Şimdi Ara

CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU) ONLİNE OYUNCULAR (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
17
Favori
104.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Trailerı izledim.
    Oyunla ilgili şimdiye kadar hiçbir haber okumadım.
    Hikayeyle ilgili şöyle bir teorim var.
    Oyunun zamanı MW serisinden önce geçiyor.
    GHOSTS isminde özel bir birlik var. (Kasarlarsa birşeyin kısaltması da yapabilirler bunu. RE S.T.A.R.S gibi.)
    Bu ekipteki abiler çok üst düzey askerlerden oluşuyor ve başarıdan başarıya koşuyor.
    Sonra bi b.k oluyor ve bunlar feshediliyor veya hepsi ölüyor.
    Biri dışında...

CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU)  ONLİNE OYUNCULAR

Harika bir teori hocam gerçekten güzel düşünmüşsün bende şöyle diyorum:

Oyun gelecekte post-apokaliptik bir atmosferde geçecek askeri birliklerin büyük orduların dağıldığı bir dönemde bir grup ex-SAS tarzı deneyimli asker işleri kendileri çözmeye çalışacaklar.(Oyun hakkında gelecekte geçecek fakat günümüz silahlarını kullanacak söylemide bunu biraz olsun destekliyor.)

(MW3'ün sadece 1 bölümü SAS'e ayırması çok eleştirilmişti.Çoğu kişi SAS ve gizlilik üzerine daha çok bölüm istiyor Ghosts buna ilaç olacak.)

Ayrıca Infinity Ward'ın sadece yeni nesile çıkacak oyunla ilgilenmesi çok iyi olmuş Neversoft,RAVEN vs bunlar karışmasın sadece port işlerine baksınlar.

• Oyunda Türkçe Altyazı Olması için imza topluyoruz herkesin bize destek çıkmasını bekliyoruz ;

http://tinyurl.com/codghosts-tr-altyazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysn61 -- 3 Mayıs 2013; 2:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

bu ne dostum? ayıptır yahu... adam görüşünü yazmış, hemen alıntılayıp koyduğun gif'e bak, ayıptır ayıp.. ben gördüğümde rahatsız oldum o yüzden iki çift laf etmek istedim

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Raven ve Neversoft Ghosts'a yardımcı olacak

Pek çok FPS artık birden fazla firma tarafından geliştiriliyor. Medal of Honor'ın multiplayer kısmını hatırlayacaksınız DICE geliştirmiş, Call of Duty bünyesinde de farklı firmalar defalarca görev almıştı. Activision bu geleneğin Ghosts için de süreceğini açıkladı. Deneyimli iki stüdo, Raven ve Neversoft Ghosts'un yapımında rol alacaklar. Kulağımıza çalınanlar Infinity Ward'ın PC/PS4/720 versiyonunu yapacağı, diğer iki firmanın ise Wii U ile PS3/360 sürümlerini aralarında paylaşacağı yönünde.Tabii henüz herhangi bir bilgimiz yok, fakat yakın zamanda net bir açıklama gelecektir.

imkan dahilinde, ufak bir sey eklemek isyorum, altin yumurtlayan bir tavuk ve etrafinda bir sürü firma ,activision tarafindan kiralanip oyunu yapmaya calisiyorlar kalitesi tartisilir ama benim icin önemli olan yine oynanabirlik ve grafik motoru olacaktir , oyunu 50 milyon dolara mal etseler 1 milyar kazaniyor cod oyunu 20 kati

• Böyle terbiyesiz adamları forumda barındırıyorlar olan benim gibi 6 senelik üyelere oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Böyle terbiyesiz adamları forumda barındırıyorlar olan benim gibi 6 senelik üyelere oluyor.

Yıllanmış bir üye olmayabilirim ama, bunlardan ben de mağdurum.

Not: Çizmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu Ghost hem ps3 e hem ps4 e mi gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUİ KANG

Şimdi bu Ghost hem ps3 e hem ps4 e mi gelecek ?

Evet hocam bu sene çıkacak çoğu oyun her iki platforma birden çıkıyor.
  • bir aralar cod 4 çıkmıştı baya sevinmiştim çıktığına şimdi cod 10 çıkıyor nereden nereye
  • Ps4 ile ps3 versiyonu arasında ne gibi farklar olucak onu bir öğrenmek lazım.
  • "We're all we've got."

Pre-order için seçilmiş firmalardan toplam 6 farklı poster ortaya çıktı görüntülerden de anlaşılacağı üzere GHOSTS 6 kişilik bir ekipten oluşabilir.Çoğunluk oyunun post-apocalyptic / post-war tarzı bir atmosferde geçeceğini ve kısıtlı imkanlarla gizlilik üzerinden görevleri halleden bir ekibi yöneteceğimizi düşünüyor.

http://www.charlieintel.com/2013/05/05/are-the-ghosts-a-squad-of-six-soldiers/

• Yok mu yeni haber ya ilk kez bir Cod oyunu beni şimdiden heycanlandırıyor yeni motor felan.
  • 2013 son çeyrekte yeni nesil konsolların gelmesiyle birlikte Cross-Platform bir çok oyunu PS4 de oynamayı tercih edeceğim.

