Şimdi Ara

CALL OF DUTY 2 HARiTA YAPIMI RESİMLİ ANLATIMLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
8.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatımlar için tıklayınızhttp://www.codmapmod.com/forum/forum.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DNZ-Dayı -- 8 Şubat 2012; 17:25:46 >

• [:'(güzel anlatmışın eline sağlık da malesef cod2 oynamıyorum
  • Eline sağlık Dayı,yeni mapler süper olmuş :))
  • Valla mükemmel anlatmışsın hocamda karışık değil mi biraz ?
  • fox-dayı helal olsun sana seni cod2 den biliyorum zaten. güzel anlatmışsın. eline sağlık. ama toujane gibi bir harita ya da carentan gibi sanırım çok zaman alır
  • Paylaşımın için teşekkürler ama biraz emek vermek gerekiyor.
  • teşekkürler....bu arada bende tct den TurKisHPoWeR
  • emek ısteyen 1 iş peki profesyonel map nası yapabılıriz yanı
  • anlatamadım galiba mesela örnekle anlatıyımm
    herhalde cs oynamıssınızdır dust2 de terorken elınıze bıcak alıp a1 e giden yone gıdersenız antılerle aynı anda birbirinizi gorursunuz yanı mesafeler aynı olmasa bile oraya varıs sureniz aynıdır anlatabıldım mı?
  • kardes resimler görünmüyo
  • Teşekkürler süper anlatmışssın
  • Ellerin, kolların, klavyen dert görmesin :) Çok teşekkürler senin sayende öğrendim map yapmayı, seninde söylediğin gibi türkçe hiçbir kaynak yok bu konuyu açtığın iyi oldu.
  • Ahh Keşke Cod5'de de böle bişey olsa
  • Paylaşımlar mükemmel. Ancak kimsenin bunlarla uğraşacağını sanmıyorum. Sonuçta: dawn, carentan, caen, tou gibi oldukça güzel mapler var bu tarz kendi yaptığınız maplere oyuncuların ilgiside az olabilir. Ancak paylaşım çok güzel sağolun
  • Güzel paylasım tesekkurler
  • Arkadaşım eline koluna sağlık epeydir bende bu konuyla ilgili kaynak arıyordum. Sayende az çok mantığını kaptım programın ufak bi map yaptım iş yerinde oynuyoruz :D şuan Benim merak ettiğim 3 boyutlu modelleme programlarında çizdiğimiz modeli buraya import edebiliyormuyuz? Ve eğimli arazi nasıl yapılıyor bu konuda bilgin varmı? teşekkür ederim.
    ata_core
  • Ellerine sağlık yanlız resimler gözükmüyor.
  • Bir ara ayrıntılı bir şekilde incelicem.Yapmak istediğim birşeydi.Şöyle geniş kapsamlı tou gibi iç açan bir map yapmak istiyorum.Tounun geniş versiyonunu yapsam bile olur.
  • Eline sağlık, böyle paylaşımlara ihtiyaç var
  • Oyunun yerini göstermeme rağmen yol bulunamadı diye hata veriyor mod tools O kadar heveslendik ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 25 Kasım 2010; 13:28:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.