Şimdi Ara

Call of Duty: Afganistan'da ABD askeri olmak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 12henry14

çok ucuz söylemler bunlar
    adamlar Amerikan firması neymiş Amerika propagandası yapıyormuş
    yapma ya, halbuki biz kulelere kafadan dalacağımızı bekliyorduk

anca eleştirelim
    eleştirene kadar yapsana bunları
    oyunu geçtim adam akıllı tarihimizi anlatan sinema filmi yok

quote:

Orijinalden alıntı: FReeStyLeMaSTeR

Madem öyle konuşacağımıza ve oturduğumuz yerden eleştiri yapacağımıza bizde bunun gibi projeler ortaya çıkarıp kendimizi tanıtalım.
    Ama nerde, anca dediğim gibi olduğumuz yerde eleştiri yaparız onuda kimse duymaz anlamaz. Kendi kendimize böyle takılırız işte.

Bir aralar "Six Days in Fallujah" diye bir oyun vardı.Modern Warfare 1'in çıktığı dönemde yapılmaya başlanan.Bir kaç Amerikan askerinin Felluce'de ki 6 gününü anlatan bir oyundu.Ama oyun gibi değil "gerçek"te ki gibi anlatacaktı.O Irak halkı nasıl katlediliyor hepsini gözler önüne semeyi planlayan bir oyundu.Oyunun dağıtımını üstlenen Konami,Amerika ve İngiltere'den gelen baskılara dayanamayıp oyunun dağıtımını üstlenmekten vazgeçti.Sonradan oyun çıktı ama hem çok ses getirmedi hem de kırpılmak zorunda kalındı.Eğer büyük firmalar bile kafa tutamazsa sen ne yapacaksın tek başına?öyle yap demesi kolayda olmuyor işte malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: rzorone

asmaya kesmeye neden takiliyorsunuz onemli olan ordu reklami degilmi.Yapiliyor iste Turk firmasi oyun yapsa TSK yi ovucektir bu dogru olabilir ama insanlarin gozune soka soka islemisler.Ilk bolumlerde yeni askere dunyanin en iyi ordusuna hosgeldin tarzinda birseyler diyordu,skrm amerikasini dedim attim oyunu bir kenera.HA online derseniz cok iyi .Ayrica BBR forumun onde oturan cocugu gibisin.Guzel sacmalamissin geri kalmislik bu mu oluyor sana her verileni oldugu gibi kabul etme? 2 kelime laf edemicekmiyiz aldigimiz oyunla ilgili.Eyvallah adamlar manyak super oyunmu yapmis demek zorundayiz.Bunlari demediysek gelismemis oluyoruz ha? daha komigi tvlerde gordunuz amerikayi gelip burda anlatmayin!

yok forumun önde oturan çocuğu değil sadece aklı yerinde mantıklı bi insan, a benim *** forumdaşım abd nin yaptığı bi oyunda abd askerini oynarken sana oyun icabı orduya alındığında " burası dünyanın .koyan aslında en luzumsuz ordudur ama hoş geldin hocam napalım bizde böleyiz" mi diycek? ya birazcık akıllı olun birazcık mantıklı saçma sapan eleştiri amaçlı şeyler yapmayın sağ sol muhabetine girmiycem şmdi ama ülkemizde herşeye itiraz etmek sol olarak algılanıyo haliyle bu oyunu oynamadan huaaa sibil öldürdüler oha lan abd askeri olm afganistana gidiosun hemen bunun üstünden saldırı yapalım demişler haliyle sizin gbi-kesinlikle katılıyorum bbr ye - "geri kalmış"larda buna cupadanak atlıyo. evet arkadaşım ya oynama yada kapa çeneni oyna, sen bütün oyunları oynarken gelip bi oyuna abd li olmak kötü :( yaparsan vah senin haline. daha öncede dediğim gibi iki yüzlülüğün luzumu yok saçmalamayın artık!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: rzorone

oyunu bitirdim amerikali askerlerin vurulmasi vs biliyorum tampon gorevi ustlenmis bolumler.Pek fazla oyun oynayan biri degilim single modda. belki beklentim cok fazlaydi o yuzden olabilir bu tepkim ama bana ucuz amerikan filmleri gibi geldi oynanabilirlik ne kadar guzel ve online i nekdar guzel olsada.

