Şimdi Ara

Çalışmadan türkçe yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla ben türkçeyi çalışmayı gereksiz buluyorum hiç pragraf çözmeyeceğim sadece biraz dil bilgisine falan bakacağım benim gibi düşünen veya düşünüp uygulamış kişiler kaç net yaptı acaba ? Hedefim tyt türkçeden en az 37 net civarı. Yapabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• denendi ve sonuç hayal
  • Sadece dil bilgisi konularına konu anlatımlıdan çalıştım, tek bir soru bankası çözmedim 38-2 türkçe. Ama tavsiye olarak algılama bunu ne olacağı belli olmaz. Türkçe neti gerçekten şansa bağlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tytde sadece tr ve sos çalıştım tr 6y

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt de sadece yer yer sosyal çalıştım sonuç 105 net. 6 yanlış Türkçe'den. Dilbilgisi çalış.

• Paragraf çözmenin mantığı zaten sadece yapamıyorum çözeyim belki faydası olur değildir her zaman,zaten yapıyorum ne kadar hızlanabilirim diye de bakabilirsin olaya.Şu aralar biraz üstüne git okul açılınca vaktin olmayacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caspium -- 18 Ağustos 2018; 0:26:43 >
  • Hocam ben sadece dilbilgisi icin dersi cok iyi dinledim ve limitin birazini cözdüm 37-3. Anlama kabiliyetine ve sansa oldukca bagli. Liseye hazirlanirken de türkceye cok calismissan ve iyiyse neden olmasin. Ama isini sansa birakmak oluyor biraz bu benim yaptigim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Napo kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sonuç bekliyorum inşallah hayal kırıklığına uğramam türkçe çözeceğim zaman da daha fazla ayt kasmak istiyorum

• Caspium kullanıcısına yanıt
    Bende okul açılana kadar çalışmayı planlamıştım ama geometri çalışacağım sanırım geometri zayıf ve 9-10-11 tüm sayısalları bitireceğim

• Ben dil bilgisini derste öğrendim. Üstüne soru çözmedim. Paragrafı da yapabildiğimi düşünüyordum. Ortalama 2-3 yanlış yapıyordum. Sınavda 5 yanlış yaptım. Dördü paragraf, diğeri yazım kurallarıydı. Bence deneme sonuçları iyi gelse de paragraf çöz. Çıkmış soruları da çöz. Ben de keşke çözseydim.

• Hic calismadan 37 net zor
    Iki sene de hic calismadım
    İlk sene 29 9
    İkinci sene 33 6

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paragraf hiç çözmedim limit tyt'nin dil bilgisini komple çözdüm 37-3
  • Flareon kullanıcısına yanıt
    Dil bilgisi için limiti önerir misin tek onu çözsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Osmnn.osmnn

Dil bilgisi için limiti önerir misin tek onu çözsem?
    yeterli
  • denendi - tyt 3k (türkçe 5y)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dilbilgisi bittikten sonra denemelerle halledilir

• Türkçeden bir soru bile çözmedim 29 a 4 yanlış yaptım o 4 yanlışta asla yanlış yapmam dediğim paragraflardı dil bilgisini bile yaptım ama 37 net çalışmadan yapamassın

• 2017 35.25

2018 33.75

Temel varsa olabilir. Benim yanlışlar ve boşlar paragraftan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 18 Ağustos 2018; 7:50:30 >
  • Planımı yaptım dil bilgisine çalışacağım biraz test çözebilirim paragrafları 5-10 tane deneme çözerek tamamlamaya çalışırım

• dil bilgisini dinle az bir test cöz hepsinden paragrafi denemelerde cözeceksin zaten yeter o sana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.