Şimdi Ara

Call Of Duty 5'ten Yeni Bilgiler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Activision’ın CEO’su Mike Griffith ile yapılan söyleşide yeni oyunun PC, PS3, Xbox 360, DS, PS2, Wii platformları için hazırlandığını açıkladı. Oyunun 2009 yılı başlarında piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor.

quote:

DarkZero: Tony Hawk may be taking a bit of a break, but it seems Activision has other plans for the Call of Duty series as they will be making COD5 available for six different platforms (PS3, Xbox 360, PC, Wii, Nintendo DS and PS2).

Activision publishing president and CEO Mike Griffith comments "For Call of Duty, we're bringing the intensity of the recent Call of Duty 4: Modern Warfare title to yet a new military theatre to engage our significantly larger user base which nearly doubled last year"

Kaynak:http://darkzero.co.uk/game-news/call-of-duty-5-set-for-six-platforms/

• Ceo nun dedigine gore COD4: Modern Warfare in devami seklinde bir oyun senaryosu uzerinde calisiliyormus. Yani ikinci dunya savasina gitmiyoruz
    Kar 98 ozledim bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: Keops|Egypt

Ceo nun dedigine gore COD4: Modern Warfare in devami seklinde bir oyun senaryosu uzerinde calisiliyormus. Yani ikinci dunya savasina gitmiyoruz
    Kar 98 ozledim bea

Aynı şekilde.Ancak daha kötüsü, COD5'i infinity ward değil,COD3'ü yapan Trechyard yapacak.COd3 felaketti, özellikle multiplayeri
  • PC, PS3, Xbox 360, DS, PS2, Wii

ps2 ? Wii ? DS ??
  • CoD 3 ü tam bir rezillikti ya allah korusun bida öyle bir şey görmek istemiyorum.
  • 2. dünya savaşı temalı olmaması güzel bence. 2. dünya savaşı çok sıktı artık. ne geçmiş nede gelecek en iyisi günmüzde geçen oyunlar....
  • ps2 ye de gelecek olması bu konsolun halen alınabilecek olması anlamına geliyor...vallahi helal olsun..halen ps2 ye destek var ..ustelik en iyi oyun olan call of duty serisininde en son oyunununda gelmesi ps2 satışlarını da hızlandıracaktır...zaten cok iyi gidiyor buda kaymagı olur....

ps2 halen alınacak konsol durumunda ....demekki cal of duty 5 için bile alınabilir..en ekonomik olarak oynamak için...

ama tabi oyunu baska firmanın yapacak olması beni de düşündürüyor..umarım nexgen platformlardaki gibi ps2 ye de iyi bir sek,lde özen verilir...cod 4 atmosferini 2 kat iyi yaşatması lazım bu oyunda..firmanın işi bu yonden cok zor..bekleyip gorecegız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 10 Mayıs 2008; 14:05:04 >
  • wow.ps2 icinde geliyormus
  • o kadar da karamsar olmayın, cod 3 de kötü oyun değildi. buda iyi olucaktır kesin
  • Modern Warfare in devamı olsun baydı artık 2. dünya savaşı vietnam vs. yeni nesil süper..
  • Call of Duty'lerin çift olanları Infinity Ward , tek olanları Treyarch yapıyor. 5. si de COD3'ün yapımcısından geleceği için yine 2. dünya savaşı tabanlı bir oyun beklemek süpriz olmaz bence.
  • cod3 gerçekten bir hayal kırıklığıydı
    herhalde bile bile yine aynı hataya düşmezler
  • cod 3 ben oynamadım ps2 ım oldugu halde.ılgınc kotu ha
  • quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

anlaşıldı yine alınmaz bu oyunda.......bu kadar çok platforma ortak olacaksa iş çıkmaz iyi

evet , eğer bütün platformlarda çıkıyorsa yine ps3 için en iyi ihtimalle xbox360 kadar olur(port olayı).ha xbox ınki çok güzel olur onu bilemem.
  • Call of Duty 3'ü büyük umutlarla oynamıştım fakat istediğimi bulamadım. Biraz yapmacık ve baştan savma gelmişti. Call of Duty 4'de ki göz yaşartıcı emeği gördükten sonra diyebilirimki serinin en kötü oyunu Call Of Duty 3 VE oyunu yapan Trechyard, Zaten bildiğim kadarıyla Trechyard firmasının şu ana kadar yaptığı doğru dürüst bir tane oyun yok.(En azından ben hatırlamıyorum) Call of Duty 5'i de bu firma yaparsa fazla birşey beklemeye değmez. Sıradan bir devam oyunu olur. Artık tüm ümitler Call of Duty 6'ya, tabii öyle bir oyun yapılırsa...
  • Ps3'üne klavye ve mouse bağlayıp oynayanlar var mı? Benim arkadaş (miexi kullanıyor o da) konsol kullanıyor da bana çok ters geliyor ya kaç yıllık pc oyuncusuyuz Nasıl oluyor klavye-mouse bağlayınca?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.