Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rusya battle.net den alınan oyunların iptal edilmeye başlanması üzücü oldu. Umarım genel bir iptal değildir :(
  • Benimki iptal olmamış. İptal olan arkadaşlar yanlış mı yaptı acaba?

Ben VPN ile Rusyayı seçip Türkiye adresli üye oldum. Şu an oyun duruyor.
  • Keşke Türkiyeye özel fiyat yapsalardı millet Rusyalardan key almaktan bitap düştü bu nedir ya.
  • Önceden GG’de diğer sitelerde ucuza satılırdı keyler bölge farketmeksizin, tabi MW3 Cod ghost zamanlarından bahsediyorum. Yeni sistem topladım gerçekten baya bi değişmiş herşey BO4 ile beraber Battle.net’e geçiş yapmış galiba neden steam satmıyor onu da anlamadım anlatmak isteyen arkadaşlar olursa bilgilenirsem fena olmaz.

Asıl soruma gelecek olursam d u r m a p l a y sitesi hariç uyguna alacağımız yer yokmu ya da d u r m a p l a y gibi siteden alıp oyunu satmak isteyen olursa vazgeçip, iletişime geçebilir benimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 20 Ekim 2019; 18:28:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Activision u Blizzard satın aldığı için sadece kendi Client inden oynanıyor. Oyun Steam de olsa Steam epey komisyon alacak sebep bu.

• Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler

• Bu arada para iadesi doğrudan geldi mi ? Bankaların hesaba parayı yatırması maksimum 8 gün diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Bende hesabı forumdan başka bir üyeden satın aldım. Şu anlık bir sıkıntı yok. İnşallah da olmaz.
  • Arkadaşlar bekle bekle nereye kadar dedim d u r m a p l a y’dan verdim siparişi. Code ne zaman gelecek şimdi be yapmam gerekiyor.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam **** de oyunun altında yazması gerekiyor. Oyunun çıkışından 1 gün veya daha önce teslim ediliyor key.
  • Şiz söyleyince baktım öyle, sipariş geçmişinde oyunun altında Code diye bir buton var şu an pasif. Keyler dağıtılmaya başlayınca orası aktif olacak belki 2-3 gün önceden teslim etseler bari 175gb benim 16mbit netle anca iner zaten.

• SerhatUraL35 kullanıcısına yanıt
    Kaybak? Birçok kisi oyunu boyle aldi

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Kaybak? Birçok kisi oyunu boyle aldi
    Önceki yorumlarda 2 kişi yazmış. Oradan gördüğüm kadarıyla söyledim hocam.

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

@PanikAtak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhatUraL35 -- 20 Ekim 2019; 20:38:59 >

• Arkadaşlar her kafadan farklı bir ses çıkıyor. Bu alımı iptal olanlar ne zaman aldı oyunlarını? Ve hangi banka kartı ile aldılar bu tamamen bankanızdan kaynaklanan bir şey olabilir. Çünkü böyle bir iptal durumu yaşanacak olsa önceki oyunlarda da yaparlardı.
  • Kaç gün sonra iptal edildi hocam?
  • XHellsing kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra iptal olmuştu siparişim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cod oyunları çıktından sonra ne zaman %50 indirim alıyor ? Bf 5 bir ayda %50 indirim aldı.

• Siparişi iptal olanlar sanırım büyük ihtimalle ödeme bölümünde kredi kartı bilgilerinin ad soyad kısımlarına Rus ismi veya şehir bölümüne Rus şehri girmiş olmalı. Eğer böyleyse iptal etmeleri gayet doğal çünkü kredi kartının doğru olan adres bilgileri ne ise onun girilmesi şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 21 Ekim 2019; 0:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaton1990

Siparişi iptal olanlar sanırım büyük ihtimalle ödeme bölümünde kredi kartı bilgilerinin ad soyad kısımlarına Rus ismi veya şehir bölümüne Rus şehri girmiş olmalı. Eğer böyleyse iptal etmeleri gayet doğal çünkü kredi kartının doğru olan adres bilgileri ne ise onun girilmesi şart.
    Adres fln önemli degil hocam ama dediginiz gibi isim soyisim de sıkıntı yaptilar ya da turk hesap ile vpn i rus yapip aldilar bilmiyorum her şey olabilir . Şunu da belirteyim adresi rusyadan bir yer yapip hesabı gayet iptal olmayan 10 dan fazla tandigim var yani adresten kaynakli bir şey degil.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.