Şimdi Ara

Call of Duty Mobile [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
30.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Assault rifle - oyunda arama kısmındaki " saldırı " sekmesinde olanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saylan kullanıcısına yanıt
    O konuda zaten kesinlikle haklısınız. Mslik farklar FPS oyunlarda aşırı derecede önemli. Reaksiyon süresi vesaire zaten emülatörlüler aynı kümede eşleşseler bile düzeltilemeyecek birşey. Emülatörle telefonu ayırrmaları bir nebze en azından denge getirme çabası yoksa profösyönel oynamak vesaire çok çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlanzapineDreams -- 14 Haziran 2020; 17:36:26 >
  • Call of Duty Mobile [ANA KONU]

Arkadaşlar buradan reklam izleyebilen var mı? Kaç gündür deniyorum, "bugünkü istihbarat brifingini izledin lütfen gece yarısı geçince dene" gibisinden bir şey söylüyor.

• AK-47 YADA AK117 tarzı silahlar yani saldırı silahları
  • M3BKT kullanıcısına yanıt
    Evet 6 gündür izliyorum. Cep telefonundan da izledim, Gameloop emülatörü ile bilgisayardan da izledim. Günde 10 tane izletiyor. Daha fazlasına izin vermiyor.
    Resimde bahsedilen "Nöbetçi" silahı maalesef envanterimde yok. Baktım Mağazada da gözükmüyor. Bu görevi bitirebilmek için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahintez

Evet 6 gündür izliyorum. Cep telefonundan da izledim, Gameloop emülatörü ile bilgisayardan da izledim. Günde 10 tane izletiyor. Daha fazlasına izin vermiyor.
    Merhaba. Nickname'nin yanındaki o video logosu bende tamamen gitti, hâlen izlenebiliyor mu?

• quote:

Resimde bahsedilen "Nöbetçi" silahı maalesef envanterimde yok. Baktım Mağazada da gözükmüyor. Bu görevi bitirebilmek için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.
    Nöbetçi silahı skor becerilerinde olmalı

Bende hâlâ duruyor ve izlenebiliyor. Internet bağlantınız var dimi?

Call of Duty Mobile [ANA KONU]
    Call of Duty Mobile [ANA KONU]
    Evet. Skor serileri kısmında varmış. Teşekkür ederim.
  • quote:

Bende hâlâ duruyor ve izlenebiliyor. Internet bağlantınız var dimi?

Yeni Xiaomi telefonlarda olan bir problemmiş. Başka bir telefondan giriş yapınca düzeliyormuş. Keşke bir el atsalardı da düzelseydi bari 😔

• Sıralama modundaki sıralamam %99.8'den iyiydi, son zamanlarda eskisi kadar aktif oynamıyorum ama "hileden geçilmiyor" diyenler kesinlikle yanılıyor. 10.000'den fazla maç yapmışımdır ve 1-2 kere net hile gördüm oyunda. Yerde kayarak hareket eden birisi ve uçarak giden birisini gördüm. Büyük ihtimal 1 gün içinde banlanmıştır onlar da.

İlk oynamaya başladığım zamanlar ben de "hile yapıyolar ya! pc'den oynuyolar ya!" diyodum ama şimdi tamamen saçmalık olduğunu anladım muhabbetin.

Birkaç da tavsiye bırakayım buraya:

Jyroskop'u açın ve nişan aldığınızda aktif olsun sadece.
    Silah olarak LK-24 uzun zamandır vazgeçilmezim.
    Sıralama maçlarında boşuna V-TOL ve helikopter falan seçmeyin. Zaten kullanamayacaksınız genelde. Onun yerine UAV-Sock RC- Missile seçin derim. Daha sık kullanırsınız.
    Ben her zaman en düşük çözünürlükte oynadım, çözünürlük yükseldikçe detaylar artıyo ve düşmanı görmek zorlaşıyor bence.
    Ve silaha dürbün falan takmayn, Lazer nişangaha alıştırın kendinizi.
  • Xiaomi redmi 5 plus... Son güncelleme ile donmalar başladı artık... Silmek zorunda kaldım... En keyif aldığım oyunlardan biriydi halbuki :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kalp atışı çizgisi avantajı diye bir seçenek avantajlar menüsünde yok. Yeni görev ve gene burada takıldım. Bilen var mı acaba?
  • Kalp atışı çizgisi görevi için avantajlardan hızlı iyileşmeyi seçmiş olmalısın..
  • Sıralamalı maça giremiyorum 2 gündür. Sayı sayıp duruyor ama girmiyor maça. Böyle bir durum yaşayan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: nevergiveup87

Sıralamalı maça giremiyorum 2 gündür. Sayı sayıp duruyor ama girmiyor maça. Böyle bir durum yaşayan var mı
    Tek kişi ile yapınca 10 kez arıyor ve ancak 1 kez buluyor. 2 kişi (yanınıza bir arkadaşınızı çağırınca) 10 kereden 5-6 kez buluyor. 4 yada 5 kişilik olunca bu sefer hemen hemen 8-9 kez girmeyi başarıyor. Çok nadiren girilmiyor. Bu aralar çok sıkıntılı. Bir çözüm bulurlarsa iyi olur. Bu dediklerimin hepsi bilgisayardan gameloop emülatörü ile denendi.
  • quote:

Kalp atışı çizgisi avantajı diye bir seçenek avantajlar menüsünde yok. Yeni görev ve gene burada takıldım. Bilen var mı acaba?
    Herkes farklı bir şey söylüyordu, bayağıdır uğraşıyorum sonunda kombinasyonu buldum. Hızlı İyileşme + Takip Cihazı + Sert

Hızlı iyileşme yaptığımda olay çözülmüştü. 3 tanesini kazandım. 2 tane kalmış. Sizin cevabınızı görünce baktım tesadüfen diğer ikiside tıpkı sizin yazdığınız gibi takip cihazı ve Sert imiş. Bu üçlü kombinasyon ile görev bitiyor. Teşekkürler.
  • Oyunu emülatörle oynayan arkadaşlar; bende oyunlarım bölümü aktif değil, "recently viewed" bölümünden girebiliyorum oyuna.
    Sizde de var mı aynı sorun? Kaç kez kaldırıp yeniden kurdum yine de değişmedi.
    Neden olur, nasıl çözülür bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdigeThaMate -- 7 Temmuz 2020; 23:48:8 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.