Şimdi Ara

call of duty 7 sistem gereksinimleri açıklandı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
75.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo

Yeni sistemi onun için topladım gelsin bakalım.

işte bende bunu diyorum

acaba sistemime takviye istermi?
  • pentium 4 , 512 mb ram , geforce fx5500 pc var ama allahtan ps3 almışım raaahhat rahat oynıyacam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhaarruunn2

Her ne kadar kesin rakamlar açıklanmış olmasa da, çıkışı ertesinde MW2′ye ait olan satış rekorunu kırabileceğine işaret eden oranda önsipariş alındığı söylenen COD serisinin yeni oyunu Black Ops’u oynayabilmek için en düşük nasıl bir sisteme sahip olmamız gerektiği belli oldu.

Hemen aktaralım:

İşletim sistemi: Windows XP, Vista ve 7
    İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600/AMD Phenom X3 8750
    Bellek: 2GB
    Sabit Disk: 12GB
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro (DX9/SM3.0 destekli, 256MB ve üzeri bellek)
    Ses: DX 9.0c uyumlu

Bu arada oyunun PC versiyonu DRM için Steamworks’u kullanacak. Sunucu ayağında GameServers.com ile ayrıcalıklı iş ortaklığında bulunacak olan firmanın oyuna biçtiği değer ise Modern Warfare 2′de olduğu gibi 60 Dolar. PC, PS3 ve Xbox 360 için yayımlanacak olan Black Ops’un çıkış tarihi 9 Kasım.

yaşadık full ayar oynarım inşalllah

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

allahım hala dx 9 ya.bi gecemediler 11 e.

DOSTUM GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEGI OLMAZ BIDE URETICI YONUNDEN DUSUN DUNYADA KAC KISININ KARTLARI 11 DESTEKLIYO KAC KISININ KARTI SON CIKAN II KARTLARDAN EGER BUNLAR DUSUNULMEZSE MILYARLARCA KISININ PCSI KALDIRMAZ BOYLELIKLE OYUN SATISINDA AKSAMALAR OLUR VE OYUN GOZDEN DUSER SEN 3 SUNU 4 SUNU OYNAMADIGIN OYUNUN 5 CISINDEN ZEVK ALIRMISIN BENCE DX9 YERINDE KARAR SISTEM IDEAL BENCE BIRCOK KULLANICIYA ULASIR BU SISTEM YINE SATISLAR TAVAN YAPICAK GIBI HADE HAYIRLISI
  • dx 9 dx 11 çok takma bunları oyunun keyfini almaya bak
  • core i7 960 6 gb ram 5870x2 ile oynayabılırmkı bu oyunu
  • 1920*1080'de oynuyorum ben. Sistemi yeni aldığım için =) Amd phenom x7, 4 gb ram, hd 5850...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beylerbeyi01

1920*1080'de oynuyorum ben. Sistemi yeni aldığım için =) Amd phenom x7, 4 gb ram, hd 5850...

bende de 5850 var ddr5 2gb
  • İşlemciye fazla takmayın,bu tür oyunlarda e serisi hehangi bir işlemci bile fazlasıyla yeter
  • e2180 (2700 de) ve 8800gt 4gb ram ile orta ayarlarda oynanır mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

İşlemciye fazla takmayın,bu tür oyunlarda e serisi hehangi bir işlemci bile fazlasıyla yeter

ekran kartını çalıştırcak işlemci olması lazım ama
  • İşlemcim t6600 kaldırır mı ya? can you run it e baktım kaldırmaz yazıyor hayallerim yıkıldı . Diğer bütün özellikler sağlıyoor bir o sağlamıyor çıldırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

İşlemcim t6600 kaldırır mı ya? can you run it e baktım kaldırmaz yazıyor hayallerim yıkıldı . Diğer bütün özellikler sağlıyoor bir o sağlamıyor çıldırcam

kaldırır ekran kartına bak sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bka90

quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

İşlemcim t6600 kaldırır mı ya? can you run it e baktım kaldırmaz yazıyor hayallerim yıkıldı . Diğer bütün özellikler sağlıyoor bir o sağlamıyor çıldırcam

kaldırır ekran kartına bak sen

Ekran kartı Geforce gt 240m 1 gb can you run it'de ekran kartından sorun yaşamıyordum
  • tama ozaman kaldırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

8'i de oynarız da gerisini bilemem

bu serinin son oyunu olacak deniyordu ?

son oyunmu 50ye kadar gider. tabi başka isimlerle. kim bir oyundan 500milyon dolar kazandı bugüne kadar

• dx9 derken en düşük dx9 yoksa oyun dx10 pyunu değilmidir .
  • Arkadaslar cod serisi oyunlar hicbir zaman cok yuksek sistem gereksinimi istemedi
    sistemi dusuk olan arkadaslarda oyundaki fazla detaylardan vazgecerek rahatlikla oynar
    buraya dusuk sistemde oynanmaz bu oyun, yok gidin baska oyun oynayin gibi bos yorumlar yazmayin lutfen
    herkesin durumu farkli biraz aklinizi calistirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOOTERTURK
    dx9 derken en düşük dx9 yoksa oyun dx10 pyunu değilmidir .

Benim bildigim oyun dx9 destekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoUnTeRMaNiaC* -- 6 Kasım 2010; 15:10:05 >
  • Full grafik oynamanın zevkine varıcam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.