Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Cold War siparişini iptal ettim, MW ye göre çok kötü kalmış. Update almaya devam eder bence. Baktık MW ölüyor ozaman alırız artık

• Arkadaşlar bu saw bundle alınır mı sizce ?

• Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

Adamlar iyice hilede çığır açtılar 2 tane vtol aynı anda gönderebiliyorlar

• NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt

Geçen sürekli phosphorus gönderiyorlardı rage quit çektim direk.

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Gereksiz, bence alınmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cod mw içeren battle net hesabını satmak isteyen özel mesajla iletişime geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

Yok adam cevapda yazmıyor hani hadi len oradan işte falan yok noob bilmem ne veya ingilizce küfürde yok :D biliyor sakin kalıyor serverda :D 2 vtol jet WTF yazdım. Kimse ayıkmıyuor bizim takımdan bile

• Hile değil bug bu aynı anda açarsan 2 vtol gelebiliyor

• Bambusbonze kullanıcısına yanıt

aa onu bilmiyordum ama ben bir türlü denk getiremiyorum .Bizim takım veya karşı takımda biri açtığı an ben açmak istesem izin vermiyor.Bunlar bu şekilde bir bugu nasıl denk getirebildi :D

• Bu Hallowen eventteki tüm 16yı topladım ama silahı vermedi. Görev tamamlanmış görünüyor. Bakalım forumlarına soruyu açtım çok kişide olmuş hatta ne zaman cevap verecekler.

• jedican J kullanıcısına yanıt
    Hocam sandık açmaya devam et konfeti çıkınca blueprint açıldı yazar. Ben öyle aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sizce mw alınır mı bu saatten sonra? Cold war pek güzel gelmedi bana o yüzden soruyorum 1-2 sene idare eder mi online kullanıcı sayısı vs.?

• MW daha devam eder dostum son yıllarda çıkan en iyi cod oyunu bana göre. Crossplay'de var zaten ayrıca Cold war yanından geçemez bu oyunun

• quote:

Orijinalden alıntı: Bambusbonze

MW daha devam eder dostum son yıllarda çıkan en iyi cod oyunu bana göre. Crossplay'de var zaten ayrıca Cold war yanından geçemez bu oyunun

Bana da öyle geliyor mw çok güzel duruyor oynamadım gerçi ama cold war oynayınca çok dandik geldi benim gibi düşünen çok oyuncu olacaktır bence.

• Regionu Turkiye olan üyelik ile vpn ile rusyadan oyunu satın alabiliyor muyuz?

Eğer alamıyorsak; rusya regionlu üyelik ile TR telefon numara doğrluamasını nasıl yapacağız? Rusya seçtiğimiz için başiına +7 koyuyor, tr numarları kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voods -- 28 Ekim 2020; 1:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voods

Regionu Turkiye olan üyelik ile vpn ile rusyadan oyunu satın alabiliyor muyuz?

Eğer alamıyorsak; rusya regionlu üyelik ile TR telefon numara doğrluamasını nasıl yapacağız? Rusya seçtiğimiz için başiına +7 koyuyor, tr numarları kabul etmiyor.

Telefon doğrulaması sadece warzone varsa istiyor. Full oyunda gerek yok warzone dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 28 Ekim 2020; 3:55:56 >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt

Rus üyeliği ile rusyadan oyunu satın alınca tel no istemeyecek mi yani?

• Voods kullanıcısına yanıt

Istemez

• Bütün oyun marksman rifle üzerine kurulmuş ps oyuncularında. Biri ona vuruyor marksman ile diğeri ona

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.