Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coldwarda bir ufak bir ekibimiz var. Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir psn; AnArchyHuOz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sıfır hesapta cold war satın aldım. yüklerken Multiplayer Base Install kursak sadece olmuyor mu? illa 70gb indirecek miyim?

• chakal131 kullanıcısına yanıt
    Dostum oyunu satıyorsan alabilirim öm gönderdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Treyarch bu isi bilmiyor gerçekten...

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

• Niye böyle cılız yapmışlar bu kadar acaba.

• Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    John McClane duzeltilmis gibi duruyor. Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

• Son kurşunu buraya mı atsam acaba

• seni az biraz tanıyorsam yazdıktan 10 dk geçmeden almışsındır.

ben cp leri bir sonra ki cod a saklarım artık.

• Sevgili arkadaşlar merhaba, ayarlar kısmında Hdr calibration kilitli görünüyor, internette tvden hdr açın demişler ama zaten açık buna başka bir çözüm yok mudur? Niye kitli onu da anlamadım? Platform: Ps5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 28 Mayıs 2021; 20:54:52 >
  • Ya arkadaşlar online neden girmiyor bugün

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar normalde huyum degildir. 1 yildir duzenli hemen herhun kamerali yayin acıyorum. Ps4 de olduhumdan midir nedir izleyenim olmuyor. 2.80 kd var 16k kill var. Kendi kendime yayin açmaktan bunaldim. Cani sıkılan olursa yayinima gelip bi selam vermesi bile yeterli. Kanalin sohbeti takipçiler icin değil herkese açık . Kolay gelsin deyip gitseniz bile mutlu olurum . Özür dilerim normalde böyle bir istekde bulunmazdim. Çok
    Heves kirici ve üzücü durumdayim.Oynamak isteyen arkadaslar sa beni ekleyebilir. Bak1Bana- psn adım.

https://www.twitch.tv/bak1bana

• hagh kullanıcısına yanıt

Haydaaaaa , Jacked Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• Baki8824 kullanıcısına yanıt

Sende yanlış anlamazsan bende bir iki bir şey söyleyeyim. Burada yazan yok ufak bir ekibimiz var sizde gelin yok birlikte oynayalım bilmem ne yok ekleyin psn adresim bu bekleriz, adamı ekliyosun grup

falan davet ediyosun ya da mesaj atıyosun kaç kere, umurlarında bile değil. Hangi anına denk geliyorda yazıyolar buraya bilmiyorum biri değil ikisi değil üçü değil belki bazıları vardır ben denk gelmedim ama

madem istemiyosunuz söylemeyin arkadaş yazmayın buraya. Ben birlikte oynamaktanda keyif alan birisiyim ama daha öyle birine denk gelmedim.

• Beni etiketleyerek yazmışsınız. Bende kendi fikrimi belirteyim madem. Ben ekledigim herkesle 1 mac 3 mac 5 mac atarim. Zevk almazsam ( infolarimi dinlemeyen kendi basina gidip rushlayip ölen v.s ) oynamam bunu da dile getiririm. C.ici gördüğüm arkadaşlarıma da duo,trio,quad o an canim nasil isterse ona gore invite atarım. Benim tek arkadasim Psn dekiler değil crossplay de de arkadaşlarım var. Dedigim gibi kendimi ele alarak yazıyorum. Karşıniza gelen diğer kişilerin ne gibi kafayla size bu saygısızlığı yaptigina da aklım ermiyor doğrusu. Karşındakini yok gormektir. Basiniza gelen benimde başıma çok geliyor bu arada. 1 2 inv atarim ustune mesaj atarim bana inv yada mesajla dönüş olmazsa o kişiden 1 saat içinde siler geçerim. Kendime saygisizlik olarak algilarim. "Tim full yada suan musait degilim" yazmak Ps uzerinden bile olsa cok zahmetli değil. Bana bu vakti ayıramayacak kişiyle de işim olmaz.

Dipnot : Halihazirda kemik ekibi vardir herkesin. O kemik ekipteki uye boşluğunda burdan ekledikleri 2 3 kisiyi onlarla doldururlar bu da cok alinganlik yapilicak bir durum degil . Tek problem ustte yazdigim gibi gormezden gelme muhabbeti inanilmaz onur kırıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 11 Haziran 2021; 19:19:48 >

• Oyuna acemiyim yeni aldım.

Online da team deatmatch ve domiation olan modu seçiyorum ama sadece 2 tane farklı harita da oynuyorum koca 15 saattir nerde hata yapıyorum ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

Coldwarda bir ufak bir ekibimiz var. Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir psn; AnArchyHuOz

Hocam ekliyorum biz de 2 kişiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Hocam ekliyorum biz de 2 kişiyiz.

Alıntıları Göster

Tabiki hocam. Suan kisa bir tatildeyim. Donunce birlikte oynamaktan memnun olurum. Saygilar.

• Üçüncü Sezon ne zaman bitecek acaba bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.