sen ne dediğinin farkındamısın ? bi saçmalıyosun siz böylesiniz şöylesiniz ben oyunu attım hemen kenara ilk diologda diosun sonaki mesajında abi bende bitirdim ya gelmeyin üstüme :( diyosun. komikkkkk :D

• quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

bu oyunda propaganda yok demek,
    madeenin doğasına aykırıdır arkadaşlar yapmayın lütfen,
    oyunu cod serilerini daha doğrusu defalarca single modda bitirdim,
    ama mw takıntısıyla birlikte oyun tam anlamıyla pentagon karargahından çıkmış gibi,
    önce oratadoğu şimdi afganistan,
    peki yarın ??? belkide bizim ülkemizi konu alacaklar,
    bu adamlar hiç bir şeyi boş yere pilanlamazlar,
    emperyalizm kitleleri pisikolojik olarak etkisiz kılabilmek için,
    bırakın oyunu peluş oyuncakların bile rengine karar veriyorlardır,
    kolay değil nede olsa kaç milyar insanı kendi boyundurlukları altında tutmaya çalıyorlar,

bunun nedeni ortadoğu ve afganistanı abd nin yakıp yıkması olabilirmi? hani gerçekçilik olsun diye? tabiki kimse poliyanacılık oynamasın aleni propoganda var oyunda kimse ona bişey diyemez ama bu yapılan iki yüzlülükten başka bşi değildir her türlü oyunu oyna sonra gelip ooo bu oyun çok kötü öö piss yap :D ki bu sırada cd makinana takılı olsun :) asasian creed de türk kesiyoduk ama herkez 2. oyununu deli gbi bekliyo neden ? çünkü bu konuyu açıcak ortaya atıcak bi "cengaver" bu sıralar yok :) bunu atan çıkmış zıplayan çıkmış oh :) ama rlc kesinlikle katılıyorum sana adamlar herşeyi düşünüyo herşeyi ediyo yazdıklarının baştan sonası doğru ama sonuçta bi metal fırtına kitabı serisinde türkiye candır canandır dünyayı yer yutar deniyosa veya o tarz bi kitapta veya bi oyunda veya bi filmde haliyle adamlarda bunu yapıcak bundan doğal noramal bişey yokki ? dahası kimse kimseyi zorlamıyo bu oyunu oynuycan diye

• Ya amma paranoyakasınız ya, vurduklarınızın pixeller olduğunu ne çabuk da unutup gerçek savaştan çıkmış gibi dalıyosunuz hemen buraya...

Olayın zevk yönünü almak yerine gidip en saçma sapan, bir oyundan çıkarılabilecek en mantıksızca şeyleri bulup geliyorsunuz yani, diyelim ki doğru Amerika propaganda aracı oyun, sivilleri katlediyosun da noldu yani oynamadınız mı oynadınız e? Oyunuz azınız açık oynarken iyi sonra aa ama bu Amerika propagandası yapıyo ama burda sivilleri vuruyoruz falan. Bırakın bu yalandan milliyetçi, barışçıl tavırları oynadığınızın oyun olduğunu unutmayın ve sadece eğlenmenize bakın...
  • @madozan @pir

valla forumda e nihayetinde "oyun" oynadığının bilincinde olan nadir insanlardansınız.

keşke herkes yaygara yapmadan oyundur beğenmedim oynamıyorum diyebilse...
  • bitek bnimmi umrumda olmadı o sahne ya???

bildiğin adam öldürdük işte hiçbişey hissetmedim loller
  • ya o havaalanı bölümü süper bi bölümdü bence. daha önce hiçbir bölüm beni okadar etkilememişti açıkçası
    yinede için el vermedi az sivil öldürdüm
  • madozan bilgin tarzin ve altyapin ile hepimizi ezip gectin bravo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rooftop -- 24 Kasım 2009; 10:39:27 >
  • benim kimseyi ezme niyetim yok sadece saçma sapan insanlar saçma sapan yorumlar yapmasın artık :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.