Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield de crossplay kapatılıyor mu xbox için.
    Sırf crossplay olayı yüzünden oyunu değiştircem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogun.0412

Battlefield de crossplay kapatılıyor mu xbox için.
    Sırf crossplay olayı yüzünden oyunu değiştircem

Battlefield cross-platform desteklemiyor zaten.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Adam 800 fps alsın ben 60 sorun değil yemin ediyorum gocunmam yada ağlamam sonuçta turnuva değil birsey değil oyun atacağız çıkacağız ama işin içine hile girdimi tadım kaçıyor crossplay kapatma var zaten ama ben misal xbox kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum oyuncu bulmada ama akrabam ps4 kullanıyor onunla birlikte apex oynuyoruz ama cod mw2019 multiplayer oynayamiyoruz biz pc kullanıyorduk eskiden ikimizde hileden bıkıp konsola geçtik o ps4 tercih etti ben xbox ama şimdi birlikte oynama şansımız yok cod'u pubg konsola özel crossplay sunuyor apex sunuyor benim anlamadığım her yıl çıkıp o yılın en çok satan ilk 5 oyunundan biri olan cod neden bunu sunamıyor o iki oyun bedava bu oyun 500 lira birde hani durum buyken bunun sunulması gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Adam 800 fps alsın ben 60 sorun değil yemin ediyorum gocunmam yada ağlamam sonuçta turnuva değil birsey değil oyun atacağız çıkacağız ama işin içine hile girdimi tadım kaçıyor crossplay kapatma var zaten ama ben misal xbox kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum oyuncu bulmada ama akrabam ps4 kullanıyor onunla birlikte apex oynuyoruz ama cod mw2019 multiplayer oynayamiyoruz biz pc kullanıyorduk eskiden ikimizde hileden bıkıp konsola geçtik o ps4 tercih etti ben xbox ama şimdi birlikte oynama şansımız yok cod'u pubg konsola özel crossplay sunuyor apex sunuyor benim anlamadığım her yıl çıkıp o yılın en çok satan ilk 5 oyunundan biri olan cod neden bunu sunamıyor o iki oyun bedava bu oyun 500 lira birde hani durum buyken bunun sunulması gerekli

Buna cevap yazarım ama pc de oynayan arkadaşları gücendirmeyiz umarım. pc platformunda; multi serverları oyun çıktıktan bir süre sonra boşalır ve bu nedenle oyuncu bulmak zorlaşır. oyunu satmak ve oyun içi satışları da düşünerek, pc oyuncularını kaçırmamak adına pc ile xbox grubunu wzone da zorla evlendirdiler. iki tarafta ki eksik oyuncu sayısını matematiksel olarak denkleştirmek en mantıklısıydı ama xbox kullanıcılarını bu durum hiç mutlu etmedi.

fps farkını çok küçümsemeyin hocam. karşınızda ki oyuncu 120 fps ile oynuyor diyelim (ki minimum 120 olur) konsolda bu değer 60 fps. Size karşı yarı yarıya ping değeri alır. bunun üstüne tr internet alt yapısı da devreye girince, oyundan soğursunuz valla. O ping farkıyla adamı görmeden ölürsünüz. o da size hile yapıyormuş etkisi yaratır.

Xbox'ta cidden eskik oyuncu yok ama bunu bilmiyordum şimdi ps4 oyuncuları hem duo squad falan hepsini crossplay kapalı girip oynama hakkına sahip demek ulan activision ne köpek ne şerefsizsin

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Biz cold wari yeni nesil xbox da, 6x6 domination oynariz. Oyuncu sayısı sikinti olmaz. Gelirsen seni de bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 21 Ekim 2020; 16:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colprensi

Geçmiş olsun. Bunlar dolandırıcı bende bu siteden bf5 satın almıştım aynı şekilde bendede oyun muhasebeleşmemişti yani kitaplığa ekliyor sonradan ödemek için ama ödeme yapmıyor en kısa zaman da site yetkilileriyle görüşün bunların amacı daha oyunun çıkmasına yaklaşık bir ay var o zamana kadar itiraz hakkınızda kalmaz arkadaşın dediği gibi iade etmek varken neden zararına satsınlar ki zaten şu anda en ucuz Rusya vpn ile alınıyor oda 300 TL civarı bende vpn ile alıcam cod mw oyununuda vpn ile almıştım.

parayı iade ettiler cok şükür :)

Davete icabet etmek gerekir oyunun çıkış gününde alamayacağım ama yakın zamanda katılacağım

• Bf5 den ders alırsa Ea, Cod un yeni Mw çıkada kadar nal toplar bu oyunla. Black ops şahsi fikirlerim berbat bir oyun. Ps3 vari herşey. Single oynanır mecbur multi ise mw ile devam ederim. İki mermide ölüyorsun time to kill yok denecek kadar az pingler almış başını gidiyor. Fiber 100 mgbt kullanıyorum ama serverlere uzak olduğumuzdan hiçbişe işe yaramıyor. Yeni bf nin iyi gelmesi tek umudum yeter ki bf5 den ders alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 21 Ekim 2020; 17:29:4 >
  • Dayanamadım, Cold War Ultimate sürüme çevirdim

• NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    helal kardeşim sen daha büyük oyuncuymuşsun. Hem pingin daha yüksek hem daha fazla kill almışsın. Biri takdir etmeliydi ben ettim. 🤪

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • black ops2 den beri iyi cod oyunu çıkmamıştı cold war iyi oldu

• Yok be canım kardeşim o açıdan yazmadım yanlış anlaşılmasın sakın. Mesela çok saçma bu serverlar 60-70 gösteriyor sözde ping ama adam vuramıyorsun ve direk ölüyorsun. bazen de çok saçma şekilde 120-140 pingde iyi skorlar cıkıyor çözemedim ben bu işi :D Yoksa Quake oyuncusuyum elimin ayarları şaşıyor coda girince bazen :D

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Biz cold wari yeni nesil xbox da, 6x6 domination oynariz. Oyuncu sayısı sikinti olmaz. Gelirsen seni de bekleriz

Şu konsolda xim gibi klavye & mouse kullananları halletseler çok güzel olacak.

• LinkX kullanıcısına yanıt

Dostum gecen sene cok buyuk konustum. Dedim ki hangi konsol ureticisi hileye yonelik cozum getirirse dusunmem o konsolu alirim.

simdi Konsollar cikiyor. Yakindan takip ediyorum. Zerre ilgilenmemisler. Bir cumle dahi bahsetmiyorlar.

Xim i detect etmek bu kadar mi zordu. Ya izin vermeyeceklerdi yada baska platform olarak algilatacaklardi.

Onune gecilmezse 2 seneye kalmaz. Fps oyunlarinin tadi kalmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Dostum gecen sene cok buyuk konustum. Dedim ki hangi konsol ureticisi hileye yonelik cozum getirirse dusunmem o konsolu alirim.

simdi Konsollar cikiyor. Yakindan takip ediyorum. Zerre ilgilenmemisler. Bir cumle dahi bahsetmiyorlar.

Xim i detect etmek bu kadar mi zordu. Ya izin vermeyeceklerdi yada baska platform olarak algilatacaklardi.

Onune gecilmezse 2 seneye kalmaz. Fps oyunlarinin tadi kalmaz bence.

Hocam oyun üreticileri topu konsol üreticilerine atıyor, onlar diğerlerine atıyor. Bunu tespit etmek bu kadar mı zor anlamıyorum. Tüm oyun zevkinin içine ediyor.

• Kimin ne olduğu killcamden anlaşılıyor eger fps ye biraz hakimseniz. Edilen şikayetler izlenip ban dalgası olsa bir nebze hafifler hile olayı ama ne kadar etkili bu raporlama muamma.

• Şuan konsol kanadında benim için karşı tarafın yaptığı tek hile pinginin düşük olması. O da onun değil benim sorunum. Maalesef 100-120 ms pingleri düşüremiyoruz. 20 pingle falan oynasak neler yaparız acaba çok merak ediyorum :(

• hepsi birbirini tetikliyor hocam. pingi yüksek olan diyor ki benim bunlarla baş edebilmem için cihaz almam lazım. kendince hile değil, böylece adeleti sağlamış oluyor. bir başkası "ya karşımdakiler hep hile yapıyor, dengeyi sağlamak için bende yapayım" diyor. başka biri "ya cod da karşıma hep ekip çıkıyor. ben solo savaşçı nereye kadar." o da basıyor cronus max siparişine. hile yapanlar kendine haklı sebep buluyor illa.

bizde burada yok 1 ms monitör al, yok cat6 kabloyla bağlan, yok internet sağlayıcını değiştir, yok port aç, yok sabit ip al, modem al, ds4 e tuş ata kıçımızı yırtalım. Biz bilmiyoruz sanki 80€ verip almayı.

@rockerroll hile yaptığıma inandığım her oyuncuyu report ediyorum. ama işe yarıyor mudur? hiç sanmam

@LinkX hile detect konusunda activision en sert firmalardandı. mw zamanında onlarda gevşedi, takibi bıraktı. inşallah cold war da eski disiplinine geri dönerler. wzone da görüyoruz. timsah gibi yürüyenler, gazda ölmeyenler, solo maça 4 kişi girenler. bann yeseler ne olacak. oyun beleş. yeni hesap aç, atla oyunun içine

Battlefield 4 Pc'de bir sunucunun sahibi sürekli hile yapıyor, 120 kill ile oynuyor. Kendisini öldüreni sunucudan atıyor.

Team Fortress 2'de ise hile yapan botlar sürekli resmi sunuculara giriyor. Sunucudaki bir oyuncunun kullanıcı adını aldığı için genelde hile yapmayan oyuncu oylamayla atılıyor.

Pc tarafında hile olayı farklı boyutlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 23 Ekim 2020; 20:43:54 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.