Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 (2018) [PC ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
12
Favori
37.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karakter sıfırlama derken istatistik sıfırlama mı ?
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Valla benim için bıçak çok kolay oldu fakat dediğin seri pompalı illallah ettirtti. Pompalıyla hs ne demek ya gerçi HD modunda denememiştim onu ama hakikaten zordu.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Fresh start butonundan bahsediyordum da çözümünü buldum level 50 ye gelmek lazımmış açılması için.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Evet bende onu diyecektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    dostum dark metter nasıl açıyoruz bütün sılahları gold mu yapacagız yoksa atıyorum assault sınıfınınmı açıklarsan sevirim
  • manıac M kullanıcısına yanıt
    bir sınıfı gold yaparsan o snıfta diamond açılıyor, bütün silahları diamond yapınca dark matter.
    Tavsiyem hardcore modda açman. Hardcore da adamlara çoğu zaman tek atıyorsun. Kafadan vuruşlarda çok daha kolay.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum son birşey smg sınıfını dıamond yapmaya çalışıyorum dlc silah var Onu da yapmalımıyım gold daemond 3xb silah

Eyvallah deniycem bugün

dark matter / smg diamond için gerek yok, ama o silah üzerinde diamond camo kullanman için gold yapman gerekiyor sanırım. arkadaşın dediği gibi hardcore en uygunu camo için, şuan hardcore mercenary playlist olması lazım featured bölümünde ona partiyle girilmiyor solo giriliyor sadece rahat kasarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Ocak 2019; 12:1:2 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dogru anladım inşallah smg şerde dıamond açmak için dlc silaha gerek yok ama kullanmak istersem gold camo gerekli eyvallah hocam

• swat rft ne zaman açılıyor leveli yazmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

swat rft ne zaman açılıyor leveli yazmıyor?
    operasyon zero da tier 100 yapınca açılıyor
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Tier 100 yapincada acilmiyor mu

• Black Ops'un ana konusu bu konu mu ? BF V 200 küsür sayfa burası 37 ? Bugün black ops aldım indiriyorum şuan ama Türkiye'de mi ilgi yok ? Twitchde tam tersi BF V 2,500 , COD BO 4 13,000 lerde ? Gerçi ben BF V'i sevdim haftasonu alıp oynadım ilgimi çekti ama cod daha hızlı ve arcade yapıda olduğu için hoşuma gidiyor. İniyor şuan umarım sarar oda :)
  • Buda benden olsun asus aura test videosu

• Ücretsiz olarak yıllarca oynadığım MMOFps lerde bile bu server sorunlarını yaşamadım. Nat Type'ım Open ama genede şu sıkıntıları defalarca yaşıyorum :( Önerisi olan var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=x34ohakG5g4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 28 Ocak 2019; 22:8:19 >
  • oyun çıktığından beri sürekli boş lobilere atıp duruyordu dün nasıl olduysa kendiliğinden düzelmiş ama şimdi de oynayan kalmamış bu saatte 70-80 kişi anca toplanıyor dün direk 100 lük lobilere giriyordum ama onda da sürekli aynı kişiler geliyordu
  • Ya oyun oldukça güzel zevk alarak oynuyorum da . Server bulmak işkence. Oyuncu yok. Battleroyale ve mpde nuketown hariç hiçbiryerde oyuncu yok oynanmıyor oyun be
  • Varmı zombi oynayan beraber toplanıp oynasak. zombide server bulmak işkence
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.