Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun bir aradan sonra warzone a gireyim dedim yeni harita için ama grafikler çamur gibi geldi cold war dan sonra.karakterler bile çok farklı gözüktü gözüme..cold war grafikleri hakikaten çok daha iyi bence

• Hicks kullanıcısına yanıt

Wifi üzerinden bağlanıyorum. VPN'le ya da mobilden bağlandığım zaman bir sıkıntı yaşamıyorum ama wifi üzerinden modemle bağlandığım zaman bu hatayı alıyorum. Modemle ilgili internette yazan herşeyi denedim, sadece kabloyla deneyemedim onu da deneyebilme imkanım yok.

• satılık Cold war hesabı. Modern Warfare multiplayer hesabı ile takas ederim. Fiyat: 200 TL.

• Oyunu en uygun nerden alabilirim Rusya battlenette 197 TL daha uygun var mı
  • RTX 3060 Ti ve 5600x sistemim ile oyunu donmalar yüzünden oynayamıyorum.

Kendi ayarlarımda 180-200 fps alıyorum ama gel gör ki oyun sürekli takılıyor, grafik bozulmaları oluyor nesneler yok oluyor vs. Sadece bu oyunda başıma geldi.

Var mıdır bunun bir çözümü ? Eski bir driver'a dönmeyi düşünüyorum, önerdiğiniz stabil bir driver varsa buyurun söyleyin lütfen.

• Hemen hemen tüm call of duty oyunlarını oynadım fakat multiplayer olarak hayatımda oynadığım en kötü call of duty oyunu cold war. Bir oyun ancak bu kadar kötü yapılabilirdi onu da başarmışlar. Mw ile hiç bir konuda kıyaslanamaz.
  • Son update'lerden sonra ayarları değiştirmediği halde GPU ısısı yükselen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Son update'lerden sonra ayarları değiştirmediği halde GPU ısısı yükselen var mı?

Çok değil 2 3 derece bende. Her guncellemede onlar oynuyor bu ara CPU ya yüklenmiyor 45 i geçmiyor benim. Ama her güncelleme Ufakta olsa etkiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Çok değil 2 3 derece bende. Her guncellemede onlar oynuyor bu ara CPU ya yüklenmiyor 45 i geçmiyor benim. Ama her güncelleme Ufakta olsa etkiliyor

Alıntıları Göster

4-5 derece farketti imzamdamki sistemle, GPU'da OC vardı, geri aldım 1 derece bile değişmedi ısı...

• son patchden sonra vram ve ram kullanimi tavan yapti benim Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• Bende Modern Warfare 2019 kötü grafiklerle 60-70 veriyordu ama Cold War 100 küsüre kadar çıkıyor üstelik grafik ayarlarım daha üst seviyede. Sebebi nedir acaba, ikisi de aynı oyun motorunu kullanmıyor mu? i5 6600K, GTX970 kullanıyorum.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Cold war, Black Ops 3'ün motorunu kullanıyor o yüzden grafiklerinin mw'a nazaran berbat olduğunu fark etmişsindir. Bu yüzden daha fazla fps alman normal.

• Bambusbonze kullanıcısına yanıt

Öyleymiş gerçekten. Sağolun bilgi için.

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
  • Cold War'ın meta silahı hangisi?

Hazır ücretsizken silahın levelini yükselteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sata90

Cold War'ın meta silahı hangisi?

Hazır ücretsizken silahın levelini yükselteyim.

MP5 bence. MP hem kıvrak hem de güçlü olmuş bu oyunda. AR alınca ele hantallığı hissettiriyor direkt.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Paylaştığın tablodan ben aynı oyun motoru kullanıldığını anlıyorum.

Orada söylenen aynı oyun motoru ile black ops 3 deki oyun motorunun güncellenmesi.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

MAC-10, FFAR, Diamatti gerisi çöp

• Oyunu VPN ile Rusya üzerinden satın alırsak Warzone'a girerken Rus telefon numarasından aktivasyon istiyor mu?

VPN ile alan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

• Arkadaşlar cold War’da silah düzenleyip kaydedemiyormuyuz ? Moder warfare deki gibi

• serhadrasa S kullanıcısına yanıt

Maalesef ben de bulamadım. Her seferinde yeniden yapılandırıyorumCall of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.