Şimdi Ara

Call of Duty Mobile [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
30.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cephe hattı oyun içerisinde bir mod diyelim. Öldürdüğün düşmanlar hep aynı yerde doğuyor. Burası da onların bölgesi oluyor.

Sıralama maçı ise aynı puanlara sahip kişilerin (ki bunların bir sıralaması var, tıpkı buradaki albay, yüzbaşı gibi) oynadığı ve oynadıkça puanın ve doğal olarak sıralamanın-derecenin arttığı oyun çeşididir. Burada fark oyun modunun rasgele seçilmesidir. Oyunda ustalaştıkça sürekli bu sıralama maçlarını oynamak isteyeceksiniz. Genellikle dişinize göre rakipler burada olacaktır.
  • BR maçları için pek türk ekibine rast gelemiyorum. Sağlam bir türk klan yada takım arkadaşları önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar, Call of duty mobil pc de oynuyordum, en sevdiğim bayrak kapma oyunu idi, ama bu gün güncelleme geldi ve bu oyun kayboldu, bu güncellemeyi silmenin veya sözünü ettiğim bayrak oyununa geri dönmenin çaresini bulan var mı ?
    Birde benden çok geride olanların mükemmel silahları varken, ben hep ilk başladığım silahla oynuyorum, kilidi açılmış bir çok silah olduğu halde neden alamıyorum. yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 15 Ağustos 2020; 20:23:44 >
  • sahintez kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cevap icin.

Ayrica guncellemeden sonra silah tepkileri bana berbat geldi guzelim m4 un icine etmisler yaw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Tesekkurler hocam cevap icin.

Ayrica guncellemeden sonra silah tepkileri bana berbat geldi guzelim m4 un icine etmisler yaw
    Sorunuma cevap alamadım, konu kapatılabilir,
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    Call of Duty Mobile'ın bir çok modu var. Bunların bir kısmı güncellemelerden sonra kapatılır. İleri de başka bir güncelleme ile gene açılacaktır. Geliştiricilerin tercihi bu yönde. Yeni versiyonu bir kere yükledikten sonra maalesef eskisiyle oyanayamıyorsunuz. Telefona yüklemiştim, PC'de emülatörde eski versiyon vardı. Oyun açılırken yeni versiyona geçmişsiniz, güncelleyin demişti.
  • Silah sistemi bayağı değişmiş, bir sürü ıvır zıvır gelmiş. Tepkilerde değişmiş. M4A1 benim favorim. Onda bir değişiklik hissetmedim.
    Eskiden hizli doldurma ve hizli silah cekme vardi tusa basinca aninda ates ediyordu simdi hizli doldurmayi hallettim ama ates edince silahi cok yavas kaldiriyor birde ates etme hissiyati kaybolmus dusman oldu mu olmedi mi belli degil. Birde dogduktan sonra ilk 5 saniye hizli kosuyordum o da gitmis mor tasarimli bi desen kullaniyordum onun sayesinde oluyordu. Yaptiginiz ayarlari bana atar misiniz hocam? Oyundan sogudum vallahi. Son 20-25 macta 1. Mvp oluyordum aylar sonra ust uste ilk kez ilk 3 e giremedim. Bu oyuna baslarken hic ilk 3 disinda kalmamistim 2 kere ust uste oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

