Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hallettim, teşekkürler.

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Tekrardan teşekkürler hepsi açıldı şuanda

• Call of Duty: Black Ops Cold War Multiplayer Modu 17-24 Aralık Tarihleri Arasında Oynaması Ücretsiz Oldu..

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 17 Aralık 2020; 23:3:47 >
  • Oyunu 2 hafta önce aldık yeni deneme şansımız oldu. Arkadaşımın bilgisayarında şöyle bir durumla karşı karşıyayız. Fps normal değerlerde gezerken mouse sağa sola çevirince fps droplar oluyor. Örnek vermek gerekirse fps 120 iken mouse hızlıca sağa/sola çevirince fps 40'a düşüyor. Bunu tüm grafik ayarlarında denedik. Ultra olduğunda da aynı durum, low olduğunda da aynı durum. Oyun oynanmaz bir hale geliyor kendisi için tabi ki.

Sistemi;

1660Ti

ddr4 16gb ram

i5 6600

• StarSCL kullanıcısına yanıt

hocam bunu almak için yeni bir hesap açmaya gerek var mı peki?

benim kayıutlı battlenet hesabım vardı öncki COD'u aldığım, şimdi tekrar VPN ile bağlanıp Rusyadan aynı hesaba alabilir miyim?

Edit: denedim alabildim, direk hesaba eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishman22 -- 18 Aralık 2020; 0:26:2 >
  • StarSCL kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler. Daha önce öyle yapmıştım yine öyle yapayım.
  • oyuna %50 indirim gelince başlamayı düşnüyorum.

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Rusya üzerinden alınan hesaplarda Warzone'ye giriş için Rus telefon hattı ister. Onu da bu https://www.mobilonay.net/ sitesinden kısa süreli alacağın numara ile halledersin. Yardımcı olmamı istersen yazabilirsin.

• Rusya üzerinden alırken 1800 küsürdü en son fakat EURO versiyonuna indirim gelmiş acaba suan ne kadar rusya üzerinden alınan rub ile fiyatı? Bilgisi olan var mı düzgün Rusya vpn de bulamadım PC de bakamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSCL

Rica ederim. Rusya üzerinden alınan hesaplarda Warzone'ye giriş için Rus telefon hattı ister. Onu da bu https://www.mobilonay.net/ sitesinden kısa süreli alacağın numara ile halledersin. Yardımcı olmamı istersen yazabilirsin.

Bu kural yeni mi geldi? Daha önce Modern Warfare 2'yi de Rus key almıştım, Warzone'a girebiliyordum.

• oyun haftasonu PC'de ücretsiz diye indirdim bir şey merak ediyorum. HD game texture çok fark yaratıyor mu görsel anlamda ayrıca görsel anlamda bir şey katıyorsa FPS'den ciddi düşüş yaratıyor mu? Deneyimleyen var mı ona göre indirmek istiyorum.

EDIT: bir maç 50-60 ping arası lobby buluyor bir maç 110-150 ping arası maç buluyor. modern warfare bu kadar rezil değildi eşleştirme konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 18 Aralık 2020; 22:11:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bu kural yeni mi geldi? Daha önce Modern Warfare 2'yi de Rus key almıştım, Warzone'a girebiliyordum.

Alıntıları Göster

Warzone mw ye gömülü olduğundan yada arada bağı olduğundan diyelim tel no istemiyordu. Mw içinden direkt oyunu kapatmadan warzone a gecebiliyordun. Ama Cold War öyle çalışmıyor. Warzone u ayrı bir oyun olarak görüyor. Cold War içinden girsende Cold War ı kapatıp warzone u açıyor. Dolayısıyla tel kayıtlı değilse tel no istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt

Arkadaşın dediği gibi, Cold War'da sistem farklı işlediği için mecbur telefon doğrulaması gerekiyor. Çok önemli değil 5-6 tl. falan tutuyor paylaştığım sitede.

• Ultimate almıştım, Battlepass ticket görünüyor, bunu ne zaman aktifleştirmek mantıklı?

• ya beyler gamepad ile oynayan adamlarla oynamak istemiyorum, bunun bi ayari falan yok mu ? auto aim çok büyük avantaj

• Hicks kullanıcısına yanıt
    1. Sezon yeni başladı, etkinleştirebilirsin.
  • Crossplay'i kapatırsan ps veya xbox'tan oyuncularla karşılaşmazsın.

• Herkese iyi akşamlar dilerim. Negative 345 Blazing Gator hatası hakkında fikri olan var mıdır? Epey bir yol denedim hiçbirisi çözüm olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Herkese iyi akşamlar dilerim. Negative 345 Blazing Gator hatası hakkında fikri olan var mıdır? Epey bir yol denedim hiçbirisi çözüm olmadı.

Büyük ihtimalle network problemi... Modeme nasıl bağlısınız? Arada repeater, router, splitter gibi cihazlar var mı? Test amaçlı telefonunuzdan intereti paylaştırıp ona bağlanıp dener misiniz?

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.