça benden sana gelsin negı seni seçtim :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 6 Aralık 2019; 18:47:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardcore tdm oynayacak varsa sabaha kadar online’ız psn: serothesnake

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Yok
    O zaman seri şekilde evin içine girip inteli alıp çıkmak lazım?

• Domi iyidir

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Tüm modları bitirdim. Kesinlikle acele etmeden oynayın derim.

• HARD CORE TDM 😎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 6 Aralık 2019; 23:12:2 >
  • Hardcore modlardan gece mapleri kaldırıldı.
    ShootHouse 7/24 geri geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta oynamadık neler olmuş oyuna ya.. CP yi nasıl topluyoruz ben anlamadım. Ne yapıcaz nereye gidecek anlamadım ilk defa bu kadar dolu bir cod oynuyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

1 hafta oynamadık neler olmuş oyuna ya.. CP yi nasıl topluyoruz ben anlamadım. Ne yapıcaz nereye gidecek anlamadım ilk defa bu kadar dolu bir cod oynuyoruz..
    CP'yi sadece store'dan satın alarak toplayabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

CP'yi sadece store'dan satın alarak toplayabiliyoruz.

Alıntıları Göster
    Yine paraya döktüler yani mevzuyu
  • quote:

Yine paraya döktüler yani mevzuyu

Alıntıları Göster
    battle pass almaya gerek yok hocam. açıkçası ben aldığima pişman oldum çünkü pek güzel bir şey vermiyor. yani almazsaniz bkr şey kaybetmezsiniz tamamen kozmetik amaçlı. ama dediğiniz doğru infinity ward çıkıştan önce oyuna bir kere 60 dolar vereceksiniz oyun içi bir sey satilmayacak demisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

battle pass almaya gerek yok hocam. açıkçası ben aldığima pişman oldum çünkü pek güzel bir şey vermiyor. yani almazsaniz bkr şey kaybetmezsiniz tamamen kozmetik amaçlı. ama dediğiniz doğru infinity ward çıkıştan önce oyuna bir kere 60 dolar vereceksiniz oyun içi bir sey satilmayacak demisti

Alıntıları Göster
    Ahlaksızlık.. Kimsenin almaması lazım aslında..
  • Kozmetik umrumda değil canları cehenneme onlara başka Cash yok

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Arkadaşlar dediğim gibi ağzınızda kuş ta tutsanız Amerikalıların gelipte Türkiye de Server açma ihtimali yok ancak Acun Ilıcalı gibi adamlar araya girerse yada zengin godoman biri çıkacak ellerine epey bir para dökecek Activision un oda belki yani onun haricinde adamlar tutupta Türkiye de Server açacağını zannetmem hemde bedavaya karşılık almadan Müslüman ülkesine tutupta bedavaya Server kuracak hemde amarikalılar? :) onlar karşılık almadan hiçbirşey yapmazlar imkansız üzgünüm ama gerçekler acıdır bunu kabullenin artık ya bu pinglerle oynamaya devam edin yada gerisini biliyorsunuz
    Aslinda ayni durumu guney amerika ulkeleri yasamisti.Adamlar organize olup activision forumlarinda ve diger etkin forumlarda surekli olarak sorunlarini dile getirerek guney abd merkezli cod serveri actirmayi basarmislardi.Bizde de guzel bir olusumla en azindan boyle birsey denenbilir.Artik hakkaten cekilmiyor bu durum.Oyundaki kronik sorunlarin yaninda surekli 1,1.5 hatta 2 saniye geriden gelerek oyun oynamak hakkaten cok zor ve keyifsiz.

• Arkadaşlar dün oynarken beni vuran adamın dürbünü aim alınca rakip takım oyuncuların yerini belirliyor nedir bu olay bilgisi olan varmı

• 2 VTOL Jet açtık. Zor bela kazanabildik.

• Güzel oyun eline sağlık

• Flozof ben degilim :) benim nick AlphaRaven

• quote:

1 hafta oynamadık neler olmuş oyuna ya.. CP yi nasıl topluyoruz ben anlamadım. Ne yapıcaz nereye gidecek anlamadım ilk defa bu kadar dolu bir cod oynuyoruz..
    sezon tierlarında veriyor arada, tabi battle pass almak lazım daha çok toplamak için. onun için de arkadaşın dediği gibi storedan cp satın alıp battle pass satın almak lazım.
  • Battle passi bilmem ama diğer yayınlanan şeyleri satın almayın derim, kazandıkları parayı abd asker şehit ve gazilerine bağış olarak satılıyor..

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.