Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Marksmana nerf gerek herkesin elinde deli gibi millet bıraktı diğer silahları kullanmayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Yeni Marksmana nerf gerek herkesin elinde deli gibi millet bıraktı diğer silahları kullanmayı.

Hocam ilk defa bir silah hoşuma gitti aimbot ile oynasam bu kadar oynayamam 

• selam arkadaşlar. ben oyunu warzone oynamak için önceden yüklemiştim fakat yeni hesap açıp vpn ile rusya üzerinden satın aldıktan sonra tekrar 130 gb yüklemeye başladı. bu normal mi?

• peaceandlove kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam warzone da mp nin haritaları modları falan yok onları yüklüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eyvallah reyis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyundan her gün daha da nefret ediyorum ama bırakamıyorum da . Yahu takımın yoksa tamamen boşa oynuyorsun 10 oyundan 11 tanesinde gerizekalılara denk geliyoruz kimse ne yapması gerektiğini bilmiyor veya trollüyor .

• Defias kullanıcısına yanıt

SBMM sisteminden dolayı multiplayer oyunu bilmeyen arkadaşlarla dolu. Ground war tavsiye ederim

• arkadaşlar silahları kasılı olan warzone hesabı arıyorum ,

pm

• Beyler bugün marksman rifle komple gold yaptım platinum açılmadı acaba diger sniper türevleridemi altın olucak

Bu arada -

Assault
    Shotgun
    Marksman bitti

pistol, smg, launcher,lmg ufak tefek silahlar kaldı bunları açtıktan sonra damascus açılıyor herhalde umarım knife dahil değildir.

Son sorum hızlı şekilde nasıl kasarım özellikle kalkan 3 kill baya zorlucak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Beyler bugün marksman rifle komple gold yaptım platinum açılmadı acaba diger sniper türevleridemi altın olucak

Bu arada -

Assault
    Shotgun
    Marksman bitti

pistol, smg, launcher,lmg ufak tefek silahlar kaldı bunları açtıktan sonra damascus açılıyor herhalde umarım knife dahil değildir.

Son sorum hızlı şekilde nasıl kasarım özellikle kalkan 3 kill baya zorlucak gibi
    sniper sınıfınıda gold yaparsan platin acılır.
    knife ve shieldde gold yapman lazım damascus ıcın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 10 Ekim 2020; 16:35:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

sniper sınıfınıda gold yaparsan platin acılır.
    knife ve shieldde gold yapman lazım damascus ıcın.

Alıntıları Göster

Shipment açık olsa 2 saatte bir tane açarımda kaldırmışlar :( Mecbur kanser ola ola açıcaz bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 10 Ekim 2020; 16:38:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Beyler bugün marksman rifle komple gold yaptım platinum açılmadı acaba diger sniper türevleridemi altın olucak

Bu arada -

Assault
    Shotgun
    Marksman bitti

Marksmanlarin platin olması için sniperlar da gold yapman gerekli. Tavsiyem gerçi sonlara gelmişsin ama silah listesinde yukarıdan aşağıya doğru sırasıyla gitmen.

Sezonlarla gelen silahları gold yapmana gerek yok damascus için zaman kaybedersin yani. Onları sonra da kasabilirsin

En çok zaman alan launcher lar.

Kalkan ve bıçak ta aynı sniperlar gibi, ikisini de gold yapınca platin camo açılır.

Gelelim hızlı kasmaya..

Quick play bölümde "hardroce" boluminunden dominitaon ve hardpoint leri seçip filtrele. Hardroce modunda radar ve ekran göstergeleri bulunmaz ve hasar yüksektir. Yani tek tabanca mermisiyle ve tek kalkan dokunuşuyla kill alabilirsin. Normal modda kalkana iki kez vuran lazım veya tabanca ile 3 4 mermi sıkman lazım. Kısaca kill alman hardroce modda daha kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaşlar silahları kasılı olan warzone hesabı arıyorum ,

pm

Hesap satış 2.el bölümüne baktınız mı? Satan arkadaşlar vardı orada

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Marksmanlarin platin olması için sniperlar da gold yapman gerekli. Tavsiyem gerçi sonlara gelmişsin ama silah listesinde yukarıdan aşağıya doğru sırasıyla gitmen.

Sezonlarla gelen silahları gold yapmana gerek yok damascus için zaman kaybedersin yani. Onları sonra da kasabilirsin

En çok zaman alan launcher lar.

Kalkan ve bıçak ta aynı sniperlar gibi, ikisini de gold yapınca platin camo açılır.

Gelelim hızlı kasmaya..

Quick play bölümde "hardroce" boluminunden dominitaon ve hardpoint leri seçip filtrele. Hardroce modunda radar ve ekran göstergeleri bulunmaz ve hasar yüksektir. Yani tek tabanca mermisiyle ve tek kalkan dokunuşuyla kill alabilirsin. Normal modda kalkana iki kez vuran lazım veya tabanca ile 3 4 mermi sıkman lazım. Kısaca kill alman hardroce modda daha kolay

Alıntıları Göster

Hocam serverları güncellemişler herhalde bir sefer shipment geldi onun harici abuk subuk haritalar çıkıyor

• Orada bitane var küçük haritaların olduğu. Rust vs çıkıyor onda
    Harita gozukunce büyük harita geldiyse çık lobide tekrar gir küçük harita gelene kadar

Herzaman shipment olmuyor, geçen ay epey uzun süre kalmıştı

• arkadaslar merhabalar,

sıkı cod hayranıyım her oyununu oynadım ama bu versiyonu cok pahalı online ı da bana göre degil

campain icin hesap verebilecek var mı acaba :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Orada bitane var küçük haritaların olduğu. Rust vs çıkıyor onda
    Harita gozukunce büyük harita geldiyse çık lobide tekrar gir küçük harita gelene kadar

Herzaman shipment olmuyor, geçen ay epey uzun süre kalmıştı

Eyvallah hocam sayende 5-6 saate tamamladım bıçak ve kalkan görevini. Launcher ve ufak tefek silahlar dışında açarım 2-3 güne büyük ihtimal ;)

• Pc'de kaç bin online var acaba anlık? Black ops çıkınca çok düşer mi diye merak ediyorum modern warfare almak istiyordum bir süredir fiyatı da ucuzlamış ikinci elde almaya değer mi şuan?

• 18-19 GB Update gelmiş yine umarım optimizasyonu düzeltmişlerdir iyice b*ka bağlamaya başladılar

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

görünüşe göre pek köklü değişiklik yok. ona rağmen 19gb lık bir yama söz konusu. ilginç.

https://www.infinityward.com/news/2020-10/MODERN_WARFARE_WARZONE_PATCH_NOTES_OCT_13TH

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.