Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: colprensi

Geçmiş olsun. Bunlar dolandırıcı bende bu siteden bf5 satın almıştım aynı şekilde bendede oyun muhasebeleşmemişti yani kitaplığa ekliyor sonradan ödemek için ama ödeme yapmıyor en kısa zaman da site yetkilileriyle görüşün bunların amacı daha oyunun çıkmasına yaklaşık bir ay var o zamana kadar itiraz hakkınızda kalmaz arkadaşın dediği gibi iade etmek varken neden zararına satsınlar ki zaten şu anda en ucuz Rusya vpn ile alınıyor oda 300 TL civarı bende vpn ile alıcam cod mw oyununuda vpn ile almıştım.

oyun uçtu dediğiniz gibi onaylamamıştım gamesatisa yazdım gereken yapılacak dendi bekliyorm

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Rouge company daha iyi yedirmiş bu arada ben cod üzerinde bu modu pek begenemdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba bu oyunda konsola özel crossplay getirecekler mi yoksa pc'deki allahsız hilecilerle zorla oynatacaklar mı merak ediyorum çünkü konsolda klavye fare ile oynayan adamı durdursun ama bu herifleri durduramıyoruz izleyin şu videoyu cidden kim nasıl karşı koysun saçmalık konsol crossplay olmayışı

https://www.youtube.com/watch?v=erazz2rfnGQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revrains -- 20 Ekim 2020; 21:43:15 >
  • Revrains R kullanıcısına yanıt
    Yöntemi için bide link mi vermiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Haklısın da xim apex cronus max kullanıp bu cihazalara firmware atıp üzerinden yazılımsal hile açan konsolcular çok mu samimi sence kardeşim

• Asla samimi degiller ama o cihazlarda buradaki wallhack ve aimbot yok. Sadece ufak makrolar atanabiliyor, recoil onleyici, seri atis vb.. Sen de biliyorsundur mutlaka. Artik onlari siradan sayiyoruz, zorla bize laf etmemeyi ogrettiler :)

• NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt

O denli uğraşacak para harcayacak insan sayısı daha az ve ben kabul ediyorum çünkü bunlar kadar lanet değil usta videoya bak adam delirtir ben raziyim konsolda hile yapacak kadar zengin parası olan herife ölmeye hani dememi istediğin buysa ben okeyim ama bu hile bedava binlercesi var paralı hileler hele çok zor banlanıyor warzone oynamaktan bıktırdılar beni çokta sevdiğim bir oyundu cold war'ı satın almak istiyorum bu gün beta kapanmadan oynadığım her oyunda en az bi wall+aimbot kullanan herif denk geldi ben cidden baydım artık activison satıyor bu hileleri diye düşünmeye başladım başka seçenek yok çünkü konsol için özel crossplay yapmamalarin

• Adam bedava vermiyor sonuçta i indirecek kadar keriz olanların kredi kartı olsun özel hesapları olsun topunun bilgisini çakmak için adam iyi yatırımcı Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] 

• M16 ile oynayınca 50 kill falan alıp çıkıyorsun. Damage ne kadar yüksek (Ps4 - Joystick)

Maalesef neredeyse her maç sağ tarafta high latency yazısını görerek oyunu oynadım. İşaret çıkıyor sarı ve kırmızı tonlarda. Ping 100ms den aşağıya indiremiyorum. Maalesef Tr de oyuncu olmak zor. Ona rağmen zoru başarıyoruz Köşe başlarında adamla kapışmak gecikmeden çok zor bazen 10 kill almak bile mucize.

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 21 Ekim 2020; 1:34:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

haklısın zaten oyun şirketlerinin hesaplardan ve hile şirketlerinden daha fazla para kazanmak için iş birliği yaptıklarını anlayan 5-10 sene civarı oldu :( Şimdi hardware cheat başımıza bela. Rusların yüzünden oldıuğunu düşünüyorum artık

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt

120-140 ping benimde geçen 53-11 yaptım anlamadım ben bu iişi :D

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt

yok onu anladım da daha kötüsü var o cihaza firmware atıp bildiğin pcdeki gibi kare kare adamları görüyor ps opyuncuları artık :D iyice salak salak şeyler cıkardılar başımıza

https://www.ilikecheats.net/product/call-of-duty-black-ops-cold-war-cheats/

Aslında bir site daha vardı adını bulabilsem atıcam da denk gelmiştim ps için şimdi bulamıyorum . İsmini hatırlarsam atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 21 Ekim 2020; 3:41:23 >

bunu bende duydum fakat böyle bir şey için link var mı hocam ? xim in içine teknik olarak aimbot koymaları imkansız cünkü

hilenin hilecinin iyisi kötüsü azı cogu olmaz ha aimbot ha konsolda klavye Mouse zaten aim asist var k/m ile aimbot gibi oluyor bir nevi.

