Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçte olsa biraz imkan bulunca bende oyunu kardeslik konusundan alabildim.. valla baya heyecanlıyım oynamak için her ne kadar mw19 u çok sevsemde artık değişiklik şart deyip cold war a geçtim.. oyun yeni indi akşam deneyimleyecegim artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt

olur mu hiç hocam? Atkadaş oyunu ps4 den satın alacak. psn+ olmadığı için pc üzerinden oynayacak. olursa haber verin bizde yapalım Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

olur mu hiç hocam? Atkadaş oyunu ps4 den satın alacak. psn+ olmadığı için pc üzerinden oynayacak. olursa haber verin bizde yapalım  

Uykulu uykulu yanlış okumuşum hocam.. bir ton para ödemesi gerek haklısınız..

Ne kadar iyi niyetliyim keşke benim dediğim gibi olsaymış amaCall of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Uykulu uykulu yanlış okumuşum hocam.. bir ton para ödemesi gerek haklısınız..

Ne kadar iyi niyetliyim keşke benim dediğim gibi olsaymış ama 

Alıntıları Göster

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] Ah ne güzel olurdu Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Geçte olsa biraz imkan bulunca bende oyunu kardeslik konusundan alabildim.. valla baya heyecanlıyım oynamak için her ne kadar mw19 u çok sevsemde artık değişiklik şart deyip cold war a geçtim.. oyun yeni indi akşam deneyimleyecegim artık..

Öncelikler herkese iyi forumlar :) hocam bende sizin gibi değisiklik sart diyerek mw birakip cold wara sans verdim bi kac gun sonra kosa kosa mw ye döndüm insallah siz begenirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Öncelikler herkese iyi forumlar :) hocam bende sizin gibi değisiklik sart diyerek mw birakip cold wara sans verdim bi kac gun sonra kosa kosa mw ye döndüm insallah siz begenirsiniz

Alıntıları Göster

insallah hocam ama mw herzaman favorim olarak kalacak Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Mw benim icin baska boyut her aksam 2 saat oynuyorum genelde TDM

• Yılların zombie oyuncusuyum ama arkadaslarim almak istemedigi icin oyunu tek basima oynamak zorunda kaliyorum :D gerek multi gerek zombie oynamak isteyenler ekleyebilir. Eklediyseniz forumdan mesaj da atin lutfen forumdan oldugunuzu anlayim :)

Activision ID: Alpier#1396577

• Ps5 de fps çok düşüyor nerdeyse her map de

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Ps5 de fps çok düşüyor nerdeyse her map de

Çıktığı günden beri ps5’de sinir bozucu bir şekilde multi oynarken fps düşüyor ve o kadar update’e rağmen düzeltemediler. Black ops 3-4’ün makyajlı motorunu yeni nesil diye yutturuyorlar, Mw bundan daha iyi grafikli olmasına rağmen yağ gibiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Ps5 de fps çok düşüyor nerdeyse her map de

Genel problem. Rt yi kapayın bir de öyle deneyin. Birde fps düşmelerinde kumandadan options tuşuna basıp çıkın. Bu fps düşmesini geçiriyordu ben oynarken. Bug gibi ölüp dirildiğimde fps düşmeye başlıyordu bu dediğimi yaptığımda fps düzeliyordu.

• Oyunu ps5 icin aldim fakat bana mi oyle geliyor bilmiyorum grafik, oynanis, silah sesleri berbat butun silahlarin sesi ayni fps zaten yerlerde mw bundan 10 gomlek ustun bence

• Sledgehammer ile melee kill rekorumu kırdım 12 kill ile :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim2399

Oyunu ps5 icin aldim fakat bana mi oyle geliyor bilmiyorum grafik, oynanis, silah sesleri berbat butun silahlarin sesi ayni fps zaten yerlerde mw bundan 10 gomlek ustun bence

Vanguard hiç almaya değmez bile bence seneye mw yine götürür. Cold war oynuyorum mw’dan daha fazla nuketown için ama mw’a 7/24 shipment gelince direkt ona geçiyorum getirmiyorlarda shipment pek namussuzlar.

• Modern Warfare gerçekten grafik olarak daha mı iyi Cold War dan ?

Bu hafta ikisinden birini alıcam hangisini alıyım ?
  • Blackkk kullanıcısına yanıt
    Mw en iyisi ama cw daha yeni bir oyun ve yeni oyun cikana kadar yeni icerikler bu oyuna gelecek. Coldwar ömrünun yarisini doldurdu sayilir bu arada.

Yeni gelen CARV2 silahı çok guzel bir silah olmuş :) unlock etmesi de kolay olmus.

• John Rambo cold war ve warzone a geliyormuş :)

https://twitter.com/CallofDuty/status/1391800324109787138?s=20

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 11 Mayıs 2021; 10:21:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Alıntıları Göster

Bartınoğlu, arkadaşta koşa koşa kaçtı Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

@premiumbeyin geçenlerde oyunu satış ilanınlarında gördüm Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Bartınoğlu, arkadaşta koşa koşa kaçtı  

@premiumbeyin geçenlerde oyunu satış ilanınlarında gördüm  

Alıntıları Göster

Valla hocam belki ben ps4 pro da oynadığım içindir bilmiyorum ama hiç vuruş hissiyatı alamadım bu oyunda..

Mesela bir crash haritası yok.. sizin modifiye edip tavsiye ettiğiniz ram-7 yok.. mw 19 ilk gözagrim oldu Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] 1

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Modern Warfare gerçekten grafik olarak daha mı iyi Cold War dan ?

Bu hafta ikisinden birini alıcam hangisini alıyım ?

Alakasi yok hocam coldwar ozellikle ps5 te 120 fps de muthis hissettiriyor.

Mw iyidi ama ne kadar camper ne kadar toxic varsa hepsi bu oyunda. Coldwarda en azindan bir bayraktan bir bayraga kosabiliyorsun. Mw de her kosede bir beceriksiz pusmus. Oyunu zehir ediyorlar. Keyif almak istiyorsan coldwar. Ama bende pusarim diyorsan mw iyidir.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.