Call of Duty Gost, Watch Dogs, DESTİNY gibi bir çok oyun PS4 de akar evelALLAH.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni grafik motorundan silahların tasarım aşaması görüntüleri olabileceği söyleniyor.

Karşılaştırmak için MW3'den bir silah görseli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 7 Mayıs 2013; 1:08:54 >

• Neversoft for PS3/360/Wii U -- Infinity Ward PS4/Next Xbox

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=554488

https://twitter.com/supererogatory/status/331530710122913793

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 7 Mayıs 2013; 8:18:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Yeni grafik motorundan silahların tasarım aşaması görüntüleri olabileceği söyleniyor.

Doğruysa heyecan verici.
  •  CALL OF DUTY: GHOSTS (PS4/PS3 ANA KONU)  ONLİNE OYUNCULAR

• CoD: Ghosts İçin Esrarengiz Görseller

Önümüzdeki hafta yeni nesil Xbox konsolunun duyurulmasıyla birlikte ilk kez gün yüzüne çıkacak olan Call of Duty: Ghosts adına Infinity Ward'dan ilginç görseller yayınlandı. Üzerinde sayılar bulunan bu görseller, oyunla ilgili birşeyleri şifreliyor.

Yayınlanan ilk görselde 10.480891'e 66.903648 koordinatları yer alıyor. Bu koordinatları Google Maps'e girdiğimizde Venezuela'nın başkenti Caracas karşımıza çıkıyor. İkinci görselde ise 183.84 sayısını görüyoruz. Bu sayı ise Tungsten elementinin atomik ağırlığında karşımıza çıkıyor. Bu elementin, nükleer silahlar kadar etkili olan kinetik saldırılarda kullanıldığı biliniyor.

Anlayacağınız, yeni nesil Call of Duty oyununun teması hemen hemen belli oldu. Bakalım karşımıza nasıl bir senaryo çıkacak?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-CoD_Ghosts_icin_Esrarengiz_Gorseller-38236.htm

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Oyun yapımcıları çıkma üzere olan oyunları için küçük gizemler yaratıp oyuncuları heyecanlandırmayı çok seviyorlar. En son Bethesda'nın bu yolla iki oyun açıklamasının ardından Infinity Ward'da beklenen oyunu Call of Duty: Ghosts'un hayranlarını şifre peşinde koşturmayı tercih etti. Aşağıda görebileceğiniz ilk şifre bir takım koordinatlardan oluşuyor.

Bu koordinatları Google Maps'e girince Caracas, Venezuela'ya ulaşıyoruz. Ghosts burada geçiyor olabilir mi? Bekleyip göreceğiz. İkinci görselde ise şu rakamlar var.

Bu rakamların hikmeti henüz çözülmedi fakat Tungsten elemeninin atomik kütlesi olabileceği söyleniyor. Tungsten teoride yörüngesel saldırılarda kullanılabilinecek bir element. Belki bir yörünge saldırısı ile karşı karşıya olacağız? Bu rakamlar neyi gösteriyorlarsa göstersinler, gerçeği 21 Mayıs'ta öğreneceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Mayıs 2013; 9:13:45 >

• Yeni Nesil Call of Duty Oyunundan Kısa Bir Video

Yeni nesil Call of Duty oyunu, yeni nesil Xbox konsolunun tanıtılmasıyla birlikte karşımıza çıkacak. Oyun dünyası Microsoft'un etkinliği adına yavaş yavaş saatleri saymaya başlarken, Infinity Ward cephesinden kısa bir video yayınlandı.

Vine aracılığıyla yayınlanan bu videoda pek birşey gördüğümüz söylenemez. Yapım esnasından sahnelerin yer aldığı videoda karakterler bile poligon halinde duruyorlar. Yine de videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Nesil_Call_of_Duty_Oyunundan_Kisa_Bir_Video-38260.htm

• Battlefield Serisi Ürün Müdürü Activison'a Geçti

Oyun dünyasının iki büyük ismi Electronic Arts ve Activision arasındaki rekabeti anlatmaya pek gerek yok aslında. Sadece CoD ve Battlefield serisiyle değil, çoğu markasıyla birlikte rekabet içerisinde yer alan bu iki firma arasında yeni bir 'transfer' yaşandı.

Alınan haberlere göre Battlefield serisinin İngiltere bölümündeki pazarlama işlerini yöneten Kevin Flynn, Electronic Arts'tan ayrılarak Activision tarafına geçti. Belirtilenlere göre Flynn, bundan böyle Battlefield serisinin değil, Call of Duty serisinin tanıtım işlerini üstlenecek. Flynn'in ilk sınavı ise Call of Duty Ghosts ile olacak.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.