Şimdi Ara

call of duty 7 sistem gereksinimleri açıklandı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
75.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Benim işlemcim T6600 , o E6600'den daha iyidir sanırım değil mi? Pek anlamam da işlemci filan

Çok az bir farkla E6600 daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Benim işlemcim T6600 , o E6600'den daha iyidir sanırım değil mi? Pek anlamam da işlemci filan

t6600 laptop işlemcisi e6600 masaüstü e6600 daha ii bide sistemim yetio full oynarım artık
  • benim sisteme yorum yapacak olan yokmu :d bu oyun için işlemci değiştim kaldırır kanısındayım.her ne kadar can you run it e takılmasamda :D dual core e5500 ( 2.80) 2gb ram ati hd2400 pro 256mb ddr2...???? ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

benim sisteme yorum yapacak olan yokmu :d bu oyun için işlemci değiştim kaldırır kanısındayım.her ne kadar can you run it e takılmasamda :D dual core e5500 ( 2.80) 2gb ram ati hd2400 pro 256mb ddr2...???? ne dersiniz

işlemci iide ekran kartı düşük lowda oynarsın
  • oda yeter bikaç ayarı medium yaparım silah parlamasını felan yeterli :D
  • 8'i de oynarız da gerisini bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

8'i de oynarız da gerisini bilemem

bu serinin son oyunu olacak deniyordu ?
  • biri söylemeden ben söyliym

' call of duty 7 nasıl olur bilmem ama 8 kesinlikle taş ve sopalarla olacak '
  • Hobaa. Süper bu özellikler...
  • Valla böyle bir oyunu alıp minimum ayarda oynamaktan zevk alan varmı aranızda bilmiyorum ama maksimum ayarlar için sağlam bir sistem gerekiyormuş bunuda görüyoruz e sağlam bir sistemi olmayanda almasın bence hem para ver hem en düşük ayarlarda oyna kare kare mario oyna daha iyi ?
  • Tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black&White

Valla böyle bir oyunu alıp minimum ayarda oynamaktan zevk alan varmı aranızda bilmiyorum ama maksimum ayarlar için sağlam bir sistem gerekiyormuş bunuda görüyoruz e sağlam bir sistemi olmayanda almasın bence hem para ver hem en düşük ayarlarda oyna kare kare mario oyna daha iyi ?

o kadarda değil 1024 de kare krede olmuyor,abartmayın.mw2 yide öyle oynadım yansımaları felan açtım fulle çekemesemde bikaç özelliği açmam yetti oyuna renk katmaya,bağzı ayarları mediuma çekerim silah parlaması felan.gayet iyi olur.herkez full sistemde oynicak kadar zengin değil mediumda oynamanında hiçbir kötü yanı yok.hertürlü keyif verir oyniyabildikten sonra diye düşünüyorum.üstelik kutulu almayı düşünmüyorum rus keyi ideal.

• farkında mısınız bilmiyorum ama call of duty 6 minimum ekran kartı için ati X1600 istiyordu.call of duty 7 ise minimum olarak ati X1950Pro istiyor.
    bende ise ati hd 3400 var.call of duty 6 yı 1024X768 low ile oynuyordum.o zaman bu oyunu bu ekran kartı ile 800X600 low ile oynarım.
    keşke birde önerilen sistem gereksinimi açıklansaydı.o zaman kafalardaki soro işaretleri dağılırdı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 29 Ekim 2010; 10:04:44 >
  • Gtx260 fazlasıyla yetiyor.
  • Full ayar oynarız.
  • Yeni sistemi onun için topladım gelsin bakalım.
  • bende ati hd2400 pro var iş görmezmi ?
  • gtx serisi alayına qider :D bende işlemciden kaldım cok düşük ama allaha sükür qine tam 30 fpsde oynuyorum SC2 de kalabalık ordularda 2 fps oldu yattım yere hem qüldüm hem ağladım :D ekran kartı sonic 9600 gt yeter bu ekran kartı
  • ESSAH MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

12gb boş alan istediğine göre, sp senaryo olarak bu sefer uzun olucak galiba.

MW 2 de 11 gb idi.Aha uzun dedik cod 4 den kısa çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.