Call of Duty Mobile'ın bir çok modu var. Bunların bir kısmı güncellemelerden sonra kapatılır. İleri de başka bir güncelleme ile gene açılacaktır. Geliştiricilerin tercihi bu yönde. Yeni versiyonu bir kere yükledikten sonra maalesef eskisiyle oyanayamıyorsunuz. Telefona yüklemiştim, PC'de emülatörde eski versiyon vardı. Oyun açılırken yeni versiyona geçmişsiniz, güncelleyin demişti.
    Teşekkürler dostum,
  • Call Of Duty Mobil yaklaşık bir haftadır Pc de oynuyorum, SV 72 ye geldim ama bir çok şeyi hala çözebilmiş değilim.
    Bu oyunda ilerleyen arkadaşlardan yardım almak istiyorum.
    1-Tanımadığım kişiler oyun oynarken bana oyuna devam daveti gönderiyorlar ama ben bunu yapamadım.
    2-Yine tanımadığım kişiler bana ödül gönderiyorlar, bu nasıl yapılıyor ?
    3-Oyunun başından beri hala kazandıkça göğsümü yumruklamaktan başka bir şey yapamıyorum, ama başkaları çok farklı şovlar yapabiliyor
    4-Hep ayni giysi içindeyim ama başkaları devamlı değiştiriyorlar, ben bakıyorum tek giysim var
    5-Robot oluyorlar öldürülmeleri imkansız, ben neden ayni şeyi yapamıyorum ?
    Ve daha bir çok soru var
    Bana bir dost detaylı bir şekilde yardım edebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 20 Ağustos 2020; 17:56:2 >
  • Dünya şampiyonasına katılcak takım var mı? En azından şu ödülleri alalım tur atlayıp.
  • Doğduğumuzda hızlı hareket etme bence oyunun özelliği idi. Bahsettiğiniz mor tasarımlı deseni kullanmıyordum ama gene hızlı gidebiliyordum. Onu kaldırmışlar.
    Favori sailhım dediğim M4A1'i yanlış yazmışım. M16 benim favorim. Seri ateş etmeye uygun olmadığı için geri tepkimesi çok iyi geliyor bana. Ama birçok silahta seri ateş edince artık hedef tutturulamıyor. Ki bence bu iyi bir özellik. SMG'ler oyunun düzenini çok bozuyordu. Karşı düşman bir SMG alıp rasgele tarayarak sizi daha kolay öldürüyordu. Artık zorlaşmış.
    Düşman öldürme hissiyatını gerçekten çok iyi yakalamışsınız. Bende artık ekrandaki yazı olmasa o hissi alamıyorum.
    M16'ya gelince kırmızı nokta klasik nişangah, Komando Ön el kabzası, yeni gelen owc hafif dengeleyici, 48 atımlık arttırılmış şarjör aparatları ile kullanıyorum.

• refikilhan kullanıcısına yanıt
    1. Herhangi bir oda açtığın(ana ekrandaki battle royal yada çok oyunuculu simgeleri) zaman ekranın solunda yeralan "DAVET ET" tuşuna bastığında tanımadığın insanlarında olduğu (aslında birlikte maç yaptıkların bunlar) liste geliyor. Oradaki + tuşuna basarak onları davet edebilirsin.
    2. Tanımadığın kişiler sana ödül gönderemiyor olmaları lazım. Arkadaş yada facebook hesabın bağlı ise buradaki arkadaşların gönderebiliyor diye biliyorum. Hediye göndermek için ekrandaki MSN simgesine benzeyen "arkadaş" simgesine bastığında orada arkadaşlar sekmesinde ilgili arkadaşın sağında XP yazana tıkalrsan göndermiş olursun. Ayrıca sana hediye gönderenleri kabul ettiğinde oyun otomatik olarak onlarada hediye yolluyor. Arkadaşlar simgesindeki "yeni oyun" sekmesi ise son oynadığın kişileri gösteriyor ve bunlardan çevrimiçi olanları arkadaş olarak eklemeni tavsiye ediyorum.
    3.Mağazadan "C" yazan yerde bazen bu şovları para ödemeden alabilirsin. Şu an yok. Robot dansı gelmişti bir ara. Birde etkinliklerden bazen geliyor. Şu an oda yok. Tabii para harcarsan CP puanı ile mağazadan sürekli alabileceğini hatırlatayım.
    4.Karakterlerden bahsediyorsun. Bunlardan almak için birinci yol para harcayıp paket alacaksın. Bunlarda çıkıyor. İkinci yol ise mutlaka ana sayfadaki etkinlikler bölümüne göz atıp oradaki görevleri yapmalısın. Şu an sezonluk görevlerden Hayatta Kalma Setini bitirirsen yeni bir karakter alabilirsin. Yada günlük sekmesinde aylık oturum açma takviminde 24. günde gene bir karakter alabilirsin. Bunun için her gün oyuna giriş yapman yeterli. Birde Mağazadan "C" yazan yerde bazen karakter çıkıyor, para ödemeden alabilirsin. Şu an birkaç tane var.Tabii para harcarsan CP puanı ile mağazadan sürekli alabileceğini bir kez daha hatırlatayım.;-)
    5.Robot olma skor serileri ile ilgili bir durum. Onuda mağazadan C puanı ile alabilirsin. Birde onları patlatma için ikinci silah kısmında FHJ-18 veya SMRS kullan. Öldürebileceğini göreceksin.

Çok detaylı olmadı ama inşallah yardımcı olmuştur.

