Şimdi Ara

Call Of Duty Modern Warfare 2 'GHOST' Ölmedi..! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
35.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende inanmıyodum şu videodan sonra inandım

http://www.youtube.com/watch?v=YLliMnFYOmg

Adam Ghostu kolundan vuruyor ve benzini sadece roach'ın üstünde döküyolar dikkatlı bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady2Die -- 2 Temmuz 2013; 9:29:27 >
  • kabul edelim bence öldü büyük ihtimal

şu call of duty nin oyun motorunu değiştirseler keşke hep aynı oyun motoru
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

Yuri de öldü

• Call of Duty Ghosts da Ghost ana karakter olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkmsntrk

quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

Yuri de öldü

Bende güldüm şimdi okuyunca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ulan ah
  • ben ghost ölmedim beyler dönüşüm efsane olacak ..
  • ulan ne güzel gidiyordu mw3 bölümüne gelince kursağımda kaldı devam etmedim

en kısa zamanda oynamalıyım şu mw3'ü
  • Ölmediğine eminim yeni oyun çıkınca alıntılarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyer ki tiyatroda 1. perdede silah varsa 2. perdede patlar.bu kadar basit. eyer ki adamlar ateş geçirmez yelek diyorsa bi nedeni vardır çünkü demeseydi oyuncuya mw4te al bak ghost ölmedi demek zorunda kalırdı. bunada oyuncu ne saçma adamın üzerine benzin döküp yaktılar derdi ama yelek var ve buna dikkat çekiyorsa bir amacı vardır.
  • call of duty ghosts çıkacak haberini duyduktan sonra ben de ghost'un ölmediğine inanıyorum artık ben ghost'un "Şu alevgeçirmez yelekleri neden giymek zorundayız ki ?" dediğini duymamıştım ama dediyse öyle boşuna dememiştir zaten. mw serisinin müthiş bir senaryosu var zaten, her şey birbiriyle bağlantılı. boşuna söz söyletmezler oyundaki adamlara.
  • şu yelek olayınını nerde diyor videosu var mı?
  • O ÖLDÜ ANLADINMI ÖLDÜ KABUL ET ARTIK O ÖLDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: lankakartal

Evet arkadaşlar ben kendi kurgum ve youtubedeki noclip videolarından yola çıkarak Call of duty Modern Warfare 2'deki Ghost'un ölmediğini kanıtlıyorum.Hiç kimse inkar edemez.Yazdıklarım oldukça mantıklı gelicektir size de.(Şu an gece saat 2:42)
    Herneyse Evet Arkadaşlar önemli yerleri büyük yazıcağım o yüzden oraları biraz dikkatle okumaya çalışın

LOOSE ENDS Bölümünün en başında Ghost'un bir konuşması göze çarpıyor;

Şu alevgeçirmez yelekleri neden giymek zorundayız ki ?

???!!!! Peki biz nasıl öldük ? Yakılarak.! Tabi tek kurgu bu değil.Ghost vuruldu ! Atacagim videoyu dikkatle izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=2lHS30nhjlg

!!!!???!!!!?? Madem alevgeçirmez yelek var bizim yanmadan kurtulmamız lazım.

Ve dikkatle izlerseniz ghost'un ölümcül olmayan bir noktadan vurulduğuna tanık olacaksınız.

Şayet aklıma bir soru daha takılmıştı hatta birkaç soru onları da size yazayım.

Hadi bakalim Ghost kurtuldu.E abi bu adam kimden yardım istiyicek..!!!!! Yardım isteyecek kimsesi yok.Orda hayatta kalmak imkansız.!

İşte burada youtube videolarından faydalandım.Oyunda bildiğimiz gibi HİLE KONSOLU var.Bu hile için kullanılmamış.Tam yanacakken duvarların içinden geçme hilesini açıyor arkadaş.Ve dışarıyı gözetliyor.AaaaaaaaAaaaAaAAaAaA

Ve o da ne ? Bölümün başında gördüğümüz iki tane sniper bizi uzaktan izliyorlar.? ? ? ?

Biz zaten öldük. Bölümün sonunda Roach Sanderson "KIA" Yazisi çıkıyor.Peki ya Ghost ?

Ghost'a ne oldu beylerr ???

Şahsi fikrim ile olay şu;

DİKKAT SPOİLERE GİRER BURDAN SONRASI..MW3 ile ilgili oynamayanlar bakmasın

Bildiğiniz gibi biz makarov'u öldürdük.Geriye Yuri ile Price kaldı.Price hala daha Ghost'un öldüğünü düşünüyor.

Şahsen Ben Sniperlerin Makarov'un adamı olduğunu düşünüyorum.Makarov'un Evine gelecekler ve öyle kalacaklar ha ? Bi de bilgi alacaklar ?

Makarov'dan bahsediyoruz.Adam herşeyi planlayan bi adam.Bence Sniperler Ghost'u kurtarıyor.Ve bu arkadaşı Makarov'a götürüyorlar.

Makarov Ghost'u değiştiriyor kötü adamlığa sürüklüyor.Şahsen MW4'te böyle bir konu olacak.Abi Ghost ölmedi.Bölümün başında niye alevgeçirmez yelek desin ?

CoD yapımcıları salak mı adama saçma sapan sözler söylettiricek ?

Bence CoD MW4'ün ilk 10 bölümünde full ghost ile sniperler ile beraber makorovun ofisinde olucaz görevlere gidicez.

Sonra Price bu olayları öğrenicek Soap'ın Sandman'in intikamını almak için Ghost'a saldırıcak.

Abi Ghost bence en iyi karakter MW2'deki

http://www.youtube.com/watch?v=ZchTjZCJbto

Bu da sniperlerin varlığını kanıtlıyor.Sorusu olan ?

eğer dediğin doğruysa yani yasıyosa mw 4 de cıkarsa bu senaryo muthıs olur ben de bu oyunun hastasıyım

• açıkçası MW3ün sonunda Yurinin çıkıp geldiği sahnede Ghost gelse süper olurdu
  • Captain Price ölmedi ki

• Dönüşü muhteşem olmalı

• yanlış hatırlamıyosam cod da böyle efsane dönüşler oluyodu ghıst ta dönücek
  • Peki ya gaz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.