şu anda yaklaşık 1500usd e pcde de konsollarda da çalışabilen hardware cheat satılıyor online turnuvalarda sözde profların kullandığı yöntem bu ve yaygınlaşıyor.

online de top player olup offline da worst playerleri çokça görmeye başlayacağız artık turnuvalarda.

edit:

attığın videoya baktım pc için hocam bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 21 Ekim 2020; 3:50:21 >
  • |Spetsnaz| kullanıcısına yanıt
    Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU]
  • https://www.iwantcheats.net/call-of-duty-modern-warfare-hacks/

The great news is we have information on Modern Warfare Cheats for the PC, PS4, and Xbox One.

We will explain where you can download Call of Duty Warzone hacks and how to use them so that you won’t get banned.

Call of Duty Modern Warfare Warzone Hack for PS4

Just like the PS4 above WARZONE Aimbot on the Xbox One won’t work without the Xim Apex.

This device helps you snap to the enemy, kill the enemy faster, super jump, run faster, and so much more. Modern Warfare hackers use the PC, PS4, and Xbox One.

You Need a Gaming Keyboard and Mouse for the Xim Apex

You’ll need a gaming keyboard and mouse to work with the Xim Apex.

We recommend the Logitech G Pro Keyboard and the Razer DeathAdder Elite Gaming Mouse

The keyboard and mouse plug directly into the Xim Apex. Once you get everything set up, you can download programs on your cell phone and transfer them to the device!

Below is a great YouTube video telling you how to set up the Xim Apex for consoles. The Xim Apex works great with our PUBG Hacks. Our Call of Duty hack PC is the best program you can download to stay undetected.

As the 16th game in the first-person shooter CoD series, Call of Duty is curated by Infinity Ward as a re-imagination of Modern Warfare (MW). That’s why, instead of following the sequence of the third installment, Activision is releasing Call of Duty: Modern Warfare. IWantCheats gives you the best Modern Warfare cheats to help you win every battle.

şöyle bir şeye daha denk geldim

100% kolpa

en iyi ihtimalle xim configuration u satıyolar ki bu da aimbot, hızlı adam öldürme, süper zıplama/koşma felan sağlayamaz.

herhangi bir hilenin çalışabilmesi için netframework, java, phyton tarzı sistemlere dolayısı ile Windows a ihtiyaçı var.

dolayısıyla imkansız,

xim tarzı aletler sadece k/m i gamepad e simule ederler. bu tarz aletlerin içine aimbot, wh, trigger vs atman ve çalıştırman imkansız.

ayrıca hile dünyasının en dandik sitelerininden paylaşım yapıyorsun. bu tarz çok fazla public olan hilelerin detect ömrü 2-3 gün oluyor genelde.

hile isteyip banlanmamak isteyen private veya daha az public olanları almalı onlarda az public olanları aylık 150-200 Euro, private olanları 1000+ euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 21 Ekim 2020; 5:45:2 >
  • |Spetsnaz| kullanıcısına yanıt

Bir çoğunu biliyorum hocam bunları bende ilk defa duydum :) Meşhur bir site vardı bulursamk linklerim . Dediğin gibi 150-200 euro arası

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Acaba bu oyunda konsola özel crossplay getirecekler mi yoksa pc'deki allahsız hilecilerle zorla oynatacaklar mı merak ediyorum çünkü konsolda klavye fare ile oynayan adamı durdursun ama bu herifleri durduramıyoruz izleyin şu videoyu cidden kim nasıl karşı koysun saçmalık konsol crossplay olmayışı

https://www.youtube.com/watch?v=erazz2rfnGQ&feature=youtu.be

crossplay kapatma olacaktır. yapımcılar illa ki oyun içinde yeterli sayı da oyuncu bulunmuyor diye açmaya zorlasa da; konsol oyuncuları, pc oyuncularıyla oynamak istemiyor. bu bir gerçek. bunu görmemezlikten gelip zorlama yapamazlar.

Bazı arkadaşlar konuyu hile ile eşleştirmiş. konu sadece hile yapan oyuncu yoğunluğu ve hilelerin daha güçlü (wall hack vs) olması değil. pc platformu oynanış açısından konsollara göre daha fazla avantaj sunuyor. 240fps, daha iyi network alt yapısı, silahların daha az sekmesi diye uzar gider konu.

PS4 tarafında Warzone en iyi ekiplerinden [nuk3s]; pc platformuna geçmeye karar verdi. Aynı gerekçeyle. Swag yeni geçiyor. GDbooya filan önceden geçmişlerdi.

Özetle; pc oyuncusuyla, konsol oyuncusunu aynı mecrada oynatmak adil olmaz.

• Hileye gel adam god mode açmış :)

• dostlar bu oyunla ilgili ayrı bir warzone açıklanmadı değil mi? olacak mı sizce?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.