Şimdi Ara

Call of Duty'den Eski Ekibi Toplayın Temalı Reklam Filmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Artık gelenekselleşen her yeni oyunla birlikte ünlülerle Live Action tanıtım videosu çekme konsepti yeni Call of Duty ile devam ediyor. Fakat bu sefer ünlüler yerine sıradan insanlar kullanılmış. 

Geçtiğimiz sene Infinite Warfare için yayınlanan Live Action videoda Michael Phelps bulunmaktaydı. Bu seferki videodaki tek değişiklik ünlülerin kaldırılması olmamış, hitap edilen kitle de Amerika'ya ek olarak İngiltere ve Fransa'ya genişletilmiş. 

Ayrıca videoda kullanılan yeniden takımı toplayın, Call of Duty eskiye dönüyor konsepti serinin önceki oyunlarının başarısız olmasını kabul etmiş bir imaj çiziyor. Hani, bırakan oyuncuları geri çağırın, seriyi eskiye döndürüyoruz demiş oluyorlar resmi olarak. Neyse oyunun 3 Kasım çıkışını bekleyelim biz.

• İngiltere demişsiniz de amerika ve fransa versiyonları da var üç farklı video çekmişler yani siz muhtemelen birine bakıp diğerleri de böyle dediniz. Yani amerikan versiyonu da var bu videonun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flaş tv oyunculuğu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kdrcnrbyrm

İngiltere demişsiniz de amerika ve fransa versiyonları da var üç farklı video çekmişler yani siz muhtemelen birine bakıp diğerleri de böyle dediniz. Yani amerikan versiyonu da var bu videonun.

Çok doğru haberi güncelledim, teşekkürler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Başlığı görünce eski IW çalışanları geri dönüyor sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece İngiliz değil Amerikan ve Fransız versiyonları da var reklamın. Call of Duty'nin YouTube sayfasında bu videolar bulunabilir.
  • reklamlarda kulanilan tipler 30 yas oyuncu kitlesi 10-15

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konsepti göz önüne alırsak güzel reklam olmuş ama keşke reklamda gösterdikleri gibi olsa yaş kitlesi. Her COD'u online oynamış biri olarak voice chat konuşmalarını göz önüne alınca çoğunluğu 15-18 yaşlarında diyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.