Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.657
Cevap
6
Favori
163.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okkabaz

Arkadaşlar Selamm

PS3 ve MiW3 aldım yalnız konsolda sıkıntı yaşıyorum joystik ten oynanıyor oyun. ben ise yukarı aşağı sağ sol tuşlarını ayarlamak istiyorum ama bi türlü beceremedim joystik alışamadığımdan dolayı sanırım oyunu rahat oynayamıyorum LÜTFEN YARDIM....

ÇOOOK ACİL.

Şimdiden teşekkürlerrr

malesef sağ sol tuşlarıyla oynayamazsınız..hatta ps3 te spor oyunları hariç hiçbir oyun türünde yön tuşları d-pad değildir malesef..yani analoga alışmanız gerek
  • Çokkk çalışmam gerek çokkk... :):) alışmam için ne yapmam gerekiyorr.

Peki ps3 de klavye mouse olayı olsa oynayabilirmiyim peki ?
  • quote:

Çokkk çalışmam gerek çokkk... :):) alışmam için ne yapmam gerekiyorr.

ben sana açık net birşey söyleyeyim..sen şimdi pcden ps3 e geçtiğin için biraz zorlanırsın ama analoga alıştığın zaman,bunu altını çizerek söylüyorum mause den daha rahat oynarsın ve etkili olursun joystikle, hızında reflexinde artar birdaha mause aramassın pcde bile xbox koluyla oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

ben sana açık net birşey söyleyeyim..sen şimdi pcden ps3 e geçtiğin için biraz zorlanırsın ama analoga alıştığın zaman,bunu altını çizerek söylüyorum mause den daha rahat oynarsın ve etkili olursun joystikle, hızında reflexinde artar birdaha mause aramassın pcde bile xbox koluyla oynarsın

Kardeşim bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. Alışmaya çalışacağız artık bata çıka.. :)

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. Alışmaya çalışacağız artık bata çıka.. :)

maximum 1 hafta veriyorum..1 haftadan sonra çatır çatır cod oynuyor olacaksın ps3 koluyla

• quote:

quote:

quote:

quote:

maximum 1 hafta veriyorum..1 haftadan sonra çatır çatır cod oynuyor olacaksın ps3 koluyla

Ağzından bal damlıyor valaaa :)

Herhangi bi sorunum olursa tekrar görüşürüz burada ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim kadeşim...

• Arkadaşlar daha önce fark eden oldu mu bilmiyorum ama;

DLC görevlerinden olan Black Ice görevinde kar motorundan inip içeri girdikten sonra, düşmanlardan birinden UMP45 Red Dot Sight alırsanız silahın MW3 değil MW2 versiyonu olduğunu anlayacaksınız. Bunu özellikle Red Dot Sight'tan anlayabilirsiniz.

MW2 Red Dot Sight

MW3 Red Dot Sight

• June Content achievementleri

Stay Frosty (15)
    Complete the "Arctic Recon" Special Ops mission on any difficulty.

Sub Zero (25)
    Complete the "Arctic Recon" Special Ops mission on Veteran difficulty.

dr0n3d (35)
    Complete the "Arctic Recon" Special Ops mission in under 3:30.

• Modern Warfare 2'nin en sevilen haritalarından olan Terminal büyük ihtimalle ücretsiz olarak yakında geliyor.

http://www.charlieintel.com/2012/06/22/7-in-game-images-of-terminal-leaked/

• Oha süper olur . Robert'i attılar ama yapıyorlar yinede
  • Keşke Favela,Estate birde İnvasion gelse süper olur. Mw2 nin mapleri çok iyiydi
  • Afghanda istiyoruz
  • Collection 2 ve Battlefield 3'e gidecek puanlar. Anlaşıldı.

Terminal haritası dehşetti MW2'de. Ohhhhhh zevke geldim görünce... (:
  • Ben bayagi bir sure mw2 multi takildim pcde.Grafikleriiyi denilebilecek suzeydeydi.Ama mw3'un grafikleri berbat desem yeridir.2010'da cikan rdr bile cok daha iyi.Oyun keyifli ancak bf3 almadigim ivin oynuyorum.Yoksa yuzune bakmam.
    mavi e8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Collection 2 ile gelen spec ops görevlerinde MW2'deki Red Dot Sight'lar var multiplayer'a da koysalar ya onları ne güzel olur.
  • Acaba ne zaman gelcek yeni map ?
  • Bu 3.dlc ne zaman tüm kullanıcılara gelcek?
  • Terminal Shipbreaker bedava geliyor.Terminal MW3'e göre dizayn edilmiş o renkli havası yok
  • arkadaşlar oyunda siper almak tuşu nedir bulamadım bi türlü? pc ve klavye kullanıyorum.
  • Vay be, Terminal haritasında oynamak eğlenceli olacak. Uçağın içinde az adam öldürmemiştim
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.