Şimdi Ara

call of duty 7 sistem gereksinimleri açıklandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
75.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her ne kadar kesin rakamlar açıklanmış olmasa da, çıkışı ertesinde MW2′ye ait olan satış rekorunu kırabileceğine işaret eden oranda önsipariş alındığı söylenen COD serisinin yeni oyunu Black Ops’u oynayabilmek için en düşük nasıl bir sisteme sahip olmamız gerektiği belli oldu.

Hemen aktaralım:

İşletim sistemi: Windows XP, Vista ve 7
    İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600/AMD Phenom X3 8750
    Bellek: 2GB
    Sabit Disk: 12GB
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro (DX9/SM3.0 destekli, 256MB ve üzeri bellek)
    Ses: DX 9.0c uyumlu

Bu arada oyunun PC versiyonu DRM için Steamworks’u kullanacak. Sunucu ayağında GameServers.com ile ayrıcalıklı iş ortaklığında bulunacak olan firmanın oyuna biçtiği değer ise Modern Warfare 2′de olduğu gibi 60 Dolar. PC, PS3 ve Xbox 360 için yayımlanacak olan Black Ops’un çıkış tarihi 9 Kasım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 19 Aralık 2010; 15:02:31 >

• işlemciden kaldım
  • üüüf bune ya nasıl bi sistem gereksinimidir bu..minimum mu bunlar ? bende p4 2.66 işlemci 2gb ram Ati 2600 pro var.yani min.ayarlarda bile oynatmazmı.mw 2 yi full grafikte oynatmıştı ne güzel :S

başka biyerdede sistem gereksinimler böyle açıklanmış :

Call Of Duty'nin yeni sürümü Black Ops'un sistem gereksinimleri sonunda netlik kazandı işte detaylar...

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Windows Vista ve Windows 7
    İşlemci: Intel Pentium 4 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi
    Bellek: 1 GB RAM
    Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi
    DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c
    Sabit Disk: 12 GB boş alan
    Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
    Internet: Geniş bant bağlantısı Multiplayer Bağlantı için gerekli Internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 21 Ekim 2010; 15:59:14 >
  • Bad Company 2'ye göre çok düşük gereksinim öpün başınıza koyun.
  • hd 3850 ile grafik olarak hangi ayarda oynanır?sistemim imzamdaki gibi.
  • 12gb boş alan istediğine göre, sp senaryo olarak bu sefer uzun olucak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

üüüf bune ya nasıl bi sistem gereksinimidir bu..minimum mu bunlar ? bende p4 2.66 işlemci 2gb ram Ati 2600 pro var.yani min.ayarlarda bile oynatmazmı.mw 2 yi full grafikte oynatmıştı ne güzel :S

başka biyerdede sistem gereksinimler böyle açıklanmış :

Call Of Duty'nin yeni sürümü Black Ops'un sistem gereksinimleri sonunda netlik kazandı işte detaylar...

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Windows Vista ve Windows 7
    İşlemci: Intel Pentium 4 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi
    Bellek: 1 GB RAM
    Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi
    DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c
    Sabit Disk: 12 GB boş alan
    Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
    Internet: Geniş bant bağlantısı Multiplayer Bağlantı için gerekli Internet

ben kopyala yapıştır yaptım.buda link:

http://oyun.pclabs.com.tr/haber/call-of-duty-black-opsun-sistem-gereksinimleri-aciklandi/

• yeniymiş senin bulduğun yer benim baktığım yer biraz eskide kalıyor o zaman yukarda ayzdığım sistemle hiç oyniyamam değil bc2 oynanmıyordu çok donuyodu kalabalık yerlerde.( p4 2.66 işlemci 2gbram ati2600 pro ekran kartı ) imkansız gibimi ?
  • allahım hala dx 9 ya.bi gecemediler 11 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

allahım hala dx 9 ya.bi gecemediler 11 e.

daha 10 olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

allahım hala dx 9 ya.bi gecemediler 11 e.

geçsinler de kimse oynayamasın, adamların düşük grafik yapma amaçları daha fazla kişinin oyunu oynayabilmesi, herkes zengin değil , ya da parasını bu tür şeylere harcamaya şansı yok. o yüzden çıtayı düşük tutarak daha çok kişiye ulaşıyor
  • Oh oh kurtardık sistemden
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

12gb boş alan istediğine göre, sp senaryo olarak bu sefer uzun olucak galiba.
    Oyunun uzunluğunun, boyutuyla ilgisi yok. CoD: Modern Warfare 2'nin boyutu da o kadardı ama oyun 6 saat civarı sürüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 21 Ekim 2010; 21:08:57 >
  • Şu an için DirectX 9 bu tür oyunlarda görsellik olarak yeterli geliyor, yinede DirectX 10 destekli olarakda farkını görmek isterdim.
  • kısık grafiklerle takılmadan oynatır kanaatindeyim.
  • İşlemci
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Yoo Shin

İşlemci

bendende
  • Bu sistem panelindeki sistemle ile iyi ayarda oynarım heralde
  • Grafiklere pek takmam oyun güzel olsun yeter. Bence CoD4'ün grafikleri yeterli. Ne gerek bu kadar abartıya anlamıyorum.(Bunu Black Ops için söylemiyorum. Sistem canavarı oyunlar için.)
  • Bende işlemci, E6550 , E6600 istiyor, Bc2'yi minimum ayarda rahatça oynuyorum?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.