• elinwelin kullanıcısına yanıt
    Biri bir DH klup kursa ve bu işe el atsa iyi olur.
  • Arkadaşlar patlayıcı uzmanı avantajı hangisi yardım edebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • besttiger B kullanıcısına yanıt
    Demo uzmanı ile bitirebilirsin.
  • Call of Duty Mobile [ANA KONU]

Bu Jiletsırt silahını bilen var mı?
    M4 te ates edince silah hic yukarı tepkime yapmıyor nisani al atesi et. Bende yesil kaplama m4 vardi ozelliklerinde birsey yazmiyor mor kaplama m4 un ozelliklerine bakinca dogduktan sonra 5 saniye hizli hareket etme yaziyor. Azi kaplamalarin kendine has ozelligi vardı. Onu kaldirmislar özelleştirmeye eklemisler

Call of Duty Mobile [ANA KONU]
    Bu silah imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

1. Herhangi bir oda açtığın(ana ekrandaki battle royal yada çok oyunuculu simgeleri) zaman ekranın solunda yeralan "DAVET ET" tuşuna bastığında tanımadığın insanlarında olduğu (aslında birlikte maç yaptıkların bunlar) liste geliyor. Oradaki + tuşuna basarak onları davet edebilirsin.
    2. Tanımadığın kişiler sana ödül gönderemiyor olmaları lazım. Arkadaş yada facebook hesabın bağlı ise buradaki arkadaşların gönderebiliyor diye biliyorum. Hediye göndermek için ekrandaki MSN simgesine benzeyen "arkadaş" simgesine bastığında orada arkadaşlar sekmesinde ilgili arkadaşın sağında XP yazana tıkalrsan göndermiş olursun. Ayrıca sana hediye gönderenleri kabul ettiğinde oyun otomatik olarak onlarada hediye yolluyor. Arkadaşlar simgesindeki "yeni oyun" sekmesi ise son oynadığın kişileri gösteriyor ve bunlardan çevrimiçi olanları arkadaş olarak eklemeni tavsiye ediyorum.
    3.Mağazadan "C" yazan yerde bazen bu şovları para ödemeden alabilirsin. Şu an yok. Robot dansı gelmişti bir ara. Birde etkinliklerden bazen geliyor. Şu an oda yok. Tabii para harcarsan CP puanı ile mağazadan sürekli alabileceğini hatırlatayım.
    4.Karakterlerden bahsediyorsun. Bunlardan almak için birinci yol para harcayıp paket alacaksın. Bunlarda çıkıyor. İkinci yol ise mutlaka ana sayfadaki etkinlikler bölümüne göz atıp oradaki görevleri yapmalısın. Şu an sezonluk görevlerden Hayatta Kalma Setini bitirirsen yeni bir karakter alabilirsin. Yada günlük sekmesinde aylık oturum açma takviminde 24. günde gene bir karakter alabilirsin. Bunun için her gün oyuna giriş yapman yeterli. Birde Mağazadan "C" yazan yerde bazen karakter çıkıyor, para ödemeden alabilirsin. Şu an birkaç tane var.Tabii para harcarsan CP puanı ile mağazadan sürekli alabileceğini bir kez daha hatırlatayım.;-)
    5.Robot olma skor serileri ile ilgili bir durum. Onuda mağazadan C puanı ile alabilirsin. Birde onları patlatma için ikinci silah kısmında FHJ-18 veya SMRS kullan. Öldürebileceğini göreceksin.

Çok detaylı olmadı ama inşallah yardımcı olmuştur.
    Benim için zaman ayırmışsın çok memnun oldum, çok teşekkürler dostum deneyeceğim, sonucunu burada sana yazarım.
    "Arkadaşlar simgesindeki "yeni oyun" sekmesi ise son oynadığın kişileri gösteriyor ve bunlardan çevrimiçi olanları arkadaş olarak eklemeni tavsiye ediyorum."İlk önerini yerine getirdim, karşıma çok sayıda kişi çıktı 2 si başta kabul etmedi diğerlerine teklif gönderdim.bakalım kimler ok diyecek, diğer önerilerini de sırasıyla uygular burada sana tekrar yazarım. Çok sağ ol dostum.
    Sevgili dostum, bu konuda oldukça ileri olduğun anlaşılıyor,ihtiyaç halinde bana yardımcı olurmusun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 21 Ağustos 2020; 17:3:41 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.